Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2005 o 15:28, KrzysztofMarek napisał:

> > >
> tyle nie starczy mimo ze aktualnie to jedna z lepszych kart ..
No to zbieraj na ATI 1800 ( XT albo
inne literki), już jest tylko nie u nas, miejscami lepsza od GF 7800 sli. Tylko nie wiem, czy będzie dostępna na AGP czy
tylko na PCI-E.


A gdzie mozna o niej cos sie dowiedziec?
Chetnie poczytam o niej...
Jakbys mogl to podaj link:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 16:47, Milteen napisał:

> > > > > >
Ta
stronka nie istnieje :[

O 16.40 jeszcze istniała. Teraz sprawdziłem i faktycznie nie ma. Poczekaj trochę i spróbuj znowu, może czasowo wyłączyli. Zresztą sam artykuł (na stronie była krótka informacja i link) był w niechrześcijańskim języku, bo po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 16:54, KrzysztofMarek napisał:

> > > > > > >
> Ta
> stronka nie istnieje :[
O 16.40 jeszcze istniała. Teraz sprawdziłem
i faktycznie nie ma. Poczekaj trochę i spróbuj znowu, może czasowo wyłączyli. Zresztą sam artykuł (na stronie była krótka
informacja i link) był w niechrześcijańskim języku, bo po angielsku...


Jezyk nie robi wielkiego problemu, wazna jest informacja zawarta w artykule :D
Potem wejde moze juz bedzie dzialac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 17:11, KrzysztofMarek napisał:

> > > > > > > > >
> Potem wejde moze juz bedzie dzialac :]
Już działa, tylko chwilę trzeba
poczekać.


dzieki:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tej karty x1800 to nie sadze bz mogla byc lepsza od 2x7800GTX to musialaby miec min 42 potoki redunkcyjne i wogule straszna pamiec ponad 512 itd... Czy ATI zrobi cos takiego... okaze sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 16:49, Milteen napisał:

Wracajac do tej karty x1800 to nie sadze bz mogla byc lepsza od 2x7800GTX to musialaby miec min 42 potoki redunkcyjne i
wogule straszna pamiec ponad 512 itd... Czy ATI zrobi cos takiego... okaze sie ..


Podobno ma właśnie zrobić. Ale co faktycznie zrobi i co na to nVidia, nie, tego nie potrafię powiedzieć. Ale zobacz w Kart graficznych kąciku, tam podałem linka do innej strony z opisem X1800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł zostawmy kwestię kart graficznych, a zacznijmy mówić o fabule/postaciach/kiedy będzie. Na przykład: kiedyś przeglądając tematy o Gothicach natrafiłem na informację o MUSZKIETACH w G3! Nie pamiętam, która to była strona, więc się mnie nie pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 16:46, Mistrz Magii napisał:

Mam pomysł zostawmy kwestię kart graficznych, a zacznijmy mówić o fabule/postaciach/kiedy będzie. Na przykład: kiedyś przeglądając
tematy o Gothicach natrafiłem na informację o MUSZKIETACH w G3! Nie pamiętam, która to była strona, więc się mnie nie pytajcie.


to może od razu AK 47, albo M16..?
na szczęście twórcy gothic doskonale wiedzą, że stworzyli grę o oryginalnym stylu i nie zamierzają tego zmieniać - gothic to świat miecza i magii, nie będzie żadnych broni palnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no spokojnie... bez przesady... zadnych broni palnych... moim zdaniem dodawanie takich "narzedzi" do swiata Gothica byloby zlym posunieciem i zepsuloby klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do broni palbych to ja też mówię NIE ale takie na przykład armaty to już mogły by nawet być, przecież w Khorinis w mieście portowym stoi ich kilka tyle, że nic się nie da z nimi zrobić, zwykłe atrapy są z nich, nie można by było ich nosić ze sobą bo są przecież wielkie i ciężkie, więc nie zrobił by się z Gothica jakiś tam shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bronio palnym w Gothicu mówie: NIE! Co do tych armat to nawet ciekawe: np. Galery Orków dopływają do portu a tu ich ludzi z armat okładają, no ale takie coś nie pasowałoby do Gothica III bo tam już Orki oblegają zamek więc może w kolejnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować