Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

oj cinus` :)

ty nie masz co robić w nocy tylko filmiki o G3 szukać? :P

ale szczerze mówiąc dzisiaj o 3 obejrzałem ten z youtube a potem zerwało mi neta :/
ale musze przyznać że gra prezentuje się na nim rewelacyjnie, zero ścinek, płynniutko jak nie powiem co ;)
i trochę ciekawych rzeczy widać na nim, np. zapis dialogów powiązanych z questami, te celowanie z łuku krokodylowi w nie powiem co ;)

ide oglądać te filmiki po niemiecku :)
jak coś zrozumiem to opowiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 15:53, Jay Z napisał:

> > > [...]
> Jay Z, wiem, że to nie ten topic, ale może ty mi powiesz dlaczego po rejestracji Gothica
II
> z eXtra gry nie dostałem linka do Nocy Kruka za 20 zł? Kilka miechów temu napisałem w
tej sprawie
> 2 maile do CDP, ale odpowiedzi nie dostałem żadnej. Więc?

Niestety nie mam pojęcia, linka do Twojej wypowiedzi przekazałem Pomocy Technicznej. Może po
prostu zadzwoń do Obsługi? Sporadycznie zdarza się, że poczta ląduje w filtrze antyspamowym,
więc nie zaszkodzi sprawdzić. Z innej beczki: Może zarejestrowałeś XG Gothica po zakończeniu
promocji?

W spamie nie było, a grę zarejestrowałem 10 czerwca. Jak się nic nie rozwiąże to zadzwonię do Obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie ten kawalek muzyki do G3 z GC? Piękny! Slychac ta przewodnia melodie, ktora mielismy szczegolnie w Gothic''u. Do tego muzyka jest jeszcze bardziej podniosla, bardziej dojrzala, ach...cos wspanialego! Słychać, ze Kai chcial nawiazac do pierwszej czesci gry, jesli chodzi o muzyke, wspaniale!

Dziś pan z CDP miał nas uraczyc znow porcja swietych informacji, ciekawe gdzie to sie on ukrywa...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:37, LordJuve napisał:

Slyszeliscie ten kawalek muzyki do G3 z GC? Piękny! Slychac ta przewodnia melodie, ktora mielismy
szczegolnie w Gothic''u. Do tego muzyka jest jeszcze bardziej podniosla, bardziej dojrzala,
ach...cos wspanialego! Słychać, ze Kai chcial nawiazac do pierwszej czesci gry, jesli chodzi
o muzyke, wspaniale!

Dziś pan z CDP miał nas uraczyc znow porcja swietych informacji, ciekawe gdzie to sie on ukrywa...;]

Mam nadzieję że się wkrótce pojawi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy czy CD Project zna potwierdzone wymagania sprzętowe ?? Bo nie jestem pewny czy na moim sprzęcie pociągnie G3 (po wymianie karty)...a prawie bym zapomniał macie razem z tekstami filmiki (np. z początku gry??).I czy już macie jakieś teksty spolszczone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:04, Drewko napisał:

A ja jestem ciekawy czy CD Project zna potwierdzone wymagania sprzętowe ?? Bo nie jestem pewny
czy na moim sprzęcie pociągnie G3 (po wymianie karty)...a prawie bym zapomniał macie razem
z tekstami filmiki (np. z początku gry??).I czy już macie jakieś teksty spolszczone??



no to tak:
moim zdaniem gra pojdzie na kompach gorszych niz to opisuja..
a co do spolszczenia
z tego co zrozumialem to juz tekst spolszczony i wlasnie sie nagrania zaczynaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uff, wreszcie! - skonwertowalem do divxa i zauploadowalem na www.

Filmy i zdjęcia z mojej wyprawy na Gothic Camp 2006. Miłego ściągania! :)
http://student.agh.edu.pl/indigo/

ps.mam karte 512 i żeby zmiescic jak najwiecej musialem wiekszosc krecic w roz. 320x200 - sorry :/
pps.pare filmow krecilem z tlumu - popychany ze wszystkich stron - takze bywa ze troche sie trzesie - sorry :/
ppps. mam nadzieje, ze zawsze te kilka nowych klatek przyda sie fanowi Gothica, Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:14, indigo napisał:

uff, wreszcie! - skonwertowalem do divxa i zauploadowalem na www.

Filmy i zdjęcia z mojej wyprawy na Gothic Camp 2006. Miłego ściągania! :)
http://student.agh.edu.pl/indigo/

ps.mam karte 512 i żeby zmiescic jak najwiecej musialem wiekszosc krecic w roz. 320x200 - sorry
:/
pps.pare filmow krecilem z tlumu - popychany ze wszystkich stron - takze bywa ze troche sie
trzesie - sorry :/
ppps. mam nadzieje, ze zawsze te kilka nowych klatek przyda sie fanowi Gothica, Pozdrawiam!


dzienks juz zasysam ;)
mam nadzieje ze filmiki robione byly podczas walki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:14, indigo napisał:

uff, wreszcie! - skonwertowalem do divxa i zauploadowalem na www.

Filmy i zdjęcia z mojej wyprawy na Gothic Camp 2006. Miłego ściągania! :)
http://student.agh.edu.pl/indigo/

ps.mam karte 512 i żeby zmiescic jak najwiecej musialem wiekszosc krecic w roz. 320x200 - sorry
:/
pps.pare filmow krecilem z tlumu - popychany ze wszystkich stron - takze bywa ze troche sie
trzesie - sorry :/
ppps. mam nadzieje, ze zawsze te kilka nowych klatek przyda sie fanowi Gothica, Pozdrawiam!


szczesciaz...tez chce piwo z kaiem wypic ;)]
ale emocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne. Czy cena jest już wiadoma? Bo na www.wirtus.pl pisze, że u nich G3 będzie kosztował 79,90 zł. W wirtusie zawsze są takie promocje, czyli wychodzi, że cena standard wynosi 99,90 zł. Czy CDP wypowiadał się już w sprawie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

{Ciach}

Dnia 30.08.2006 o 12:19, diablolod napisał:

dzienks juz zasysam ;)
mam nadzieje ze filmiki robione byly podczas walki ;)


Mam do Ciebie kilka próśb
1. Tnij cytowane posty
2. Skończ z tym spamem posty jakie zamieszczasz nic nie dają.
3. Jeśli chcesz już pisać dołączaj za każdym razem TAX czyli cokolwiek o G3 jakąś chociaż Twoją opinie, a nie tylko czysty Spam

Oczywiście to nie dotyczy tylko diablolod ale bardzo wielu innych osób, trudno jest się później przebić przez ten spam bo dziennie jest 200 postów z czego 25% dotyczy tylko Gothica 3

TAX.
Wczoraj wiele osób narzekało na to że głosy do polskiej wersji będzie podkładać tylko 25 osób, narzekali że to trochę mało. Moim zdaniem CDP wyważył bardzo dobrze zapewne kluczowe postacie będzie podkładał tylko jeden aktor do danej postaci. Natomiast obywateli mówiących to samo nie ma sensu rozgraniczać. Takie rozważanie nie podbija niepotrzebnie ceny gotowego produktu, a przecież na tym nam też zależy. Niektórzy i tak będą kręcić nosem nieważne co CDP zrobi. Pomyślcie logicznie mamy przeszło 1000 NPC czy dodanie 7 czy 10 osób dużo by cokolwiek zmieniło. Nie sądzę.

Bez urazy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam posciagac?

Gothic 3 - videos (RightClick->Save As...)

Gothic3VidAtGC_1.avi
Gothic3VidAtGC_2.avi
Gothic3VidAtGC_3.avi
Gothic3VidAtGC_4.avi
Gothic3VidAtGC_5.avi
Gothic3VidAtGC_6.avi
Gothic3VidAtGC_7.avi
Gothic3VidAtGC_8.avi
Gothic3VidAtGC_9.avi
Gothic3VidAtGC_10.avi
Gothic3VidAtGC_11.avi
Gothic3VidAtGC_12.avi


Gothic 3 - pictures (RightClick->Save As...)

Gothic3atGC.rar


Gothic Camp at GC2006 (RightClick->Save As...)

GothicCamp.rar


Other GC2006 pictures (RightClick->Save As...)

GC2006.rar

znaczy ktore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:53, SD4HJ napisał:

Co mam posciagac?

/.../

Dnia 30.08.2006 o 12:53, SD4HJ napisał:

znaczy ktore


które chcesz, ja tam ściągam wszystkie, bo wszystkie filmiki są z Games Convention :D więc każdy jest przydatny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoboało jak były spolszcone G I i G II bo G2 NK to mnie wkurzało Xardas na początku gry raz gadał głosem czystym raz złapał chrypkę (efekt NK) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niemoge sciagnac tego ostatniego pliku


Other GC2006 pictures (RightClick->Save As...)

GC2006.rar

wam tez to nie dzial??

offtop:]
wlasnie kupilem sobie nagrywarke DVD dla Gothica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 13:06, diablolod napisał:

niemoge sciagnac tego ostatniego pliku


Other GC2006 pictures (RightClick->Save As...)

GC2006.rar

wam tez to nie dzial??

Tak też nie działa ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować