Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2006 o 21:36, Pyton01 napisał:

mam jedno pytanie:
czy jak wyjdzie gothic 3 to będzie od razu w całości po polsku (chodzi mo o to czy postacie
będą gadać po polsku?)


To jest jedna z gier które opłaca się polonizować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:42, Pyton01 napisał:

tylko żeby CDP nie zrobiło tego samego błędu przy spolszczeniu co w Fable...


...a mianowicie...
(mógłbyś to bardziej rozwinąć, gdyż w Fable nie grałem, więc nie wiem o co Ci chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zreszta skoro jedynka i dwojka miała pełną polonizację to czemu trójka mialaby byc spolszczona tylko kinowo? Pozatym jak ktoś dobrze zauwazył jest to kedna z najwiekszych premier tego(oby) roku, a takie gry raczej są w całości polonizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to że tak zrąbali polonizację że napisy polskie po prostu znikają i nieda sie nic przeczytać albo też nie da sie grać dalej po ostatniej walce bo po prostu wychodzi na pulpit a w poradniku jest napisane żeby poczekać aż napisy końcowe sie skączą to będzie można grać dalej czekam czekam i wychodzi na pulpit!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję zę tym razem bedzie więcej głosów, tzn.w I i II były z około 3 głosy kobiet i 6-7 głosów mężczyzn. i np. Pepe miał taki sam głos jak myśliwy(nie pamiętam ja księ nazywał :P było tego pełno ciągle te same głosy. czasem tylko o zmienionej tonacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:23, UMC.Hugo napisał:

/.../

Cóż, zatrudnienie 1000 osób do podkładania głosów to *spory* wydatek, więc nie ma się co dziwić, że CDP się ogranicza. Jasne, na tym forum pełno jest osób, które udzieliłyby swojego głosu, jednak to nie takie proste. Swoją drogą, konkurs w którym główną nagrodą byłoby podkładanie głosu w G3 z pewnością cieszyłby się popularnością :) Sol, czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no wiadomo :P no ale żeby było trochę więcej tych głosów. niekoniecznie tyle osób ale żeby było dużo modelacji głosu. mozna w ten sposób z jednej osoby zyskać z nawet 4 głosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:36, Jakub Wędrowycz napisał:

Cóż, zatrudnienie 1000 osób do podkładania głosów to *spory* wydatek, więc nie ma się co dziwić,
że CDP się ogranicza. Jasne, na tym forum pełno jest osób, które udzieliłyby swojego głosu,
jednak to nie takie proste. Swoją drogą, konkurs w którym główną nagrodą byłoby podkładanie
głosu w G3 z pewnością cieszyłby się popularnością :) Sol, czekamy ;)


Nie tylko większy wydatek, ale i potencjalnie dłuższy okres nagrywania - każdy z aktorów musi przecież znaleźć czas aby przyjechać na nagranie, im więcej ludzi tym więcej terminów i całość się przeciąga. Moim zdaniem istotne jest, aby najważniejsze postacie dla gry miały inne głosy, albo przynajmniej dobrze były zróżnicowane, a tzw. statyści mogą mieć te same głosy. Poprzednie części CDP zlokalizował naprawdę dobrze, a już jedynkę to rewelacyjnie, najgorzej wypadł dodatek Noc Kruka, bo w kilku miejscach były wpadki - np. ten sam npc mówił teksty z Gothic 2 jednym głosem a dodane teksty z Nocy Kruka innym (np. ten npc który sprzedaje mapy w Khorinis), no ale to było poniekąd wymuszone cezurą czasową między podstawą a dodatkiem...

Echh, cisza po tych targach teraz...nic nowego o grze, no ale nie dziwota - 19 osób w zespole a zostało parę miesięcy do premiery, wcześniej jeszcze targi na których obiecali pokazać bardzo wiele, zwijają się tam pewnie jak w ukropie...:)
Pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:05, styp6 napisał:

słyszałem że w trzeciej części będzie można przyłączyć się do orków lub do ludzi
( ciekawe czy to prawda?????)

Dobrze słyszałeś.
pojecie "do ludzi" jest trochę zbyt ogolne bowiem bedzie wiele gildi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 13:05, styp6 napisał:

/.../

Tak można się bedzie przyłączyć do ugrpowania orków. To już wiadomo od bardzo dawna :) Oto ugrupowania:
- skrytobójcy i handlarze niewolników
- nomadzi
- łowcy orków
- ludzie lasu (coś jak mysliwi i bractwo Śniącego z G1)
- królewscy rebelianci
- orkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:48, SD4HJ napisał:

I cos wiadomo o dacie premiery??


Została zaplanowana na wrzesień bierzącego roku. Mam nadzieję, że dotrzymaja słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 17:31, Jakub Wędrowycz napisał:

> Została zaplanowana na wrzesień bierzącego roku.
Premiera wersji niemieckiej czy polskiej?

Niemieckiej, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Tej gry bez Tego głosu nie kupie :D
Przecież to jest najlepsze w całej tej serii - bohater i jego rozwój :D
To pewnie tylko taki pic i potem zminia na pełna wersje jez. bo jakby było na odwrót klienci mogliby się bardziej burzyc :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować