Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2006 o 16:45, sirdoom napisał:

> jakie odliczanie? O_o
"(...)Michael Peack rozpoczął odliczanie serią filmów(...)" Źródło - http://gothic.phx.pl/news.php?id=654&PHPSESSID=44fc8829d8655bc99aca92e5f2e42e68
Wszystko jasne? :P


ożesz... no nie doczytałem ^^ jak już mówiłem, ostatnio jestem jak zombie i nie wszystko może do mnie docierać ;)
tylko jestem ciekaw jak często będą wypuszczane te filmiki: codzień? co dwa dni? czy może jeszcze inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik w istocie ciekawy :)
Na grafikę nie ma co narzekać :P
I tak wygląda to o niebo lepiej niż w Gothic 2. Doładowywanie się obiektów wygląda dokładnie identycznie.
Wszystko co najważniejsze w tym filmiku, napisał już cinus''

Nie wiem czemu czepiacie się tak tego angielskiego. Facet całkiem dobrze mówił, a nawet nieźle akcentował (może poza słowem assassin :) ).

Bardzo spodobał mi się Nordmar :)
Chyba będę grał po ich stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:12, cinus` napisał:

ożesz... no nie doczytałem ^^ jak już mówiłem, ostatnio jestem jak zombie i nie wszystko może
do mnie docierać ;)
tylko jestem ciekaw jak często będą wypuszczane te filmiki: codzień? co dwa dni? czy może jeszcze
inaczej...


Trochę to wszystko dziwne w jednym miejscu ten filmik (86MB) nazywa się "gothic_3_countdown_trailer_1", w innym "Gothic 3 Gameplay Movie", jeszcze w innym "gothic3_general_0004.wmv" itd. - nigdzie poza tą polską stroną o Gothicu nie znalazłem informacji, że zaczęło się jakieś odliczanie...także już w końcu nie wiem - to chyba jakaś pomyłka, tym bardziej, że za daleko do premiery jeszcze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi też nordmar się spodobał, i chyba będę walczył u boku buntowników - jednak mam uprzedzenia i możliwe, że jestem rasistą;), ale orkowie nigdy nie przypadną mi chyba do gustu; może jak będę przechodził G3 któryś raz z kolei to zagram jako sprzymierzeniec orków, ale jak na razie to nie mam takiego zamiaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2006 o 17:51, cinus` napisał:

na tej stronie masz podane kilka mirrorów do tego filmiku http://gothic.phx.pl/news.php?id=654&PHPSESSID=44fc8829d8655bc99aca92e5f2e42e68
któryś napewno powinien Ci zadziałać ;)

Ok, dzięki.A po za tym jest jeszcze coś nowego?Czy są jakieś screnny z ostatnich dwóch dni?Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:55, plada napisał:

Ok, dzięki.A po za tym jest jeszcze coś nowego?Czy są jakieś screnny z ostatnich dwóch dni?Z góry dziękuje za odpowiedzi.


wczoraj były podawane te screeny http://www.gbase.ch/global/shots/imgView/i__59073.html
były niedawno podawane, więc mogleś sam to znaleźć dosyć szybko ;)

PS. a na przyszłość polecam taki prosty sposób na znalezienie linków podawanych w temacie: wystarczy w wyszukiwarce wpisać http:// i wyświetlą Ci się wszystkie posty z linkami, następnie przejść na ostatnią stronę i sprawdzić lini których się nie widziało, jest to bardzo przydatne według mnie, a zapewne mało kto używa wyszukiwarki aby poznajdywć linki do różnych filmików, jest to szybszy sposób na znalezienie linków niż czekać aż ktoś odpowie, dodatkowo dzięki temu nie denerwuje się niektórych osób których takie pytania odnośnie jakichś filmików które ostatnio były denerwują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 17:58, mrlukas11 napisał:

ja nie gralem jeeszcze w gothica chociasz mam ale 1

Warto zagrać, ale nie rób offtopu, bo to topic o Gothic''u 3 , a nie o GI, czy GII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2006 o 00:08, verbum napisał:

Hmm...- jakbyś był tak miły i sprawdził na którym, bo aż wierzyć mi się nie chce - wszystkie
filmiki oglądałem "skanując" wzrokiem wszelkie możliwe plany i nic, żadnej kobitki do tej pory
nie widziałem w Gothic 3, aż do tego screenu, ale nawet co do niego to nie jestem pewien, niby
postać kobieca, choć...

Padniety jestem,m dzisiaj,może podam wieczorem,albo jutro...ale jestem prawie że pewien że na którymś widziałem(chyba jakąś służkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:06, Kodi127 napisał:

> ja nie gralem jeeszcze w gothica chociasz mam ale 1
Warto zagrać, ale nie rób offtopu, bo to topic o Gothic''u 3 , a nie o GI, czy GII.

dobre zabiorę kumpelowi iiiiiiiiii zaczynam siadać do stołu aby najesć się na ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał się ktoś, czemu przy każdej broni białej i tarczach na dolnym ekranie są różne liczby?Czyżby był wskaźnik zużycia?Bo nie zawsze jest 100.W pewnym filmiku było pokazane 89.

''cinus-dziekuję za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:16, plada napisał:

Zastanawiał się ktoś, czemu przy każdej broni białej i tarczach na dolnym ekranie są różne
liczby?Czyżby był wskaźnik zużycia?Bo nie zawsze jest 100.W pewnym filmiku było pokazane 89.


w poprzednich filmikach były różne, duże liczby, ale w najnowszym są to liczby od 1 do 10 co ma zapewne oznaczać jaka rzecz z ekwipunku jest przyporządkowana pod odpowiedni klawisz na klawiaturze, użycie któregoś klawisza z numerem w trakcie gry sprawi np. jak pod 1 jest podporządkowany miecz to bezimienny wyciagnie dany miecz, tak jak to było w porzednich częściach, ten pasek ma za zadanie pokazywać nam w trakcie gry co jest pod jaki klawisz podporządkowane, w poprzednich częściach trzeba było wejść w ekwipnuek aby to zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 16:44, verbum napisał:

Niesamowicie klimatyczny jest Nordmar nocą w końcówce tego trailera - w momencie gdy bohater
biegnie z pochodnią po jednym z jego miast. Magiczny golem strażniczy (bo tak się nazywa) oraz
prawdopodobnie psy strażnicze (bo przecież nie wilki chyba? - nie mogłem rozczytać napisu nad
nimi) świadczą o tym, że mieszkańcy Nordmaru obawiają się w każdej chwili najazdu orków...
:o)


i tu się mylisz, bo to są "oswojone lodowe wilki" właśnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 21:12, verbum napisał:

P.S. Też mi się te napakowane łapska Bezimiennego nie podobają zbytnio, ale nic to - zasłoni
się zbroją...;)

Tylko, że część pancerzy to "krótkorękawniki" ;) a o wiele bardziej niż mięśnie razi mnie brak kucyka. Kurczę, przyzwyczaiłem się do niego... A teraz Bezimienny wygłąda jakoś tak... łyso ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile bedzie gildii do przyłaczenia się?
Po za tym nie widziałem magów na rzadnym z filmików, ciekawe czemu?
Natomiast zbroje wygladały tak troche mniej ciekawie niz w Gothicu 2 (np zbroja ciężka łowcy smoków czy Zbroja paladyna), ciekawe czy to tylko zbroje podstawowych frakcji ( chodzi mi o te które widać u różnych NPC na filmikach) czy to juz te ostateczne - mam nadzieje, że nie.
Najbardziej kilmatyczną frakcja moim zdaniem jest Nordmar, te domki z architekturą góralską są super i krajobrazy(góry, lasy itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film sie nazywa Magia i Walka i ani jednej walki tam nie bylo. Chyba ze cos pominalem bo ja widzalem tylko jak biega i gada z npc. Co do samej gry to grafika nie jest wcale taka super jak myslalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować