Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2006 o 19:20, Bosper napisał:

Ciekawe ile bedzie gildii do przyłaczenia się?
Po za tym nie widziałem magów na rzadnym z filmików, ciekawe czemu?


nie było magów, ale były widoczne efekty czarów, zresztą na wielu filmikach widać czary w "instandzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:27, Gosu napisał:

Film sie nazywa Magia i Walka i ani jednej walki tam nie bylo. Chyba ze cos pominalem bo ja
widzalem tylko jak biega i gada z npc. Co do samej gry to grafika nie jest wcale taka super
jak myslalem..


też mi się tak wydaje, na filmikach jest raczej ok, ale zraziły mnie te statyczne tła na screenach.. o ile np. na pustyni to wygląda jako-tako, to już na łące nagle trawa znika w rozmazanym czymś, co trawy nie przypomina...oby to poprawili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 18:40, Wap napisał:

i tu się mylisz, bo to są "oswojone lodowe wilki" właśnie :]


- gratuluję sokolego wzroku, ja nie mogłem rozróżnić liter na napisach nad nimi... :)

@Jakub Wędrowycz

Dnia 12.09.2006 o 18:40, Wap napisał:

Tylko, że część pancerzy to "krótkorękawniki" ;) (...)


- to będę łaził tylko w tych z długimi...;) - a kucyk może ma schowany za kołnierzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 19:27, Gosu napisał:

Film sie nazywa Magia i Walka i ani jednej walki tam nie bylo. Chyba ze cos pominalem bo ja
widzalem tylko jak biega i gada z npc. Co do samej gry to grafika nie jest wcale taka super
jak myslalem..


a co chcesz taka grafe ze nie poszlo by na zadnym kompie?? ...nawet na kompie PB??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, w tym ostatnim filmiku istotna rzeczą jaką mówił "asziszin ;]" b yło to ,że, jeśli dobrze zrozumiałem, poszczególne gildie będą stawiać na twoje umiejętności. więc napakowany pudzian nie dostanie się do magów, gość z 10 pktami siły i 9tym kręgiem magii nie dostanie się do gladiatorów... jak źle zrozumiałem, feel free to bluzg me :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze dwie "ciekawostki": to z jakimi "plemionami i gildiami" trzymamy bedzie wpływac na nasz respekt ( to wiemy) ale również na to, do jakich terenów mamy dostęp, bedzie miało to również znaczny wpływ na dialogi które dla każdego gracza mogą wyglądać inaczej; G3 jest też jedną z najbardziej oczekiwanych gier wg jakichśtam magazynów, bijąc takie tytuły jak HL i WoW..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie przemyslenie pewne. Mianowicie, Heroes V w EK kosztuje na gram.pl 159 zł(DO TEGO JEST DO WYKORZYSTANIA 40 wPLN - w moim przypadku). EK Heroes V jest bardzo bogata! Powiedzialbym, ze bardzej anizeli wersja niemiecka EK Gothic''a 3.
Taka tylko analogia, skoro EK H5 kosztuje 159 zł i można wykorzystać aż tyle wPLN to sadze, ze EK Gothic''a 3 nie powinna byc wcale drozsza i powinna dawac duze mozliwosci operowania wPLN, noo i do tego za EK Heroes V nie placi sie przesylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 21:31, LordJuve napisał:

Mam takie przemyslenie pewne. Mianowicie, Heroes V w EK kosztuje na gram.pl 159 zł(DO TEGO
JEST DO WYKORZYSTANIA 40 wPLN - w moim przypadku
). EK Heroes V jest bardzo bogata!
Powiedzialbym, ze bardzej anizeli wersja niemiecka EK Gothic''a 3.
Taka tylko analogia, skoro EK H5 kosztuje 159 zł i można wykorzystać aż tyle wPLN to sadze,
ze EK Gothic''a 3 nie powinna byc wcale drozsza i powinna dawac duze mozliwosci operowania
wPLN
, noo i do tego za EK Heroes V nie placi sie przesylki.


no wiemy... ale po co piszesz pare razy o tym ze chcesz EK za 159... prawdopodobmnie bedzie tak i nie ma co spekulowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 22:04, diablolod napisał:

no wiemy... ale po co piszesz pare razy o tym ze chcesz EK za 159... prawdopodobmnie bedzie
tak i nie ma co spekulowac;)


Wiesz, sa osoby, ktore uwazaja mnie za strasznego marude, pewnie maja troche racji...;) Mam nadzieje, ze tak bedzie i że na tym 159 zł sie nie skonczy(wPLN), wtedy bede juz w pelni szczesliwy.

Jutro zostaje TYLKO 1 miesiac do premiery G3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 22:08, LordJuve napisał:

> no wiemy... ale po co piszesz pare razy o tym ze chcesz EK za 159... prawdopodobmnie bedzie

> tak i nie ma co spekulowac;)

Wiesz, sa osoby, ktore uwazaja mnie za strasznego marude, pewnie maja troche racji...;) Mam
nadzieje, ze tak bedzie i że na tym 159 zł sie nie skonczy(wPLN), wtedy bede juz w pelni szczesliwy.


Jutro zostaje TYLKO 1 miesiac do premiery G3!



A na temat EK nadal nic niewiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 22:13, asr napisał:

Jutro zostaje TYLKO 1 miesiac do premiery G3!
>
>
A na temat EK nadal nic niewiadomo...


CDP obiecuje, że w TYM tygodniu wszystko sie juz wyjasni, Gothic 3 w sklepie gram dostanie 2 karty(dla e.podstawowej i kolekcjonerskiej). JoWooD jeszcze nie zatwierdzilo czegos tam, dzis wtorek, tak mysle, że może jutro lub do piątku na pewno wszystko sie wyjasni, bo prawde mowiac, sklad EK np Heroes V był ogłoszony dosc szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 22:17, LordJuve napisał:

> Jutro zostaje TYLKO 1 miesiac do premiery G3!
> >
> >
> A na temat EK nadal nic niewiadomo...

CDP obiecuje, że w TYM tygodniu wszystko sie juz wyjasni, Gothic 3 w sklepie gram dostanie
2 karty(dla e.podstawowej i kolekcjonerskiej). JoWooD jeszcze nie zatwierdzilo czegos tam,
dzis wtorek, tak mysle, że może jutro lub do piątku na pewno wszystko sie wyjasni, bo prawde
mowiac, sklad EK np Heroes V był ogłoszony dosc szybko!


Dokładnie,
dzieki za info:) Fajnie że wkońcu w tym tygodniu bende mógł zamówić wymarzona EK która za jakiś czas przyjdzie do domku i zacznie sie przygoda, dziwne, ze wiele osób myśli o zakonczeniu gry a nie o początku:) Jeszcze nawet nie wyszła a ci już: ciekawa jak się skończy moze na poczatku zabija głownego bohatera i bedziemy grac Diegiem? Oby nie heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 20:17, diablolod napisał:

a co chcesz taka grafe ze nie poszlo by na zadnym kompie?? ...nawet na kompie PB??:P


nie ale chce grafe adekwatna do wymagan...a nie niektore budowle wygladaja jakby byly wklejone w obraz szczegolnie jak sa oddalone...daje to efekt taki jakby byly tloczone...nie wiem jak to wyjasnic ;/ takie jakby wmalowane kredkami bambino lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 00:09, Gosu napisał:

> a co chcesz taka grafe ze nie poszlo by na zadnym kompie?? ...nawet na kompie PB??:P

nie ale chce grafe adekwatna do wymagan...a nie niektore budowle wygladaja jakby byly wklejone
w obraz szczegolnie jak sa oddalone...daje to efekt taki jakby byly tloczone...nie wiem jak
to wyjasnic ;/ takie jakby wmalowane kredkami bambino lol :D


no bo gra nie jest skonczona... i to nie jest raczej maks detali... byly lepszej filmiki wiec prosze sie nie martwic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 00:09, Gosu napisał:

> a co chcesz taka grafe ze nie poszlo by na zadnym kompie?? ...nawet na kompie PB??:P

nie ale chce grafe adekwatna do wymagan...a nie niektore budowle wygladaja jakby byly wklejone
w obraz szczegolnie jak sa oddalone...daje to efekt taki jakby byly tloczone...nie wiem jak
to wyjasnic ;/ takie jakby wmalowane kredkami bambino lol :D


aaa i jeszcze to oddalone,... to w opcjach jest efekt "tloczenia" tego co jest z tylu.... z tego co pamietam czytalem o tym z wywiadu z Kairem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 00:09, Gosu napisał:

> a co chcesz taka grafe ze nie poszlo by na zadnym kompie?? ...nawet na kompie PB??:P

nie ale chce grafe adekwatna do wymagan...a nie niektore budowle wygladaja jakby byly wklejone
w obraz szczegolnie jak sa oddalone...daje to efekt taki jakby byly tloczone...nie wiem jak
to wyjasnic ;/ takie jakby wmalowane kredkami bambino lol :D


tez to zauważyłem, niezbyt ładny efekt, ale poprawia wydajność... w max detalach chyba go nie ma/ ew. jest o wiele bardziej oddalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.pluto13.com/index.php?navtarget=1&lang=en
według tej strony Gothic 3 znajduje się od dzisiaj w fazie tłoczenia płyt :D gdyż wszelkie materiały zostały wysłane do Austrii do tłoczni, także już chyba jest pewne, że Gothic 3 został skończony :)
ciekaw jestem czy polska wersja też będzie tam tłoczona, czy też może będzie się to odbywało gdzieś w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 09:16, cinus` napisał:

http://www.pluto13.com/index.php?navtarget=1&lang=en
według tej strony Gothic 3 znajduje się od dzisiaj w fazie tłoczenia płyt :D gdyż wszelkie
materiały zostały wysłane do Austrii do tłoczni, także już chyba jest pewne, że Gothic 3 został
skończony :)
ciekaw jestem czy polska wersja też będzie tam tłoczona, czy też może będzie się to odbywało
gdzieś w Polsce?

Raczej gdzieś u nas... Chociaż kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować