Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 16:02, vip konius napisał:

nie wieze ze bedzie tyle bogow... na moje beda ci co byli


Jeśli to nie żart to to nie będą bogowie, tylko coś w rodzaju demonów/dżinów. Można powiedzieć, że płbogowie. Ponoć (jeśli to nie żart) pojawiają się, bo walka ze SO zachwiała równowagę spirytualną, czy coś w tym stylu. Ja sądzę, że to nie żart, bo w końcu trza podać powód utraty run i odkryciu nowej magii przez magów (albo na odwrót).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:11, shrekinator napisał:

> Idzie do przodu :)
Dzieki bardzo za wyczerpująca odpowiedz tego własnie się spodziewałem :)


No dobrze. To powiem tak: Lokalizacji udało się ściągnąć większą część aktorów podkładających głos we wcześniejszych częściach, z czego najważniejsze jest to, że Bezimiennego gra ta sama osoba :) A dla spragnionych news tygodnia: Być może już w przyszłym tygodniu przedstawimy pierwsze próbki dubbingu z wersji PL Gothica 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:18, Jay Z napisał:

No dobrze. To powiem tak: Lokalizacji udało się ściągnąć większą część aktorów podkładających
głos we wcześniejszych częściach, z czego najważniejsze jest to, że Bezimiennego gra ta sama
osoba :) A dla spragnionych news tygodnia: Być może już w przyszłym tygodniu przedstawimy pierwsze
próbki dubbingu z wersji PL Gothica 3!


Super ;)) Bezimienny będzie miał ten sam głos dzięki bardzo ;))
I czekamy na te próbki ;))
Pozdro ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:18, Jay Z napisał:

No dobrze. To powiem tak: Lokalizacji udało się ściągnąć większą część aktorów podkładających
głos we wcześniejszych częściach, z czego najważniejsze jest to, że Bezimiennego gra ta sama osoba :)


no i kamień wielki spadł z serca zapewne wielu osobom :D

Dnia 29.08.2006 o 16:18, Jay Z napisał:

A dla spragnionych news tygodnia: Być może już w przyszłym tygodniu przedstawimy pierwsze próbki dubbingu z wersji PL Gothica 3!


czyli ma się rozumieć, że nagrania już trwają, albo mają się zacząć lada moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:18, Jay Z napisał:

No dobrze. To powiem tak: Lokalizacji udało się ściągnąć większą część aktorów podkładających
głos we wcześniejszych częściach, z czego najważniejsze jest to, że Bezimiennego gra ta sama
osoba :) A dla spragnionych news tygodnia: Być może już w przyszłym tygodniu przedstawimy pierwsze
próbki dubbingu z wersji PL Gothica 3!

No to super że ściągneliście większość aktorów z wcześniejszych częsci Gothic no i oczywiście samego Bezia :D extra teraz to się już nie martwię o polonizację Gothic 3 :D. Nie moge się doczekać tych próbek. CD Projekt na wieki !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Choć raz odpowiedz na mojego posta, a w tym poście napisz coś, co jeszcze bardziej mnie ucieszy.
Czekam z niecierpliwością na próbki, umilą mi zbliżający się rok szkolny, oj umilą.

Co do wymagań - wie ktoś, czy nowsze gry ( Oblivion, Gothic 3 ) współpracują z laptopami ? Bo słyszałem pogłoski, że przenośne komputery w wielu wypadkach nie są tolerowane przez grę. Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy macie aktorów którzy podkładają głosy Lee, Gorna, Diego, Laresa, Lestera i Miltena?Ich głosy w poprzednich częściach bardzo mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:23, Jay Z napisał:

> czyli ma się rozumieć, że nagrania już trwają, albo mają się zacząć lada moment?

Trwają.


Po raz kolejny: Jakze sie ciesze, ze KaiRo nie mial racji!! :D :D :D
ps. z reka na sercu zapewniam was, ze Kai powiedzial, ze bedzie tylko kinowka, ufff..... na szczescie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qrcze, nie ma opcji edit..

uploaduje swoj stuff na www, pewnie nic co by was powalilo na kolana, ale zawsze to jakis inny filmik, lub inna perspektywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:24, WorldWar3PL napisał:

Mam prośbę. Choć raz odpowiedz na mojego posta,


Łatwiej będzie jeśli powtórzysz pytanie, pls.

Dnia 29.08.2006 o 16:24, WorldWar3PL napisał:

Co do wymagań - wie ktoś, czy nowsze gry ( Oblivion, Gothic 3 ) współpracują z laptopami ?
Bo słyszałem pogłoski, że przenośne komputery w wielu wypadkach nie są tolerowane przez grę.
Czy to prawda ?


Nie wiem, jak z Oblivionem, ale co do Gothica 3, to wymagania podane na http://www.gram.pl/gra.asp?id=287 (a w szczególności opis karty graficznej) sugerują, że gra na laptopie może być utrudniona, jeśli nie niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:18, Jay Z napisał:

> > Idzie do przodu :)
> Dzieki bardzo za wyczerpująca odpowiedz tego własnie się spodziewałem :)

No dobrze. To powiem tak: Lokalizacji udało się ściągnąć większą część aktorów podkładających
głos we wcześniejszych częściach, z czego najważniejsze jest to, że Bezimiennego gra ta sama
osoba :) A dla spragnionych news tygodnia: Być może już w przyszłym tygodniu przedstawimy pierwsze
próbki dubbingu z wersji PL Gothica 3!

Jak by to powiedział Pan Marcinkiewicz "JES,JES,JES", na takie info czekałem przez całę wakacje mam nadzieje że Pan Marzecki (Xardas) również będzie w G3... Oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:27, indigo napisał:

uploaduje swoj stuff na www, pewnie nic co by was powalilo na kolana, ale zawsze to jakis inny
filmik, lub inna perspektywa :)


my niczym nie pogardzimy ;) a z każdego filmiku jesteśmy wdzięczni :)
BTW moja kolekcja filmików i screenów z samego Games Convention o Gothicu 3 ma już 1,55GB ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:26, plada napisał:

A czy macie aktorów którzy podkładają głosy Lee, Gorna, Diego, Laresa, Lestera i Miltena?Ich
głosy w poprzednich częściach bardzo mi się podobały.

Daj wilkowi palec :) poczekaj cierpliwie do premiery to się przekonasz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować