Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2006 o 08:02, WorldWar3PL napisał:

Już zbieram pieniążki na dwie gry - używanego Battlefielda 2 od jednego z użytkowników ( 50
zł + koszty wysyłki ) i na ... Gothica 3 ( pewnie z 80-70 zł , zależnie od tego czy będziemy
mieli wcześniejsze części Gothica ) . Obym zdążył ściągnąć demko :-D Muszę wiedzieć ile FPS
stracę ;P


80-70?? moze wykorzystujac wirtulane pieniadze 79 lub 99 lub 129 to 2 jest najbarsdziej prawdapodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętasz, ale jakiś czas temu CDP podawał cenę 99 zł . Będzie podobnie jak z TOCA 3 napewno, nie masz poprzedniej części Gothica - z wPLN płacisz 79,99 zł ( koszt przesyłki friko ) , jak masz, to 69,99 zł ( też friko koszty przesyłki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 17:25, WorldWar3PL napisał:

Nie wiem czy pamiętasz, ale jakiś czas temu CDP podawał cenę 99 zł . Będzie podobnie jak z
TOCA 3 napewno, nie masz poprzedniej części Gothica - z wPLN płacisz 79,99 zł ( koszt przesyłki
friko ) , jak masz, to 69,99 zł ( też friko koszty przesyłki )


no to 70 dyszakow tylko:D bo mam zecz jasna a tylko 1 nie moge zarejsetrowac bo w pudelku niemailem akrty rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 17:28, ArtuRPGpl napisał:

> Nie wiem czy pamiętasz, ale jakiś czas temu CDP podawał cenę 99 zł . Będzie podobnie jak
z
> TOCA 3 napewno, nie masz poprzedniej części Gothica - z wPLN płacisz 79,99 zł ( koszt
przesyłki
> friko ) , jak masz, to 69,99 zł ( też friko koszty przesyłki )
>

no to 70 dyszakow tylko:D bo mam zecz jasna a tylko 1 nie moge zarejsetrowac bo w pudelku niemailem
akrty rejestracji

why???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę również kupiłem w NXK i BYŁA tam karta rejestracyjna. Zobacz czy z tyłu pudełka napisane jest, że ta karta rejestracyjna ma być. Jeżeli jest tak napisane, wyślij maila do cdp.

Kurcze, mam nadzieje, że jeżeli podają wymagania "Procesor 2 ghz " to chodzi o oznaczenia procesora, np. Amd Sempron 2400+ , a nie ich taktowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare ciekawostek z netu.

Jeżeli się pośpieszymy to już na początku gry możemy zdążyć zobaczyć krola Robara opuszczajągo port przed najazdem orkow.

Na początku gry,na razie nie wyjaśniono w jakich okolicznościach dostaniemy miecz urziel(tak tego samego,z jedynki!) jednak na skutek zniknięcia magii(już parę razy była o tym mowa) nie będzie naładowany magiczną mocą.Jednym z zadań będzie polegało na ponowne naładowanie miecza,lub przywrocenie jego mocy w inny sposob.
Ponoc maja byc trzy takie sposoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 21:22, WorldWar3PL napisał:

Ja grę również kupiłem w NXK i BYŁA tam karta rejestracyjna. Zobacz czy z tyłu pudełka napisane
jest, że ta karta rejestracyjna ma być. Jeżeli jest tak napisane, wyślij maila do cdp.

Kurcze, mam nadzieje, że jeżeli podają wymagania "Procesor 2 ghz " to chodzi o oznaczenia procesora,
np. Amd Sempron 2400+ , a nie ich taktowanie :(


Tez mam taka nadzieje bo mam rowniez semprona 2600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 22:31, ArtuRPGpl napisał:

> Ja grę również kupiłem w NXK i BYŁA tam karta rejestracyjna. Zobacz czy z tyłu pudełka
napisane
> jest, że ta karta rejestracyjna ma być. Jeżeli jest tak napisane, wyślij maila do cdp.

>
> Kurcze, mam nadzieje, że jeżeli podają wymagania "Procesor 2 ghz " to chodzi o oznaczenia
procesora,
> np. Amd Sempron 2400+ , a nie ich taktowanie :(

Tez mam taka nadzieje bo mam rowniez semprona 2600

ja tez, bo mam semprona 2200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 21:22, WorldWar3PL napisał:

Kurcze, mam nadzieje, że jeżeli podają wymagania "Procesor 2 ghz " to chodzi o oznaczenia procesora,
np. Amd Sempron 2400+ , a nie ich taktowanie :(

pewnie, że nie chodzi o taktowanie :P jakby chodziło o nie to nawet athlon 64 4000+ by Ci nie pociągnął :P
chodzi o moc, a jak zapewne wiesz semptron 3000+ z taktowaniem 1800MHz (chyba:P ) ma moc taką jak celeron z taktowaniem 3000MHz, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 12:08, janosikPL napisał:

> Kurcze, mam nadzieje, że jeżeli podają wymagania "Procesor 2 ghz " to chodzi o oznaczenia
procesora,
> np. Amd Sempron 2400+ , a nie ich taktowanie :(
pewnie, że nie chodzi o taktowanie :P jakby chodziło o nie to nawet athlon 64 4000+ by Ci nie
pociągnął :P
chodzi o moc, a jak zapewne wiesz semptron 3000+ z taktowaniem 1800MHz (chyba:P ) ma moc taką
jak celeron z taktowaniem 3000MHz, etc.


no celeroy to slyszalem ze wogle porazka sempron jest najlepszy...bo tkai mam:D:D:D nie moge sie doczeakc gothica 3 a tyle gier do przejscia jest:D to dobrze niech pracuja nad nim ok idealny ma byc:D a ja za ten czas przejde inne gra mam na niego odlozone 400 zl na ramy na gothica i na oblivona mam nadzieje ze sie wyrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies w tym watku sa podane. Z tego co pamietam to trzeba miec GeForce 3 lub lepszy i 1024 RAM. Reszty nie pamietam, ale mi to juz wystarcza... Jeszcze chyba cos kolo 2 Ghz. Jakbu Ci sie chcialo to mozesz sobie poszukac wymagan gdzie na poprzednich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 15:57, Igor FCBayern napisał:

Gdzies w tym watku sa podane. Z tego co pamietam to trzeba miec GeForce 3 lub lepszy i 1024
RAM. Reszty nie pamietam, ale mi to juz wystarcza... Jeszcze chyba cos kolo 2 Ghz. Jakbu Ci
sie chcialo to mozesz sobie poszukac wymagan gdzie na poprzednich stronach.


Mam. W jednym newsie na gram.pl były. Ale to jest tylko gadanie! Tak samo było z Doomem, HL2 z... Gothiciem 2. Zawsze tak gadają bo pewnie nawet się nie zabrali za zopytmalizowianie kodu. Będzie spoko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 17:07, ThoruS napisał:

> Gdzies w tym watku sa podane. Z tego co pamietam to trzeba miec GeForce 3 lub lepszy i
1024
> RAM. Reszty nie pamietam, ale mi to juz wystarcza... Jeszcze chyba cos kolo 2 Ghz. Jakbu
Ci
> sie chcialo to mozesz sobie poszukac wymagan gdzie na poprzednich stronach.

Mam. W jednym newsie na gram.pl były. Ale to jest tylko gadanie! Tak samo było z Doomem, HL2
z... Gothiciem 2. Zawsze tak gadają bo pewnie nawet się nie zabrali za zopytmalizowianie kodu.
Będzie spoko:D

Oby. ;) Chociaz jak tworcy zmieniaja silnik graficzny to wszystko moze byc mozliwe... Sądząc po screenach no wymagania napewno male nie bedą :( Bądźmy w dobrej myśli! Wszystko moze sie zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 10:23, WorldWar3PL napisał:

Tak, ale porusza się koślawo. Dobrze, że PB postanowiło to naprawić ;) Usprawiedliwiali się,
że to prealpha :D

>>Zawsze leprzy jakiś wykręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G3 tworzony jest na silniku Gamebryo, tym samym co w Oblivionie - dlatego można się spodziewać wymagań sprzętowych podobnych do tych jakie ma Oblivion (są one niestety b. wysokie). Ale coś za coś - grafika ustawiona na maxa wygląda cudownie. Obek to jak dotąd najpiękniejsza gra wogóle.
Co nie zmienia faktu, że po tygodniu grania rzuciłem nią o ścianę :/ - próbowałem, zmuszałem się żeby przekonać się do świata ElderScrolls. Niestety - jest on pusty, fabuła jest infantylna, gra absolutnie nie ma tego czegoś co posiadają G1 i G2. Sama piękna grafa nie wystarcza. Pozostaje czekać na Gothic 3 - miejmy nadzieję że goście z PB nie zrobią z niego komercyjnej szmiry dla małolatów, bo takie właśnie mam odczucia co do Obliviona :/ pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 08:43, indigo napisał:

G3 tworzony jest na silniku Gamebryo, tym samym co w Oblivionie - dlatego można się spodziewać
wymagań sprzętowych podobnych do tych jakie ma Oblivion (są one niestety b. wysokie). Ale coś
za coś - grafika ustawiona na maxa wygląda cudownie. Obek to jak dotąd najpiękniejsza gra wogóle.
Co nie zmienia faktu, że po tygodniu grania rzuciłem nią o ścianę :/ - próbowałem, zmuszałem
się żeby przekonać się do świata ElderScrolls. Niestety - jest on pusty, fabuła jest infantylna,
gra absolutnie nie ma tego czegoś co posiadają G1 i G2. Sama piękna grafa nie wystarcza. Pozostaje
czekać na Gothic 3 - miejmy nadzieję że goście z PB nie zrobią z niego komercyjnej szmiry dla
małolatów, bo takie właśnie mam odczucia co do Obliviona :/ pozdrawiam!


grafa jest inna niz w oblivionie i chyba nie korzysta z tego co oblivion popatrz na screeny oblivionai gothica 3 tutaj masz basniowa grafe noo moze przesadzielm ale jkest ladna a w oblivionie to jakby niemalze rzeczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować