Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Ile jesteście w stanie zapłacić za EK Gothic III ??? Ja wyciągnąłbym (ze skarpety ;D joke)do 150 PLN (po użyciu wPLN :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 16:08, Lex napisał:

Ile jesteście w stanie zapłacić za EK Gothic III ??? Ja wyciągnąłbym (ze skarpety ;D joke)do
150 PLN (po użyciu wPLN :P).

ja tez jestem w stanie zaplaci 150 no 160 jeszcze bym dal rade (po wykorzystaniu wpln:P to czyli bez wpln by kosztowala 230-240 zl :D(ale wtedy by musiala byc naprawde zajefajna :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 150 PLN to max (z użyciem wPLN). Ale Edycja Kolekcjonerska musiała by być z naprawdę dobrymi gadżetami, których nigdzie nie będzie można dostać. Jeżeli tak nie będzie to po co wydawać na to kasę jak za rok/dwa Gothic 3 będzie dostępny w tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 16:15, Tomislav napisał:

Myślę, że 150 PLN to max (z użyciem wPLN). Ale Edycja Kolekcjonerska musiała by być z naprawdę
dobrymi gadżetami, których nigdzie nie będzie można dostać. Jeżeli tak nie będzie to po co
wydawać na to kasę jak za rok/dwa Gothic 3 będzie dostępny w tańszej serii.

a zapewne zwykla bedzie kosztowac 79 (z uzyciem wpln) ale ja i tak kupie lek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gadżetów nie potrzebuje, tylko dobrego sprzętu:) Więc gdy juz sobie taki sprawie na Gothicu zaoszczędze kupujac zwykłą edycję.Bo i tak mnóstwo kasy pojdzie bna sprzęt. Takie " gadżety" jak nowa karta graficzna i płyta główna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 16:52, Darkstar181 napisał:

Ja gadżetów nie potrzebuje, tylko dobrego sprzętu:) Więc gdy juz sobie taki sprawie na Gothicu
zaoszczędze kupujac zwykłą edycję.Bo i tak mnóstwo kasy pojdzie bna sprzęt. Takie " gadżety"
jak nowa karta graficzna i płyta główna:)

No własnie :D
Do edycji kolekcjonerskiej poprosimy kartę graficzna która to w miare znośnie udźwignie :D
Obawiam sie niestety, że masz racje i upgrade kompa jest niezbedny a tyle gier czeka by je kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 17:13, pinu? napisał:

Czy Gothic III pójdzie na takim sprzęcie: AMD SEMPRON 2800MHZ, GE-FORCE5700FX, 768DDR, 120
GB HDD?? Proszę o odpowiedź.

Pójdzie,ale nie spodziewaj się fajerwerków. Zmieniłbym kartę,jeśli chcesz obejrzeć grę w całej okazałości,a nie na średnich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AMD SEMPRON 2400+ , Ati Radeon 9550 256 MB ( coś jak GeForce 5200 - 5900 ) , 768 MB DDR - chce pograć na minimum-średnich bez ścinki :( Oblivion chodził średnio ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 # 400 PLN ? Bez przesady. Sądzę, że cena ( EK ) maksymalnie wyniesie 150 zł. Co do kompów, nie jest to temat do chwalenia się nimi, tylko jak już to o obawach, czy na danym sprzęcie pójdzie. Patrząc na wymagania zalecane raczej nie masz się czego bać, więc po co podajesz specyfikację sprzętową ? I pomyśl trochę, zanim napiszesz posta, bo inaczej napiszesz 3 tak jak teraz i może to się źle skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 22:34, Maxymilian 3 napisał:

CZEŚĆ WSZYSTKIM KIEDY BĘDZIE PREMIERA GOTHIC 3

We wrześniu niemiecka... polska nieco później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 17:19, WorldWar3PL napisał:

Ja mam AMD SEMPRON 2400+ , Ati Radeon 9550 256 MB ( coś jak GeForce 5200 - 5900 ) , 768 MB
DDR - chce pograć na minimum-średnich bez ścinki :( Oblivion chodził średnio ;/


Niestety o średnich detalach w Gothic 3 nie masz co marzyć na Radku 9550 (nie ważne ile ma ramu)... - myślę, że do średnich detali w Gothic 3 odpowiednią grafiką będzie GF 6800, może w ostateczności Gf 6800XT lub Gf 6600GT.
A granie w taką grę jak Gothic 3 poniżej średniej jakości grafiki moim zdaniem mija się z celem...- ja też nie mam na razie karty graficznej nawet do średnich detali, czekam z jej zakupem do jesieni, ale gdyby coś się wydarzyło i nie miałbym środków na zakup takiej grafiki (planuję kupno Gf 7900GT+pł. główna z pcie i socked 478), to nawet nie będę próbował grać w słabej jakości - szkoda wrażeń z gry, a liczy się przecież najbardziej pierwszy kontakt z historią, światem gry itd. ...więc nie ma sensu sobie go psuć jakąś pikselozą.

Silnik graficzny przypuszczam, że będzie lepiej dopracowany w Gothic 3 niż Oblivionie, ale wymagania pewnie nie będą mniejsze, dlatego, że w Gothic 3 grać będziemy przez większość czasu w perspektywie 3 osoby, a to dodaje dodatkowe obliczenia dla gpu (renderowanie postaci bohatera i jego ruchów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2006 o 22:36, verbum napisał:

Niestety o średnich detalach w Gothic 3 nie masz co marzyć na Radku 9550 (nie ważne ile ma
ramu)... - myślę, że do średnich detali w Gothic 3 odpowiednią grafiką będzie GF 6800, może
w ostateczności Gf 6800XT lub Gf 6600GT.

Mów co chcesz... w obka da się tak grać... chociaż to zależy jakie detale uważasz za średnie
Wygląda w każdym razie bardzo ładnie... Dobrze, że mam dużo RAMu bo wielkie teksturki nie są aż taką męką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 22:41, Monastor napisał:

Mów co chcesz... w obka da się tak grać... chociaż to zależy jakie detale uważasz za średnie
Wygląda w każdym razie bardzo ładnie... Dobrze, że mam dużo RAMu bo wielkie teksturki nie są
aż taką męką


To w takim razie mamy inne progi znośnej jakości grafiki dla grania - bo ja grałem w Obliwiona na Geforce 6800 i maksymalną jakość jaką dało się ustawić na tej grafice (przy zachowaniu płynnego grania), była średnia jakość, z której niestety nie byłem zadowolony (jeśli chodzi o lokacje na zewnątrz), w jaskiniach wszystko wyglądało pięknie, ale na górze nie. Przy takiej jakości na pewno nie będę grał w Gothic 3, dlatego jak nie będzie mnie stać na kupno co najmniej Gf 7600 GT lub Gf 7900GT, to kupię Gothic 3, ale przeleży na półce dopóki nie zmienię grafy taką, która mi zapewni szczegóły co najmniej pośrodku między wysokimi a średnimi przy rozdz. 1024/768. Gothic 3 to zbyt widowiskowa gra, by tracić połowę detali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz distant land :)
Tylko zwiększa wymagania, a IMO pogarsza wrażenia wizualne ;)

Grałem na zasięgu widoku około 3/4 i zanikaniu wszystkiego na nieco ponad 1/2... efekty wody na full, odbicia w oknach są... rozbryzgi krwi wyłączone, anti-aliasing też off (żeby dało się robić screeny)

Radek 9550, 1536 MB RAM, AMD Athlon 2800 MHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować