Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2006 o 18:53, BlackBomb napisał:

Zamówiłem sobie pre order i wybrałem kuriera. Mam pytanko (od niedawna kupuje w tym sklepie)
czy jeżeli teraz cena kuriera jest 14,90, a później okaże się że będzie darmowa to ci co zamówią
później będą mieli przesyłkę free?


Nie bedzie darmowa ja równiez zamówiłem kuriera:) a jak będzie darmowa to obniża cene o ta kwote tak przynajmniej mi się wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam czekam na wersje kolekcjonerska :D ja gdziesz czytalem ze cdp obiecywal ze gothic3 bedzie po polsku... lecz nie jestem do konca pewny czy takie cos czytalem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:59, vip konius napisał:

[...] ja gdziesz czytalem ze cdp obiecywal ze gothic3 bedzie
po polsku... lecz nie jestem do konca pewny czy takie cos czytalem


polska wersja bedzie napewno o to nie musimy się martwić:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My narazie zamówiliśmy kota w worku:P Ale i tak można wycofać (jedyny powód dla którego zrezygnuje z tego pre ordera to pre order kolekcjonerski:D) Mnie nawet nie zniechęci kinówka, choć gra na tym dużo by straciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 19:01, wdowiakm napisał:

> [...] ja gdziesz czytalem ze cdp obiecywal ze gothic3 bedzie
> po polsku... lecz nie jestem do konca pewny czy takie cos czytalem

polska wersja bedzie napewno o to nie musimy się martwić:) Pozdrawiam

tyle to ja iwem ale o to mi chodzi ze beda dialogi po polsku :D zle sformulowalem wtedy wypowiedz... moj blad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:30, Budyn napisał:

a więc opowiem ci w dużym skrócierazem ze swoja drózyna po skończeniu gothica 2 czyli Gorn Lester lee milten Vatras lares Cor angar wracasz (acz jeszcze jack) wracacie do khorinis i odziwo jest opanowane przez orków wszystkich wybito tylko Pyrokar i pare osób pójdzie z toba na pokład.Vatras pyta sie Pyrokara co sie stale te mu opowiada co i jak bezimienny pyta sie kapitana ile zajmie mu doplyniecie do kontynentu niestety 3 miesiące 3 magów milten Vatras pyrokar teleportuja zaloge do głownego klasztoru MOgnia tam okazuj sie ze jesteś wybrancem Innosa nie pomietam gdzieś tam masz chodzić potem musisz przetrzymać oglerzenie

Natoniast nasz stary przyjacie lXardas bedzie chcial sie ciebie pozbyc zacznie pokonywac bogów w kolejości naj slabsz do najsilniejsz czyli Innos Beliar Adannos pedziesz próbowal go powstrzymac ale jak wiadomo nie uda ci sie
spotkacie sie jak Xardas bedzie probowal wchlonąc moc 3 z bog€w nie uda mu sie ponieważ jak to zostało ujęte cialo ludzli niee może pomieścić boskich mocy Xardas ginie a ty............Przeszłeś GOTHICA III
A oprócz tego ma byc kilkanaście gildi np Magowie powietrz i ziemi albo mozna przylączyć sie do orkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2006 o 19:13, vip konius napisał:

tyle to ja iwem ale o to mi chodzi ze beda dialogi po polsku :D zle sformulowalem wtedy wypowiedz...
moj blad :P


Polskie dialogi muszą być:) napewno bedzie jak poprzednie części miały to i ta także będzie posiadała Polskie dialogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 18:34, Abi Dalzim napisał:

A mnie bardziej interesują wymagania sprzetowe Gothica 3. Wiadomo jakie będą?


"Bisher bekannte Minimalanforderungen:

2 GHz Pentium 4/AMD 2000+
1024 MB Ram
64 MB Grafikkarte
Windows 2000, ME, XP, Vista
DVD-Rom Laufwerk
DirectX 8.0
Bisher bekannte Optimalanforderungen:

2,8 GHz Pentium 4/AMD 3000+
1024 MB Ram (Dual-Channel)
Geforce 6800 GT/Radeon X800 Pro
Windows 2000, ME, XP, Vista
DVD-Rom Laufwerk
DirectX 9.0c"

Tutaj podałem z oficjalnej strony http://news.jowood-news.de/content/section/8/56/ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 23:32, wdowiakm napisał:

> A mnie bardziej interesują wymagania sprzetowe Gothica 3. Wiadomo jakie będą?

"Bisher bekannte Minimalanforderungen:

2 GHz Pentium 4/AMD 2000+
1024 MB Ram
64 MB Grafikkarte
Windows 2000, ME, XP, Vista
DVD-Rom Laufwerk
DirectX 8.0
Bisher bekannte Optimalanforderungen:

2,8 GHz Pentium 4/AMD 3000+
1024 MB Ram (Dual-Channel)
Geforce 6800 GT/Radeon X800 Pro
Windows 2000, ME, XP, Vista
DVD-Rom Laufwerk
DirectX 9.0c"

Tutaj podałem z oficjalnej strony http://news.jowood-news.de/content/section/8/56/ Pozdrawiam:)

Czyli mając 512 ram nie ma co gry nawet kupować. Naszczęście już dawno mam 1024 ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że cena nie jest jeszcze określona. Nie wiadomo ile wPLNów będzie można użyć i nic nie wiadomo o możliwości wysyłki za wPLNy. Trochę dziwny ten preorder nie sądzicie?
Ja poczekam z zamówieniem aż w/w informacje będą dostępne.
Edycja kolekcjonerska jak najbardziej mnie interesuje - w zależności jednak od jej zawartości zdecyduję, którą wersję zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze nic nie jest ustalone. Jak będzie wszystko wiadomo, to pewno wysyłka będzie darmowa. Ale zanim dojdzie do tego czasu, narazie nic nie masz:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja podstawowa prawdopodobnie będzie kosztowała 99,90 PLN.
A jeśli będzie to i tak kupię Edycje Kolekcjonerską. I tak samo jak Bajuj chciałbym aby zawierała
mapę, soundtrack i jakiś gadżet (G1 niekoniecznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 23:32, wdowiakm napisał:

Tutaj podałem z oficjalnej strony http://news.jowood-news.de/content/section/8/56/ Pozdrawiam:)


Dzięki. Wychodzi na to, że będę musiał poważnie zmodernizować kompa, jeżeli będę chciał pograć w G3. Ale chyba i tak to zrobię, bo przecież Wiedźmin też w kolejce czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 07:19, kizi napisał:

Szkoda tylko, że cena nie jest jeszcze określona. Nie wiadomo ile wPLNów będzie można użyć
i nic nie wiadomo o możliwości wysyłki za wPLNy. Trochę dziwny ten preorder nie sądzicie?
Ja poczekam z zamówieniem aż w/w informacje będą dostępne.
Edycja kolekcjonerska jak najbardziej mnie interesuje - w zależności jednak od jej zawartości
zdecyduję, którą wersję zamówię.

Napisaliby chociaż jaka będzie wersja językowa bo jak nie daj Boże by była ino kinówka to już bym sie mocno zastanawiał nad kupnem. Póki co trzeba czekać na detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2006 o 09:43, f5k napisał:

Napisaliby chociaż jaka będzie wersja językowa bo jak nie daj Boże by była ino kinówka to już
bym sie mocno zastanawiał nad kupnem. Póki co trzeba czekać na detale.

Brygadzista a ferment sieje :) wiadomo nie od dzis że serja gothic jest oczkiem w głowie CD projektu i już wielokrotnie temat lokalizacji był wałkowany , na 100% będzie pełna polska lokalizacja , i nawet sie nie martwię o jej jakosć bo będzie tak samo dobrze zrobiona jak poprzednich części, pytanie tylko kiedy? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 10:43, shrekinator napisał:


> Napisaliby chociaż jaka będzie wersja językowa bo jak nie daj Boże by była ino kinówka
to już
> bym sie mocno zastanawiał nad kupnem. Póki co trzeba czekać na detale.
Brygadzista a ferment sieje :) wiadomo nie od dzis że serja gothic jest oczkiem w głowie CD
projektu i już wielokrotnie temat lokalizacji był wałkowany , na 100% będzie pełna polska lokalizacja
, i nawet sie nie martwię o jej jakosć bo będzie tak samo dobrze zrobiona jak poprzednich części,
pytanie tylko kiedy? :))

Wiem że tak jest, ale powinni przynajmniej napisać ale może to dlatego że jest za wcześniej. Tak samo można podejść do ceny, na 99% będzie 99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2006 o 16:29, f5k napisał:

Wiem że tak jest, ale powinni przynajmniej napisać ale może to dlatego że jest za wcześniej.
Tak samo można podejść do ceny, na 99% będzie 99zł.

Albo na 129% będzie 129 zł hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 08:07, Vidmol napisał:

Wersja podstawowa prawdopodobnie będzie kosztowała 99,90 PLN.
A jeśli będzie to i tak kupię Edycje Kolekcjonerską. I tak samo jak Bajuj chciałbym
aby zawierała mapę, soundtrack i jakiś gadżet (G1 niekoniecznie).


A ten "jakiś gadżet", który był tu już postulowany, to jaki byście chcieli? JoWooD nie poinformował jeszcze co do zamierzeń dotyczących Edycji Kolekcjonerskiej, ale jak to mamy w zwyczaju, chcielibysmy dla największych fanów przygotować taką serię. Zachęcam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować