Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 20:02, hunter22 napisał:

> A ja powiem tyle... Ja chce Gothic III, bo potrzebuje jakiejs dobrej gry cRPG na singla zebym mogl sie
wczuc
> w postac i zapomniec o bozym swiecie
, a poprzednie Gothici zapewnialy mi to... :-)

Gothic 3 ma być
o wiele lepszy niż poprzednie części!


Mi by pasowało gdyby GIII miał taki klimat owiany tajemnicą jak GI, a teren nie musi być wcale większy niż ten jaki miał Korinis w GII(tylko żeby ich było więcej podzielonych na mniejsze nie większe niż obszar Korinis, by nie żarło tyle ramu) , a i super innowacji nie trzeba(te walki to jest nie nalpszy pomysł(to nie Prince of Percja). Oby tylko te nowe innowacje jak tarcze i konie nie komplikowały zabawy bo wtedy zabawa była by frustrująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 13:09, f5k napisał:

nie Prince of Percja). Oby tylko te nowe innowacje jak tarcze i konie nie komplikowały zabawy bo wtedy zabawa była by frustrująca.

Z tego co słyszałem koni nie będzie w G3. A może źle słyszałem ;P
(o tarczach słyszałem)
Ale nie wyobrażam sobie walki na koniu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 13:30, kowboj3 napisał:

Gothic III na pewno będzie miał nieziemskie wymagania........ale co tam, dla takiej gry opłaca się kupić nowego kompa :))))


Eee... takich naziemskich nie bedzie mial, no zalezy na jakich detalach chcesz grac jak na najwyzszych to pewnie zniem kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No poniekat ja tez! Walka na koniu i same wsiadanie na konia mogloby spowodowac bledy techniczne ktore napewnoby wystepowaly! Pewnie db ze pozbyli sie tego pomyslu! Ale mam nadzieje ze inny srodek transportu zrobia! Moze cos takiego jak w Morrowindzie ( transport )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:08, Milteen napisał:

No poniekat ja tez! Walka na koniu i same wsiadanie na konia mogloby spowodowac bledy techniczne ktore napewnoby wystepowaly!
Pewnie db ze pozbyli sie tego pomyslu! Ale mam nadzieje ze inny srodek transportu zrobia! Moze cos takiego jak w Morrowindzie
( transport )

Gdzieśczytałem że mają być takie portale jak w Nowym Świecie z Nocy Kruka (było takich 5 portali które trzebabyło aktywować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:19, Tar The Dark napisał:

> No poniekat ja tez! Walka na koniu i same wsiadanie na konia mogloby spowodowac bledy techniczne ktore napewnoby wystepowaly!

> Pewnie db ze pozbyli sie tego pomyslu! Ale mam nadzieje ze inny srodek transportu zrobia! Moze cos takiego jak w Morrowindzie

> ( transport )
Gdzieśczytałem że mają być takie portale jak w Nowym Świecie z Nocy Kruka (było takich 5 portali które
trzebabyło aktywować)



No bylo ich 5! Tez nad tym sie zastanawialem i pewnie bedzie to db rozwiazanie! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:08, Milteen napisał:

No poniekat ja tez! Walka na koniu i same wsiadanie na konia mogloby spowodowac bledy /.../

Same błędy to jeszcze nic. Ale wyobraź sobie sytuację, w której główny bohater, pogromca orków, smoków i samego Śniącego ginie, bo spadł z konia...albo własny koń go kopnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:40, Grigor4 napisał:

Oficialne dane techniczne macie na stronie www.gothic.G4ce.pl w newsach (niżej troche było to wcześniej) lub w odpowiednim
dziale


Podales bledna stronke!
Kazdy zdaje sobie sprawa jakie beda wymagania! Nie sa takie zle lecz.... zawsze mogly byc mniejsze! Ale jak udoskonala kod graficzny to kazdy powinien byc zadowolony:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm bledy w grze spowodowane jazda konna? To po co sa programisci? Po to zeby bledow nie bylo! Rany bosiu czy to naprawde jest mission impossible? Co prawda dla tworcow Gothica problemem jest dobrze wyanimowac wchodzenie po drabinie, ale moze sie czepiam ;-) Picie trunkow tez bylo zalosne :-) Ja chcialbym gre z taka grafa, ze pijac piwo zlewa sie trunek po bokach twarzy i brudzi koszule, w ktora dana substanca wsiaka :-) a jak je cos to okruszki zostaja na koszuli ;-PPPPP Moze za 20 lat ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 19:51, Milteen napisał:

Takich szczegolow napewno szybko nie uswiadczymy jeszcze przez dluuugi czas :]

I chyba na szczęście, bo musielibyśmy oddawać koszule do wirtualnej pralni za wirtualne pieniądze... Tylko strata czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 08:05, KrzysztofMarek napisał:

> Takich szczegolow napewno szybko nie uswiadczymy jeszcze przez dluuugi czas :]
I chyba na szczęście, bo musielibyśmy
oddawać koszule do wirtualnej pralni za wirtualne pieniądze... Tylko strata czasu i pieniędzy.


:] przynajmniej bysmy byli stalymi klijentami w pralni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 08:13, Milteen napisał:

> >/.../
:] przynajmniej
bysmy byli stalymi klijentami w pralni :D

Ja się tak nie bawię! Ja nie chcę grać w te, jak im tam, Simsy, Simpsy czy tak jakoś...Co utłukę orka - do pralni, smoka, do pralni, ludzie, nieeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/dla tych co jeszcze nie wiedzą kilka suchych faktów, podszytych lekką adrenalinką :)/

W Gothic 3:
koni nie będzie (na szczęście),
system walki: będzie można walczyć dwoma mieczami, będzie można używać tarcz i co najważniejsze będzie można to kompletnie olać ustawiając sobie stare sterowanie z Gothic 2...(bo walka dwoma mieczami oraz tarcza modyfikują w dużym stopniu system walk z G 2), system walki dalej będzie opierał się na fizyce (czego niestety nie można powiedzieć o Oblivionie - jak widać z dostępnych materiałów - walka w Oblivionie niewiele odbiega od poprzednich części jeśli chodzi o fizykę ruchów)
"Living world", nieźle zrobiony już w poprzednich częściach, w G 3 będzie dopracowany do perfekcji (migracje zwierząt i mnóstwo innych efektów, w których oglądacze Discovery Channel, National Geografic, bądź bezpośredni znawcy przyrody rozpoznają prawdziwe zachowania zwierząt ;)))
itd.itd.itd.
data premiery: 1 kwartał 2006
polecam oficjalną stronę: www.gothic3.com (a tam forum jowood - ang. lub niemiecko języczne) - informacje u źródła
co do fabuły - G 3 z pewnością nie dorówna rozwlekłością tej z Oblivion, ale przynajmniej dzięki temu zachowa dobrą dynamikę i dramaturgię...(choć fabuła będzie o wiele bardziej tajemnicza niż G2, zresztą jak sami twórcy infomują - Gothic 3 jest robiony w stylu Gothic 1), tym nie mniej, byłoby świetnie, gdyby obie gry były siebie warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 08:23, KrzysztofMarek napisał:

> > >/.../
> :] przynajmniej
> bysmy byli stalymi klijentami w pralni :D
Ja się tak nie bawię! Ja nie
chcę grać w te, jak im tam, Simsy, Simpsy czy tak jakoś...Co utłukę orka - do pralni, smoka, do pralni, ludzie, nieeee...


Heh wtedy byc zawsze byl czasyty i elegancki :D jak bys do pralni latal codziennie! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować