Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Niewykluczone.. tak Niemiecki gothic juz trafił do tłoczni czyli zakładając ze został zopytmalizowany i zkonczyony w 100%... pozostaje czekac na premiera polska = nimiecka.. albo przedpremierowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie podoba..... i zauwazyłes ze wszystko tam w tej grze jest po ang... i głosy równierz...
Cyt www.gothic.phx.pl
"Dnia wczorajszego, tj. 12 września, o godzinie 02:20 z rana, Gothic 3 został wysłany do tłoczni Sony Austria. Gra otrzymała status "gold", co oznacza, iż po ponad 3,5 latach praces rozwoju został zakończony. Wcześniej przełożona data premiery na 13 października obowiązuje nadal w wielu krajach Europy, a niedawno sfinalizowane nagrania do polskiej wersji językowej wskazują na to, że nowy Gothic trafi u nas na półki sklepowe szybciej niż się tego spodziewaliśmy."

sorki moze to juz było ale niektórzy nie wiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyłem extra rzecz!

Jak gość kieruje bezimiennym to co jest daleko wyglada pieknie ale nie jest w 3d ale wyglada ok tylko nie widac tego jakby to bylo blisko wiec pewnei benda wymagania nie aż tak duże! Poczekamy-zobaczymy jak zopytalizuja kod gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrz na post wyzej... gra juz jest w tłoczni... co najwyzej moga dac patcha jezeli nie zoptymalizowali... i da sie podobno wlaczyc ten super daleki widok.... a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:14, marlin15 napisał:

patrz na post wyzej... gra juz jest w tłoczni... co najwyzej moga dac patcha jezeli nie zoptymalizowali...
i da sie podobno wlaczyc ten super daleki widok.... a


Raczej nie wloncze bo po co? Tylko gra przytnie a to wyglada i tak PIEKNIE!! I ten klimacik:) W tłoczni hm...na październik będzie a co z wydaniem POLSKIM?? Jakby to wydanie było w tłoczni to rozumie! Amerykanie zagraja pierwsi? Czy to w tłoczni jest niemiecka wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to tylko plotki, że graliśmy bezimiennym na GC. Chyba zapewnienia PB okazały się prawdziwe :
"Wizerunek bohatera gry będzie kończony i dopieszczany aż do premiery gry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tłocznie jest niemiecka wersja.. zapewne angielsa trafi juz niedługo...a PB teraz podpina polskie głosy i inne polskie teksty... czyli polska wersja bedzie teze w pazdzierniku... nawt jeden z Pracowników PBpowidział ze w Całej Europie biedzie równoczesna premiara GOTHIC3 ... a polska lezy tez w europie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 już trafił do tłoczni??!! Super! Dla mnie to news miesiąca :). Nie sądziłem, że tak szybko poradzą sobie z tymi wszystkimi błędami. Wygląda jednak na to, że tym razem dotrzymają słowa i gra ukaże się 13 października, a w Polsce, miejmy nadzieję, niewiele później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:19, marlin15 napisał:

w tłocznie jest niemiecka wersja.. zapewne angielsa trafi juz niedługo...a PB teraz podpina
polskie głosy i inne polskie teksty... czyli polska wersja bedzie teze w pazdzierniku... nawt
jeden z Pracowników PBpowidział ze w Całej Europie biedzie równoczesna premiara GOTHIC3 ...
a polska lezy tez w europie.. :D

Ba! Na pewno w stanach połowa ludzi myśli, że polska leży w Niemczech :)
W planie wydawniczym chyba nadal wisi pod "dalej w 2006", ale sądzę, że będę się mógł cieszyć tą grą już po moich urodzinach w październiku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:19, marlin15 napisał:

w tłocznie jest niemiecka wersja.. zapewne angielsa trafi juz niedługo...a PB teraz podpina
polskie głosy i inne polskie teksty... czyli polska wersja bedzie teze w pazdzierniku... nawt
jeden z Pracowników PBpowidział ze w Całej Europie biedzie równoczesna premiara GOTHIC3 ...
a polska lezy tez w europie.. :D


Superka stary:D:D:D Ale sie ciesze:O Jak dziecko normalnie heh! Takie przygody z ta grą ze sam się sobie nie dziwię!!
I w październiku NWN2 i Gothic 3 fantastico! W nwn nigdy nie gralem ale podobno spox giera! Wiec w 2 na necie i wogle poprzycinam ale na pierwszym miejscu EK Gothic! Miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:21, Monastor napisał:

> w tłocznie jest niemiecka wersja.. zapewne angielsa trafi juz niedługo...a PB teraz podpina

> polskie głosy i inne polskie teksty... czyli polska wersja bedzie teze w pazdzierniku...
nawt
> jeden z Pracowników PBpowidział ze w Całej Europie biedzie równoczesna premiara GOTHIC3
...
> a polska lezy tez w europie.. :D
Ba! Na pewno w stanach połowa ludzi myśli, że polska leży w Niemczech :)
W planie wydawniczym chyba nadal wisi pod "dalej w 2006", ale sądzę, że będę się mógł cieszyć
tą grą już po moich urodzinach w październiku ;]


Tez mam urodzinki w Pazdziernku CDP MOZE PREZENCIK DLA NAS??:) EK GOTHIC BEDZIE OK:D

Podobno Anglicy i Amerykanie nie przpadaja za Gothic''em oni wola klimaty Simsów- dziwne ale prawdziwe nie widzą co tracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:11, asr napisał:

Zauwazyłem extra rzecz!

Jak gość kieruje bezimiennym to co jest daleko wyglada pieknie ale nie jest w 3d ale wyglada
ok tylko nie widac tego jakby to bylo blisko wiec pewnei benda wymagania nie aż tak duże! Poczekamy-zobaczymy
jak zopytalizuja kod gry:)


"to" co jest daleko to statyczne tło, jest zamiennikiem "mgły" z poprzednich gothicków, i wygląda dobrze tylko jak jest w miarę daleko, proponuję obajrzeć filmik z kakiejś wczesnej(?) wersji G3, drawing distance nie jest daleki, i jak bezimienny biegł po łące, trawę "wsysało" statyczne tło, było to niezbyt przyjemne dla oka. ciekawe jak zrobili w Far Crayu tak, że dd był do samego końca mapki, a i tak chodziło to idealnie, nawet na starym sprzecie?

i co do wymagań: "największe czasopismo dla graczy w Polsce" ogłosiło : "Procesor 2Ghz 521 MB RAM, grafika GeForce 3/Radeon 8500, DVD - i możesz grać! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopuki wydawca gry nie potwierdzi wymagan lub nie ujawni mniejszych niz te co ogłosił... to trzymamy sie ich... bo to PB robi gre i oni wiedzia co i jak z ENGINEM i anie wydawca czasopisma.. nie .???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:30, Wap napisał:

> Zauwazyłem extra rzecz!
>
> Jak gość kieruje bezimiennym to co jest daleko wyglada pieknie ale nie jest w 3d ale wyglada

> ok tylko nie widac tego jakby to bylo blisko wiec pewnei benda wymagania nie aż tak duże!
Poczekamy-zobaczymy
> jak zopytalizuja kod gry:)

"to" co jest daleko to statyczne tło, jest zamiennikiem "mgły" z poprzednich gothicków, i wygląda
dobrze tylko jak jest w miarę daleko, proponuję obajrzeć filmik z kakiejś wczesnej(?) wersji
G3, drawing distance nie jest daleki, i jak bezimienny biegł po łące, trawę "wsysało" statyczne
tło, było to niezbyt przyjemne dla oka. ciekawe jak zrobili w Far Crayu tak, że dd był do samego
końca mapki, a i tak chodziło to idealnie, nawet na starym sprzecie?

i co do wymagań: "największe czasopismo dla graczy w Polsce" ogłosiło : "Procesor 2Ghz 521
MB RAM, grafika GeForce 3/Radeon 8500, DVD - i możesz grać! "


Nom a czytałem jakiś głupi post że niby Gothic 3 wymaga Geforca 7800GTx itd...to po prostu był jeszcze słaby kod gry..teraz oczywiscie jest lepiej no i of course pewnie geforce i asus itd zucili moneta jak dla kazdego producenta zeby tak owe cos napisali kto wie o co chodziło! Ale napewno gra nie bedzie miec takich wymagan, zreszta poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:33, marlin15 napisał:

dopuki wydawca gry nie potwierdzi wymagan lub nie ujawni mniejszych niz te co ogłosił... to
trzymamy sie ich... bo to PB robi gre i oni wiedzia co i jak z ENGINEM i anie wydawca czasopisma..
nie .???


Na poczatku bedzie jak z Oblivionem i każda inna grą, Oblivion miał wymagac żeby grać na max Geforca 7800gtx nawet raz ktoś mówil ze w sli 7800gtx! A sie okazało ze gra działa plynnie i pieknie na Geforcie 6800 gs 256/256 i dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:33, marlin15 napisał:

dopuki wydawca gry nie potwierdzi wymagan lub nie ujawni mniejszych niz te co ogłosił... to
trzymamy sie ich... bo to PB robi gre i oni wiedzia co i jak z ENGINEM i anie wydawca czasopisma..
nie .???


a to własnie developer ogłosił.. znaczy PB.. CD-A nie wymyśliło przecież ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 7800GT i mi nie działą płynnine na max... bo cieie na trawie musze miec wyłaczone... a tak wogule to trawa opoznia najbardziej dziłanie oblviona... a z tego co widziałem do trawa i drzewa w G3 ... sa robione metoda prostrza .. składanie tekstur.. anie rysowanie poszegulnych listków jak w TESIV:O.. itrawa tez jest inna a o krzakach nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2006 o 17:33, asr napisał:

Nom a czytałem jakiś głupi post że niby Gothic 3 wymaga Geforca 7800GTx itd...to po prostu
był jeszcze słaby kod gry..teraz oczywiscie jest lepiej no i of course pewnie geforce i asus
itd zucili moneta jak dla kazdego producenta zeby tak owe cos napisali kto wie o co chodziło!
Ale napewno gra nie bedzie miec takich wymagan, zreszta poczekamy zobaczymy:)


pewnie autorowi "jakiegoś głupiego posta" chodziło o maksymalne wymagania
, minimalne na pewno będą mniejsze, bo pieniążki pieniążkami, ale jakby zrobili grę która poniżej PS 3.0 i np. procka dwurdzeniowego 3.0Ghz nie ruszy, to raczej by dużo ludzi nie kupiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować