Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 18:04, Lord Riven napisał:

Nie żartuje. Myślę że jego postać będzie pociągać za sznurki, jeśli chodzi o rebeliantów. Być
może będzie to jedyna osoba która będzie miała jako taki kontakt z królem. Takie jest moje
zdanie.


moim zdaniem mmożesz miec racje bo to co slyszelismy to jest przeciez tylko kawaleczek maly z tego co pewnie nagrali z jego glosem wiec nie wiemy jak t owyszlo w praktyce wiec ja bym przedwczesnie nie krytykował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:04, Lord Riven napisał:

Nie żartuje. Myślę że jego postać będzie pociągać za sznurki, jeśli chodzi o rebeliantów. Być
może będzie to jedyna osoba która będzie miała jako taki kontakt z królem. Takie jest moje
zdanie.

A ja myślę, że Gawliński dostanie jedynie jakiś epizod, np. rolę dowódcy, który ginie zaraz po tym, jak go poznajemy. Po prostu powierzenie jakiejś większej roli całkowitemu dubbingowemu amatorowi mogłoby się okazać dla CDP zbyt ryzykownym posunięciem.
Ale najlepsze by było, jakby podkładał on głos dowódcy... ale orków, wtedy to już by była groteska z tym głosem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:04, Lord Riven napisał:

Nie żartuje. Myślę że jego postać będzie pociągać za sznurki, jeśli chodzi o rebeliantów. Być
może będzie to jedyna osoba która będzie miała jako taki kontakt z królem. Takie jest moje
zdanie.

Jeśli ta osoba będzie się kumplować z królem, lub co gorsza będzie z nim spokrewniona, to ja dołączę do orków :)

Mam nadzieję, że to będzie ta sama osoba, która wrobiła Lee... Wtedy mógłbym trzymać z Nordmarczykami i pomagać Panu Generałowi w zemście :)

Zrobiłbym to z przyjemnością i wyłączonym dźwiękiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:09, Remember_The_Name napisał:

Ale najlepsze by było, jakby podkładał on głos dowódcy... ale orków, wtedy to już by była groteska
z tym głosem xD

Aha, zwłaszcza z tekstem "Orkowie plądrują nasze ziemie, a my...." :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:10, Monastor napisał:

Aha, zwłaszcza z tekstem "Orkowie plądrują nasze ziemie, a my...." :P :P :P

O to to! Mógłby grać jakąś postać komediową, np. orka, który mysli, że jest człowiekiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:09, Monastor napisał:

> Nie żartuje. Myślę że jego postać będzie pociągać za sznurki, jeśli chodzi o rebeliantów.
Być


a mi sie wydaje ze troche przesadzasz zaczekaj az zagrasz i zobaczysz jak to wyglada w calości nie krytykuj jego pracy w koncu napisali ze on jest tak wielki fanem gothica jak każdy z nas wiec napewno staral sie pozdlozyc glos jak najlepiej i ja za to go cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie Gothic3 bedzie przebojem 2006/2007 roku a nawet 2008 ale to mało mozliwe czekam ze zniecierpliwieniem na GRAFIKE i DŹWIĘK orgii muzycznej
PS Wszystkie części przeszedłem ale tajemniczego smoka w G2 nieznalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:13, Mariusz57 napisał:

PS Wszystkie części przeszedłem ale tajemniczego smoka w G2 nieznalazłem

Lol, jakiego tajemniczego smoka? O niczym nie wiem... o_O Ale jeśli Ty coś wiesz, to napisz, ale może już w wątku o G2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślą, że postać pana Gawlińskiego będzie poprostu oddanym dowódcą swojego kraju tak jak i królowi. Wątpie, aby była to spokrewniona postać z Rhobarem, ale niewykluczone, że ten dowódca nichciałby zająć miejsce generała Lee. Oczywiście nigdzie nie jest powiedziane, że jest generałem, ale całkiem możliwe, że miał w spisku jakiś udział i chciał zaistnieć podobnie jak Lee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:04, Lord Riven napisał:

Nie żartuje. Myślę że jego postać będzie pociągać za sznurki, jeśli chodzi o rebeliantów.

Nie bedzie pociągał. Już ja sie o to postaram:) (w tej części nie będzie nieśmiertelnych osób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie wam sie bardziej podoba ten efekt tłoczenai czy normalny daleki zasieg? Bo jak włoncze max all to nie bedzie tego tłoczenia czy jak mu tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:01, asr napisał:

Własnie wam sie bardziej podoba ten efekt tłoczenai czy normalny daleki zasieg? Bo jak włoncze
max all to nie bedzie tego tłoczenia czy jak mu tam:D


będzie bedzie, tylko o wiele dalej. zgadnij jak by chodziła gra wyświetlając prawie cały teren gry? te dodatkowe tysiące polyglonów swoje robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:21, Wap napisał:

> Własnie wam sie bardziej podoba ten efekt tłoczenai czy normalny daleki zasieg? Bo jak
włoncze
> max all to nie bedzie tego tłoczenia czy jak mu tam:D

będzie bedzie, tylko o wiele dalej. zgadnij jak by chodziła gra wyświetlając prawie cały teren
gry? te dodatkowe tysiące polyglonów swoje robią...


Własnie dlatego mówie, dobrze zrobili to cdp nie jest tak ze nic nie widac jak sei wlonczy srednia odleglosc tylko widac te piekne krajobraze przedstawione za pomoca tego efektu tłoczenia! Mi sie to podoba a wam? Ale podobno na max detalach tego tloczenia nie bedzie tylko normalnie, niewiem czy to lepiej czy gorzej. Żeby gra oczywicie ładnie chodziła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie wiem co wy macie do tego Gawlińskiego - wcale nie był taki tragiczny, a naprawdę zobaczymy jak mu poszło dopiero gdy gra trafi w nasze rozochocone łapki... Ludzie dajcie mu chociarz szansę, nie rzebym był jakimś jego fanem, ale szanuje go jak każdego fana Gothic''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:38, Kodi127 napisał:

Ja osobiście nie wiem co wy macie do tego Gawlińskiego - wcale nie był taki tragiczny, a naprawdę
zobaczymy jak mu poszło dopiero gdy gra trafi w nasze rozochocone łapki... Ludzie dajcie mu
chociarz szansę, nie rzebym był jakimś jego fanem, ale szanuje go jak każdego fana Gothic''a

Ja też go szanuję... ale nie jestem nastawiony optymistycznie do jego nagrań... Co ja poradzę, że mi się nie podobają :/
Nie wiem jeszcze jaka to postać, ale ten głos brzmi troszkę za "luzacko" jak na klimat Gothic... Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 19:31, nitz napisał:

gra bedzie pieknie chodzila maksymalnie u 5-10% graczy bo nie kazdy na swiecie ma kompa 3.0
lub 4.0 karta 256/256 - 512/256-512 i 2giga ramu :P


Ja mam nadzieje ze mi pójdzie na wysokich, nie na maxa ale na wysokich:D Wyłoncze cienie i bedzie ok:D
Moj sprzet opisalem kilka postow temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś nowe wieści?? Bo nie było mnie przez pare dni, a w ten czas uzbieralo się troche stron, a nie mam zbytnio czasu, zeby to czytać(nauka albo nie ma mnie w domu), oczywiście po tym, jak był news o głosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować