Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Swoją drogą dziwne że wszycy (polskie serwisy o grach) już napisali o Gothicu 3 w złocie a CDP milczy..
Pierwsze powinno mieć takie info i dać newsa ... chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 13:04, verbum napisał:

na tym filmiku z blondyną (Tamarą Berger, filmik "Gameware_Gothic_3", 72.5MB), widać gdzieś
w Nordmarze kobiecą postać, podobno wojowniczkę. Widział ktoś z Was tę kobietę? Jeśli tak to
podajcie mi w której minucie i sekundzie tego filmu ją widać, bo ja jej za Chiny znaleźć nie
mogę...

To ta wojowniczka podobno:


przejrzałem ten filmik jeszcze raz dość uważnie i właściwie to nie widziałem czegoś co by wyglądało na kobietę, uwagę moją zwrócił tylko jeden NPC (gdzieś 6 minuta i 10 sekunda, różniący się od innych tym, że miał włosy, bo większość zdecydowana to same łysielce, jednak wątpiłbym, że jest to kobieta (włosy jednak ma dosyć krótkie), ciężko jest to stwierdzić gdyż jakość filmiku pozostawia wiele do życzenia, podejrzewam, że Ci co niby widzieli tam jakąś kobietę albo zmyślają, albo mają sokoli wzrok albo mieli wgląd do tego filmiku w lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 13:27, cinus` napisał:

(ciach!) podejrzewam, że Ci co niby widzieli tam jakąś kobietę albo zmyślają,
albo mają sokoli wzrok albo mieli wgląd do tego filmiku w lepszej jakości.


- też tego nie rozumiem, po co siać zamieszanie..?

P.S. W 6 min. 10 sek. to ja mam blondynę w kadrze...:o) (to ten moment, w którym walczy w Nordmarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 13:57, verbum napisał:

> (ciach!) podejrzewam, że Ci co niby widzieli tam jakąś kobietę albo zmyślają,
> albo mają sokoli wzrok albo mieli wgląd do tego filmiku w lepszej jakości.

- też tego nie rozumiem, po co siać zamieszanie..?

P.S. W 6 min. 10 sek. to ja mam blondynę w kadrze...:o) (to ten moment, w którym walczy w
Nordmarze)

Proszę o linka to ocenię co to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! - to jest kobiecy npc - w 4min. 41 sek. to ta postać która trzyma tarczę i wyciąga miecz, a na koniec powala bohatera...hehe dziarska babka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:03, verbum napisał:

Tak! - to jest kobiecy npc - w 4min. 41 sek. to ta postać która trzyma tarczę i wyciąga miecz,
a na koniec powala bohatera...hehe dziarska babka! ;)

To w tym filmiku gdzie był ten strażniczy golem i osfojone wilki lodowe?Jeślin nie, to powiedzcie chociaż jak ten filmik się nazywał, bo mam ich dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh, zapomniałem dopisać - filmik nazywa się "Gameware_Gothic_3" ma 72.5MB - pisaliśmy o nim na forum wczoraj z cinusem, ogólnie to nie warto go ściągać, bo jest fatalnej jakości (mimo dużego rozmiaru).
A ta postać kobiety, jest tak niewyraźna, że można tylko się domyślać, że to jest ta wojowniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=28376

"Gothic 3 zadebiutuje na europejskim rynku 13 października bieżącego roku. Tego dnia grę będą mogli kupić Niemcy, Szwajcarzy, Austriacy, Włosi, Hiszpanie, Francuzi oraz Brytyjczycy. W przyszłym miesiącu program ma być dostępny również w naszym kraju, nad czym w pocie czoła pracuje firma CD Projekt."

Kurcze, to nie jest jeszcze pewne, że u nas premiera będzie w tym samym czasie co w całej Europie ??

"Podczas rozgrywki odwiedzimy m.in. Varrant wraz z obleganą przez orków stolicą, Nordmar, archipelag Wysp Południowych i całkowicie opanowane przez orków Północne Krainy."

To jak to w końcu jest? z tego co wcześniej czytałem nie ma być tych wysp południowych w G3, mogą pojawićsię w dodatku. Wiec czy to błedna informacja czy maksymalne zaskoczenie ?
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:16, Szymon666 napisał:

"Podczas rozgrywki odwiedzimy m.in. Varrant wraz z obleganą przez orków stolicą, Nordmar,
archipelag Wysp Południowych
i całkowicie opanowane przez orków Północne Krainy."

To jak to w końcu jest? z tego co wcześniej czytałem nie ma być tych wysp południowych w G3,
mogą pojawićsię w dodatku. Wiec czy to błedna informacja czy maksymalne zaskoczenie ?
pozdrawiam


Stare informacje. Północnych krain chyba nie zwiedzimy, a Wyspy będą w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:03, verbum napisał:

P.S. W 6 min. 10 sek. to ja mam blondynę w kadrze...:o) (to ten moment, w którym walczy w Nordmarze)
Tak! - to jest kobiecy npc - w 4min. 41 sek. to ta postać która trzyma tarczę i wyciąga miecz,
a na koniec powala bohatera...hehe dziarska babka! ;)


czyli miałem dobre oko :) bo właśnie tego NPCa miałem na myśli, dokładniej to od 6 minuty 11 sekundy widać walkę beziego z tą (najprawdopodobniej, bo jednak nie można tego na 100% potwierdzić) kobietą i parę razy jeszcze się wczesniej przewijała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kilka zrzutów ekranowych tej wojowniczki z owego filmiku, niestety jakość jest taka jak na filmiku czyli fatalna...- nie mogłem zrobić większych, bo w tak małym formacie jest ten film...wojowniczka jest na pierwszym zrzucie po prawej (taka drobna postać), a w kolejnych trzyma miecz i tarczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:21, cinus` napisał:

czyli miałem dobre oko :) bo właśnie tego NPCa miałem na myśli, dokładniej to od 6 minuty 11
sekundy widać walkę beziego z tą (najprawdopodobniej, bo jednak nie można tego na 100% potwierdzić)
kobietą i parę razy jeszcze się wczesniej przewijała :)


Najlepiej ją widać w 4 min. 41 sek. - to na pewno jest kobieta, poznaję po sylwetce (budowie), zresztą nawet po twarzy można poznać, choć jest dość rozmazana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zna ktoś jakiś inny mirror?Jak wchodzę na tą stronę, to coś mi sie psuję.Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:27, Szymon666 napisał:

stare jak stare, dzisiaj na gry-online tak pisali wiec nie wiem .


- to mają kiepskie informacje, bo CDP już nad lokalizacją G 3 nie pracuje, bo ją skończył parę dni temu, teraz ją mają (polską lokalizację) JoWooD i Piranha Bytes i to oni mogą pracować w pocie czoła, żeby wszystkie lokalizacje podpiąć do gry i przetestować. :)
Zaś co do Wysp Południowych to byłoby super, gdyby były dostępne już w Gothic 3 - twórcy ostatnio nic na ten temat nie mówili więc kto wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:34, verbum napisał:

> stare jak stare, dzisiaj na gry-online tak pisali wiec nie wiem .

- to mają kiepskie informacje, bo CDP już nad lokalizacją G 3 nie pracuje, bo ją skończył parę
dni temu, teraz ją mają (polską lokalizację) JoWooD i Piranha Bytes i to oni mogą pracować
w pocie czoła, żeby wszystkie lokalizacje podpiąć do gry i przetestować. :)
Zaś co do Wysp Południowych to byłoby super, gdyby były dostępne już w Gothic 3 - twórcy ostatnio
nic na ten temat nie mówili więc kto wie? :)

Ja sądzę, że tych wysp w Gothicu 3 nie uświadczymy. Wystarczy spojrzeć na mapę świata lub tą z niemieckiej EK (jeśli się nie mylę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może z tymi Wyspami Południowymi będzie tak jak z Irdorath w G2.Tam będzie może znajdować się król orków i król Rhobar II.Zależy kto wybierze jaka stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:28, plada napisał:

A może zna ktoś jakiś inny mirror?Jak wchodzę na tą stronę, to coś mi sie psuję.Z góry dziękuje
za odpowiedzi.



Wlasnie mam dokladnie ten sam problem z tym mirrorem, i przydalby sie inny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować