Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 16:57, Jay Z napisał:

> Jay Z, a J. Boberka ściągneliście?? odpowiedz plaseee!

Tak.


Fajnie, że będzie Boberek, ale aktorów bardzo mało :/ Szkoda... :( W niemieckiej wersji było 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:55, Mr Black napisał:

> Mam dla was kilka obrazków z Gothica 3.Są może one zbyt oficjalne (lub poprostu popularne)ale

> popatrzeć można :)

Tak ten trzeci to z pewnością jest z Gothica 3 :P A ta pani to Bezimienny :P

W sumie to ty masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:00, Mr Black napisał:

> > Jay Z, a J. Boberka ściągneliście?? odpowiedz plaseee!
> > > Tak.

Fajnie, że będzie Boberek, ale aktorów bardzo mało :/ Szkoda... :( W niemieckiej wersji było
30...


Odczułeś to we wcześniejszych częściach gry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2006 o 17:00, Mr Black napisał:

Fajnie, że będzie Boberek, ale aktorów bardzo mało :/ Szkoda... :( W niemieckiej wersji było
30...


Ja wiem czy tak mało... myślę że przy graniu nawet nie zauwarzysz czy ich jest 25 czy 30 - no, rozumiem jakby było ich 15-17, ale tak drobną rużnicą, jak 5 głosów ja bym sie nie przejmował. Z resztą ja byłem mile zaskoczony jak zobaczyłem, że 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:04, Jay Z napisał:

> > > Jay Z, a J. Boberka ściągneliście?? odpowiedz plaseee!
> > > > Tak.
>
> Fajnie, że będzie Boberek, ale aktorów bardzo mało :/ Szkoda... :( W niemieckiej wersji
było
> 30...

Odczułeś to we wcześniejszych częściach gry? :)


To że było mało aktorów?? Niestety odczułem. Bo głosy większość z nich znałem i bez trudu rozpoznawałem, kto kogo dubbinguje. I trochę mnie wkurzało, gdy słyszałem 30 postać mówiącą głosem Bobereka (bardzo go lubię, ale co za dużo to niezdrowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w sumie dobrze chyba że podkładał głos nawet tym 30 osobą bo to dobrze świadczy o samym aktorze, że jest dobry w swoim fachu, ja np miałem problem z rozszyfrowaniem wszystkich bardziej znanych aktorów, którzy pogkładali w Gothicu głosy, i myśle że to dobrze, bo jak nie Boberek to kto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do Jay Z, czy w wersji PL są kobiece role? Mialobyc pytanko, ale co tam, taka osoba tutaj to nie czesto bywa. Czy wiadomo już coś wiecej na temat polskiej ED Gothic''a 3? Chodzi mi o cene i mozliwosci wydania wPLN, prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:13, Lord Riven napisał:

To w sumie dobrze chyba że podkładał głos nawet tym 30 osobą bo to dobrze świadczy o samym
aktorze, że jest dobry w swoim fachu, ja np miałem problem z rozszyfrowaniem wszystkich bardziej
znanych aktorów, którzy pogkładali w Gothicu głosy, i myśle że to dobrze, bo jak nie Boberek
to kto ??


Ja się cieszę, że Boberek podkłada głos w Gothicu 3. Jednak nie miałbym nic przeciwko temu, żeby CD Projekt zatrudnił trochę więcej aktorów. Najlepiej jeszcze tak z pięciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no niby i tak, ale te zatrudnione osoby musiałyby być dobre w tym co robią. Jednka G3 napewno, a bynajmniej tak mi sie wydaje, że dorówna w dubbingu poprzednim częścią, albo i nawet będzie jeszcze lepiej. Najważniejsze i tak pozostaje, aby główne role się niezmieniły. Bo to troche źle wpłynie na samą gre, co jest zresztą oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez kazdy glos mozna odpowiednio zmienic za pomoca komputera. Choc to duzo pracy. To, ze kilka postaci mowi tym samym glosem jest...bardzo nierealistyczne, ale swoja droga to tylko gra komputerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:32, LordJuve napisał:

Przeciez kazdy glos mozna odpowiednio zmienic za pomoca komputera. Choc to duzo pracy. To,
ze kilka postaci mowi tym samym glosem jest...bardzo nierealistyczne, ale swoja droga to tylko
gra komputerowa.

Mnie troche dobija taka gadka, choć niechce nikogo obrazić, co jest w grze realne, a co nie, oczywiście niektóre rzeczy powinne być bliskie realizmowi, ale bez przesady, jak mamy rozliczać gre ze wszystkich elementów które powinny być prawidziwe, to może zacznijmy od magi :P Zresztą w grze powinno się doceniać elementy orginalne. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:32, LordJuve napisał:

Przeciez kazdy glos mozna odpowiednio zmienic za pomoca komputera. Choc to duzo pracy. To,
ze kilka postaci mowi tym samym glosem jest...bardzo nierealistyczne, ale swoja droga to tylko
gra komputerowa.


Tylko, że to nie będzie kilka, a kilkanaście lub kilkadziesiąt postaci mówiących głosem tego samego aktora... A to już jest wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:36, Mr Black napisał:

> Przeciez kazdy glos mozna odpowiednio zmienic za pomoca komputera. Choc to duzo pracy.
To,
> ze kilka postaci mowi tym samym glosem jest...bardzo nierealistyczne, ale swoja droga
to tylko
> gra komputerowa.

Tylko, że to nie będzie kilka, a kilkanaście lub kilkadziesiąt postaci mówiących głosem tego
samego aktora... A to już jest wkurzające.

W sumie jak niepatrzeć to masz racje, ale ile ma być w grze NPC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2006 o 17:38, Lord Riven napisał:

W sumie jak niepatrzeć to masz racje, ale ile ma być w grze NPC??

chyba 1000, ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze bedzie dwudziestu paru aktorow. W Oblivionie bylo o ile pamietam tylko dwunastu i naprawde to slychac. A tak, powtarzanie glosow bedzie pewnie okolo dwa razy rzadziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować