Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

czesc 3 to 60 MB a wywiad z KaiRo to ponad 100MB... !!!! ale zciągnoac trzeba.... bo to o G3... który moze wyjdzie w niemczech przed premiera... ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 22:23, Yiberion napisał:

Fajne screenki. Wolałbym jednak żeby meni było bardziej Gotikowe, takie jak w jedynce. Gdyby
była taka opcja jak styl gry Gothic 1 to byłaby dla mnie rewelacja. Dwa miecze to dla mnie
przesada, ale niektórym niestety się to podoba. Obvilon po ukazaniu się Gothic 3 bedzie uciekać
z podwinietym ogonem. Widać to po grafice, bez zacinki się nieobędzie, ale w każdym Gothicu
tak było. Nie lubię tylko tych śnieżnych krain. Raczej preferuje elegancką ściółke jak w Górniczej
Dolinie.


a mi z kolei najbardziej spodobały się "wieśniackie" tereny Khorinis, samo miasto i atmosfera w nim panująca... oby ten klimacik pozostał w trójce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) a wywiad z KaiRo to ponad 100MB... !!!! (...)

Heh, ja sobie go chyba podaruję, tym bardziej, że nie wiadomo w jakim języku ten wywiad...
Jak ktoś ma szybkie łącze i ściągnie, to dajcie zajawkę, czy po angielsku, czy po niemiecku ta rozmowa z KaiRo, mi się jeszcze zejdzie zanim dociągnę te 60MB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh, pomyliłem się, to nie jest filmik z M. Paeckiem tylko 3 część filmiku ze Stefanem Bergerem...- prawdopodobnie wszystko po niemiecku jak w poprzednich 2 częściach z nim...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy filmik taki sobie, nie pokazuje prawie nic nowego. Jedynie przez 5 i pół minuty koleś łazi po Nordmarze. Wywiad z KaiRO jest niestety po niemiecku i trwa prawie 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 22:23, Yiberion napisał:

Fajne screenki. Wolałbym jednak żeby meni było bardziej Gotikowe, takie jak w jedynce. Gdyby
była taka opcja jak styl gry Gothic 1 to byłaby dla mnie rewelacja. Dwa miecze to dla mnie
przesada, ale niektórym niestety się to podoba. Obvilon po ukazaniu się Gothic 3 bedzie uciekać
z podwinietym ogonem. Widać to po grafice, bez zacinki się nieobędzie, ale w każdym Gothicu
tak było. Nie lubię tylko tych śnieżnych krain. Raczej preferuje elegancką ściółke jak w Górniczej
Dolinie.


Hmm grafe maja podobna, Oblivion troszke lepszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 22:44, Mr Black napisał:

Pierwszy filmik taki sobie, nie pokazuje prawie nic nowego. Jedynie przez 5 i pół minuty koleś
łazi po Nordmarze. Wywiad z KaiRO jest niestety po niemiecku i trwa prawie 10 minut.


Skoro był już jeden filmik z angielskim dialogiem w wykonaniu Michaela Pecka, to pewnie będą następne jutro lub w najbliższych dniach. Trochę nieprofesjonalnie się zachował advocate na gothic.phx.pl nie podając języka w jakim jest ten wywiad przy takim rozmiarze pliku - na darmo tylko niektórzy ściągnęli...dzięki za info, dzięki niemu nie będę go ściągał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie zadowoliło to, że każde drzewo będzie stało tam, gdzie ma stać. Nie tak jak w Obku ( losowo generowane drzewa ), tylko jak w prawdziwym lesie. Będzie można pobawić się w jakiegoś człowieka lasu, który zna każdy zakątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nadal nie mamy info o tym co z polską premierą G3, czy będzie 13 października, kiedy bedzie skład Ek itp. Czy może mi ktoś powiedzieć kiedy mają wyjść takowe informacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 09:31, WorldWar3PL napisał:

Najbardziej mnie zadowoliło to, że każde drzewo będzie stało tam, gdzie ma stać. Nie tak jak
w Obku ( losowo generowane drzewa ), tylko jak w prawdziwym lesie.

A to ciekawe, bo wg tego newsa:

ttp://www.gothic.phx.pl/gothic3/news.php?id=414&PHPSESSID=b7b3c0da52490fda6fc6be38dd6f0d23

w G3 zostal zastosowany SpeedTree, tak jak w Obku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:42, marlin15 napisał:

Witam
Czy polska wersja G# juz jest w pełni ukńczona(czyli nie tylko głosy ale tak jak nazwy własne
i zdania itp)??
A jezeli tak to czy została juz wysłana do PB by moc ja podpinac?? Zapewne jak Panowie wiecie
to niemiecka wersja trafiła juz do tłoczni.
Z góry dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam


Wszystko zostało wysłane. Niemiecka wersja została skończona i teraz PB zajmuje się innymi wersjami językowymi. W związku z tym mamy szczerą nadzieję, że nasza wersja będzie równoczesna, albo tylko trochę późniejsza od niemieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 11:26, Elwro napisał:

> Najbardziej mnie zadowoliło to, że każde drzewo będzie stało tam, gdzie ma stać. Nie tak jak
> w Obku ( losowo generowane drzewa ), tylko jak w prawdziwym lesie.
A to ciekawe, bo wg tego newsa:
ttp://www.gothic.phx.pl/gothic3/news.php?id=414&PHPSESSID=b7b3c0da52490fda6fc6be38dd6f0d23
w G3 zostal zastosowany SpeedTree, tak jak w Obku.


a czy to musi oznaczać, że drzewa mają być losowo generowane? z tego co wiem to twórcy Gothica 3 mówili (chyba na GC), że nie będzie losowo generowanych drzew, tylko każde będzie stało tam gdzie ma stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 11:26, Elwro napisał:

A to ciekawe, bo wg tego newsa:
ttp://www.gothic.phx.pl/gothic3/news.php?id=414&PHPSESSID=b7b3c0da52490fda6fc6be38dd6f0d23
w G3 zostal zastosowany SpeedTree, tak jak w Obku.


Tak, ale tylko jako technika tworzenia efektów, nie są one jednak przypadkowo generowane, las w Gothic 3 jest specyficzny i stały - charakterystyczne ustawienie drzew i charakterystyczne drzewa, to wszystko tworzy miejsca które będziesz rozpoznawał, bo każdy kawałek lasu będzie miał charakterystyczne drzewa i ich ustawienie, które będzie niezmienne. To nie będzie ''idea lasu'' w którym drzewa za każdym razem stoją gdzie indziej...(bo zostały losowo wygenerowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 11:50, Jay Z napisał:

Wszystko zostało wysłane. Niemiecka wersja została skończona i teraz PB zajmuje się innymi
wersjami językowymi. W związku z tym mamy szczerą nadzieję, że nasza wersja będzie równoczesna,
albo tylko trochę późniejsza od niemieckiej.


Prawdopodobnie też Piranha Bytes, czy JoWooD nie poinformują czy dana lokalizacja została już umieszczona w grze i o terminie premiery dopóki nie umieszczą wszystkich przysłanych do nich lokalizacji - bo zaraz by było zamieszanie dlaczego nasza lokalizacja jeszcze nie, gdy jakaś tam już...Najłatwiej będzie dla nich podać informację o premierze, gdy już skończą aplikować do gry wszystkie lokalizacje nadesłane odpowiednio wcześniej.

Swoją drogą, to ciekaw jestem ile tych lokalizaji Piranie dostały - angielska jest na pewno dla kilku krajów w Europie, francuska, być może holenderska, polska, grecka(?), rumuńska (?), hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje i tez przeciez nikt mi nie musi tlumaczyc, ze tak byloby lepiej, tylko ze chcialbym zobaczyc jakies zrodlo tej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 12:10, Elwro napisał:

Mam nadzieje i tez przeciez nikt mi nie musi tlumaczyc, ze tak byloby lepiej, tylko ze chcialbym
zobaczyc jakies zrodlo tej informacji.


Wiesz, nie będę teraz przewalał ponad 2 GB materiałów o Gothic 3 żeby to znaleźć, ale dziwię Ci się - w Gothicu zawsze wszystko było robione ręcznie każdy kawałek lasu (bądź innej lokalizacji), był jedyny w swoim rodzaju, to samo jest w Gothic 3 - wszystko (albo większość) rysowali ręcznie, wiadomo, że niektóre drzewa się będą powtarzać, ale nie ich układ, każdy kawałek terenu był tworzony ręcznie, nie ma tych samych jaskiń, pagórków itd. To jest przecież jedna z podstawowych cech tej gry, znana nie od wczoraj...gdyby było inaczej nie lubiłbym Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować