Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2006 o 10:19, vip konius napisał:

> Takie cuda kosztowałyby dużo powyżej 189.90 zł bez wPLN.
no co ty

Jak facet chce wszystko z metalu,to co się dziwisz?
Może od razu platynową skrzynię,aby nie rdzewiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 10:21, Darkstar181 napisał:

> > Takie cuda kosztowałyby dużo powyżej 189.90 zł bez wPLN.
> no co ty
Jak facet chce wszystko z metalu,to co się dziwisz?
Może od razu platynową skrzynię,aby nie rdzewiała?

no ale nie 190zl z wykorzytanie wpln na moje gora 140-150 z wykorzystaniem wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 11:14, Milteen napisał:

ale wy macie pomysly z tymi edycjami kolekcjinerskimi, mi tam wystarczy jak dadza do niej mape
z plutna!

moze tobie wystarczy :P ale mi i rescie nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beczka? Niee... To musi być coś ściśle związanego z serią. Może pudełko w kształcie kamienia ogniskującego? A w środku pudełko DVD z grą, posążek Innosa, mapa kontynentu, płyta z soundtrackiem, instrukcja i solucja. A jak ktoś nie chce z poradnika korzystać, może go od razu spalić! I po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 11:18, vip konius napisał:

> ale wy macie pomysly z tymi edycjami kolekcjinerskimi, mi tam wystarczy jak dadza do niej
mape
> z plutna!
moze tobie wystarczy :P ale mi i rescie nie :P

Reszta czyli niby kto? Bo ja się do niej chyba nie zaliczam.
Ja mam takie same zdanie jak Milten. Wystarczy ładna mapka z płótna. A niektórzy to chyba faktycznie przesadzają.
Metalowe skrzynie,breloczki, i kupa innych za przeproszeniem śmieci.Bez przesady, i tak w tym wszystkim najważniejsza jest przecież gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie byś to wszystko zmiescił . Wiesz wszystko kosztuje na takie rzeczy moźna by było sobie pozwolić jedynie w edycji kolekcjonerskiej. W tej zwykłej wresji jak by dali mape to bym sie cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 11:52, Darkstar181 napisał:

> > ale wy macie pomysly z tymi edycjami kolekcjinerskimi, mi tam wystarczy jak dadza
do niej
> mape
> > z plutna!
> moze tobie wystarczy :P ale mi i rescie nie :P
Reszta czyli niby kto? Bo ja się do niej chyba nie zaliczam.
Ja mam takie same zdanie jak Milten. Wystarczy ładna mapka z płótna. A niektórzy to chyba faktycznie
przesadzają.
Metalowe skrzynie,breloczki, i kupa innych za przeproszeniem śmieci.Bez przesady, i tak w tym
wszystkim najważniejsza jest przecież gra.

no wlasnie dla tych co nie chca zadnych gadzetow jest edycja standardowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2006 o 11:56, vip konius napisał:

no wlasnie dla tych co nie chca zadnych gadzetow jest edycja standardowa...

Człoweiku,nawet w Edycji kolekcjonerskiej CDP nie dał by tylu gadżetów ile tutaj zostału wymienionych.
Wybierzcie 3-4 dobre rzeczy na gadżety, a nie 10 propozycji przez które taka edycja kosztowała by 200zł.

P.S Ja wciąż zostaje przy pomyśle pieknej mapy z płótna, taka jak w Oblivionie, oraz drewnanej skrzynce jako pudełko. Z tym że mapka (ale już nie koniecznie z płótna) mogłaby byc także w edycji zwykłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 11:55, olki77 napisał:

Wiesz wszystko kosztuje na takie rzeczy moźna by było sobie pozwolić jedynie w edycji kolekcjonerskiej. W tej
zwykłej wresji jak by dali mape to bym sie cieszył.

Eee... A o jakiej wersji ja mówię? Oczywiście, że o EK! A jeżeli mówimy o zwykłej, to wystarczy przecież zwykłe pudełko z tektury, a w środku box DVD + instrukcja i poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 12:01, Jakub Wędrowycz napisał:

> Wiesz wszystko kosztuje na takie rzeczy moźna by było sobie pozwolić jedynie w edycji
kolekcjonerskiej. W tej
> zwykłej wresji jak by dali mape to bym sie cieszył.
Eee... A o jakiej wersji ja mówię? Oczywiście, że o EK! A jeżeli mówimy o zwykłej, to wystarczy
przecież zwykłe pudełko z tektury, a w środku box DVD + instrukcja i poradnik.

Nie no jakiś gadżet do zwykłej też by się przydał. Tak było z Gothicem1.Każdy dostał wisiorek śniącego.
Tutaj każdy by dostał mapę świata. Taki Homm5 w zwykłej edycji miał ciekawe rozkładane pudełko na ten przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 12:01, Darkstar181 napisał:


> no wlasnie dla tych co nie chca zadnych gadzetow jest edycja standardowa...
Człoweiku,nawet w Edycji kolekcjonerskiej CDP nie dał by tylu gadżetów ile tutaj zostału wymienionych.

Wybierzcie 3-4 dobre rzeczy na gadżety, a nie 10 propozycji przez które taka edycja kosztowała
by 200zł.

P.S Ja wciąż zostaje przy pomyśle pieknej mapy z płótna, taka jak w Oblivionie, oraz drewnanej
skrzynce jako pudełko. Z tym że mapka (ale już nie koniecznie z płótna) mogłaby byc także w
edycji zwykłej.

w sumie jak by kosztowala 200zl z uzyciem wpln 150 to bym byl w stanie zaplacic taka saume... nie wiem jak inni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 12:56, lis899 napisał:

Dla mnie najwżniejsza jest gra. Mogłoby być nawet bez gadżetów, a jak by dali to mape i starczy.
Po co więcej???


Heh - no pewnie, do kupna takiej gry jak Gothic 3 nie potrzeba przecież ludzi zachęcać jakimiś gadżetami... no ale takie są teraz strategie marketingowe, że jest zwyczaj dawania jakichś drobiazgów, aby jeszcze bardziej zachęcić. :)

Ja jestem za mapą + koszulką z logo lub czymś innym (np. twarzą Gorna;), choć nawet jak nie będzie nic to i tak kupię byleby pełna lokalizacja była :]

Cóż za piękne popołudnie dziś nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2006 o 13:22, verbum napisał:

Cóż za piękne popołudnie dziś nieprawdaż? :)

A owszem:) Nie mogę się doczekać gdy nadejdzie TE popołudnie gdy gra już trafi w łapy.
Mapka i gierka wystarczą, z tym sie zgadzam.Ewentualnie jakiś wisiorek,smycz i tyle. Ludzie i tak kupia grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tymi propozycjami to znalazłem sklep na necie z grami PC. Coś mnie tam dziwnie tknęło... Pisało że Gothic 3 bedzie kosztował 84zł... Co ja mówię, pisało, że KOSZTUJE 84zł :). Wszystko było opisane w taki sposób jakby gra była już dawno wydana... Oczywiście wszyscy wiemy, że to brednie, a to na stronie to poprostu błąd przypadkowy lub umyślny... Jeśli to drugie to musze przyznać, że po sklepie oszustw się raczej nie spodziewałem, bo kto chce kupić G3 i tak wie, że poprostu go jeszcze niema. Dobrze, że za marzenia nie karają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować