Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Na tym filmiku, dotyczącym trzech głównych frakcji w G 3 (niestety rozmowa po niemiecku), na końcu jest pokazany Nordmar w dzień, kilkanaście sekund, ale zawsze... - niestety jakaś sierota, która to filmowała, nie ustawiła kamery do rozdzielczości monitora, który filmowała no i obraz skacze...

http://vitivi.tv/show_video.php?var=3330;wmv;0;0;395;10;0

/ żeby ściągnąć, trzeba kliknąć w jedno z okienek po prawej (i zastopować streaming) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:25, SLOUT napisał:

trafne pytanie więc kiedy premiera ludzie

13.10.2006r. to data G3 w niemczech, kiedy w Polsce, niewiedomo natomiast wszyscy martwią sie obecnie dubbingiem, ponieważ trwają już nagrania, choć narazie wszystko dobrze przebiega :)

P.S.
Kolejny twój temat zamknięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:27, SLOUT napisał:

aAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
moderatorzy zamykają wszystkie moje tematy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Zgłaszam to moderatorom przesadziłes to nie jest o tym watek!!!! Nie lubie być konfidentem ale przegiełeś!!!
Sorki za offtop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:24, cybekziom napisał:

Gothic MMO...Ciekawe,ciekawe.A ja zadam takie głupie pytanie.Kiedy premiera???

Tylko plany... ale do tego jest osobny temat ;) Raczej ten drugi, a w pierwszym powinny być jakieś informacje

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3186&tpage=1&u=89
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3222&tpage=1&u=85

SLOUT <- takie posty chwały Ci nie przysporzą :/
Chyba szybko się pożegnamy... a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:27, SLOUT napisał:

aAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
moderatorzy zamykają wszystkie moje tematy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Posłuchaj mnie przez chwilę. Twoje tematy będą zamykane dopóty, dopóki będą one powtórzeniem już istniejących, albo zwyczajnie nie będą miały żadnej treści.
Jesli chcesz porozmawiać o grach RPG, to oczywiscie możesz i nikt Cię karał za to nie będzie. Ale przestrzegaj regulaminu. W wątku o Gothiku III pisz o tej grze. I nie osiem postów w ciągu godziny...
Tutaj masz link do tematu identycznego jak Twój niedawno zamkniety:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=998&u=358
Mam nadzieję, że tym razem się zrozumiemy.
I proszę nie odpowiadaj na tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie. Waglierz mu juz odpisuje, wiec czekam na to co on napisze, ale...

Kilka powyzszych postow nie powinno raczej sie pojawic. Rozumiem Wasze zniechecenie czy zniesmaczenie jego wybrykami, ale jak juz raz kiedys zaproponowalem najlepszym wyjsciem jest: Zostawienie go w spokoju. Wyszaleje sie, zobaczy, ze nikt mu nie odpsuje to mu przejdzie. Ingorujcie go - tyle mam do napisania :)

Jesli bedzie trzeba skasuje sie niepotrzebne posty w tym temacie - tak jak juz kilka SLOUT polecialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:29, verbum napisał:

(...)nie ustawiła kamery do rozdzielczości monitora, który filmowała no i obraz skacze...


* nie do rozdzielczości tylko do odświeżania...

(Sry za podwójny post, ale nie ma możliwości korekty postów, a nie chcę wprowadzać w błąd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:36, SLOUT napisał:

> > aAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
> > moderatorzy zamykają wszystkie moje tematy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
>
> Zgłaszam to moderatorom przesadziłes to nie jest o tym watek!!!! Nie lubie być konfidentem

> ale przegiełeś!!!
> Sorki za offtop!
>ty jeb*** konfidencie
>nogi ci z du** powyrywam

Przez internet :D ?Hahaha.Wracając do tematu-wie ktoś jak ma mniej więcej wyglądać ten amulet ze Śniącym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:36, SLOUT napisał:

>ty [M] konfidencie
>nogi ci z [M] powyrywam


Nic nie poradzę. Jesteś na równi pochyłej. A szkoda...

Wulgaryzmy i niekulturalne wypowiedzi:
-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:06, Misiekolxp001 napisał:

Podobno amulet ze śniącym, metalowe opakowanie i jeszcze coś ale niepamiętam. ktoś pisał wcześniej
chyba natej stronie co będzie.


OOOO a skad wy o tym wiecie i WIEDZIALEM ze sniacy bedzie miec cos wspolnego z 3 czescia! pewnie powrocil tez tak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem ale może powrócić bo przecie został wypędzony a nie zabity. Grałem w 1 to wiem. hehe
A o tych żeczach do edycji kolekcjonerskiej to ktos pisał na forum to podałem chłopakowi jak się pytał.
Ale niemoge się doczekać Gothica III. Niech CDP przyspieszy jak może oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 18:14, Misiekolxp001 napisał:

Niewiem ale może powrócić bo przecie został wypędzony a nie zabity. Grałem w 1 to wiem. hehe
A o tych żeczach do edycji kolekcjonerskiej to ktos pisał na forum to podałem chłopakowi jak
się pytał.
Ale niemoge się doczekać Gothica III. Niech CDP przyspieszy jak może oczywiście.

To ja napisałem.A w EK będzie jeszcze jeszcze ta książka z artworkami, czy li obrazek po obrazku jak powstawał dany element.Mam nadzieję, że ta książka będzie ładnie wydana, a co najważniejsze, żeby było po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować