Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

dokładnie ... reszta zalerzy od PB i JoWoodu... czy juz zkonczony Gothic 3 wyjdzie w niemczech a reszta 13.10.2006.. czy wyjda rownoczesnie wysztskie wersje jezykowe... czekamy na jakies Newsy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie nie spieszy z premiera bo musze jeszcze kupic nowa karte graficzna ram wiatrak na procek i zasilacz no i sama gre wiec kasyyyyyy to ja musze miec sporo :/
jak wyjdzie w pazdzierniku to bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się spieszy ponieważ nowego kompa będe mieć dopiero przed wakacjami, a na obecnym myślę że sobie pogram. Pozatym uważam że im szybciej wyjdzie pl tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:11, Lord Riven napisał:

A mnie się spieszy ponieważ nowego kompa będe mieć dopiero przed wakacjami, a na obecnym myślę
że sobie pogram. Pozatym uważam że im szybciej wyjdzie pl tym lepiej :)


Mi raczej też, jak dobrze pójdzie to w średnich będzie płynnie, a żeby wstawić nowy procek i ram musze kupić nową płytę, więc narazie zbieram, bo kasy mało ;] ale EK i tak kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:37, asr napisał:

http://allegro.pl/item124744580_gothic_3_pl_najtaniej_przed_premiera_od_ss.html heh cos mi
sie wydaje ze gosc myslal ze za 79 bedzie gra a bedzie po 99 :D Chociaz to nie jest pewne ale
napewno ma taniej jak bierze w wiekszej ilosci

To już kilka razy było.Ja tam się boję dalej o procek, no ale cóż-co ma być to będzie.W razie czego zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam im wcześniej gra wyjdzie tym lepiej : ) Nawet jak nie wejdzie to EK ładnie będzie na półce wyglądało ;-)
Póki co anulowałem rezerwację, bo chcę skorzystać ze wszystkich zniżek przy zamówieniu EK + żeton opłacający koszty przesyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:35, Wap napisał:

> A mnie się spieszy ponieważ nowego kompa będe mieć dopiero przed wakacjami, a na obecnym
myślę
> że sobie pogram. Pozatym uważam że im szybciej wyjdzie pl tym lepiej :)

Mi raczej też, jak dobrze pójdzie to w średnich będzie płynnie, a żeby wstawić nowy procek
i ram musze kupić nową płytę, więc narazie zbieram, bo kasy mało ;] ale EK i tak kupię...


A jaki masz komputer??

Plada-> co juz kilka razy było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2006 o 20:42, asr napisał:

Plada-> co juz kilka razy było?

O tym kolesiu, co sprzedaje na allegro G3.Chyba jesteś już 3 osobą która to pokazuje.

WorldWar3PL-właśnie tę anulowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:41, WorldWar3PL napisał:

Mi tam im wcześniej gra wyjdzie tym lepiej : ) Nawet jak nie wejdzie to EK ładnie będzie na
półce wyglądało ;-)
Póki co anulowałem rezerwację, bo chcę skorzystać ze wszystkich zniżek przy zamówieniu EK +
żeton opłacający koszty przesyłki :)


EK przed premiera wysylka bedzie kurierem za darmo wiec bez zetonow ja mam zamownie bo moze bedzie jakis + dla tych co odrazu zamowili jak było z trs 2006 tylko tamta gre zbyt wiele osób nie kupiło...:D
Napewno przyjdzie email żeby wszystko pozmieniac co sie chce a jak nie to anuluje i jeszcze raz dam zamów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez anulowałem... i czekam na jakies konkretne inofrmacje.... cena zwykłej lub EK... ciekawe kiedy bedzie cos wiadomo... ?? i o postepach w pracy przy podpinaniu polskiej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak rozegrają to w sklepach internetowych. Zamówiłem za 79zł i od razu zapłaciłem. Teraz zmienili ceny na 99zł.
Dobrze by było gdyby CDP dorzucił jedynke i dwójke do pudełka, taka mała trylogia. A gra jakby niepatrzeć cholernie droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:46, marlin15 napisał:

tez anulowałem... i czekam na jakies konkretne inofrmacje.... cena zwykłej lub EK... ciekawe
kiedy bedzie cos wiadomo... ?? i o postepach w pracy przy podpinaniu polskiej wersji...

JayC mówił, że EN będzie chyba kosztować 129,90 zł(!!!!).Niewiem czy to mi się śniło czy to prawda.Ale ja mam nadzieję, że zniżą do 99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:51, Yiberion napisał:

Ciekawe jak rozegrają to w sklepach internetowych. Zamówiłem za 79zł i od razu zapłaciłem.
Teraz zmienili ceny na 99zł.
Dobrze by było gdyby CDP dorzucił jedynke i dwójke do pudełka, taka mała trylogia. A gra jakby
niepatrzeć cholernie droga.


O Boże, po co ci Gothic i Gothic 2 w pudełku z Gothic 3??? Przeciez to podniesie cene o ok 40 %, za takie pieniadze kupisz obie gry OSOBNO! To nie ma sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie to jest wogule bezsensu..... mi to nie potrzebne.... mogli by dac to figurke i plakat taki duzy... i tego artbooka i gre... i jestem happy... no i moze ten wisorek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:57, marlin15 napisał:

według mnie to jest wogule bezsensu..... mi to nie potrzebne.... mogli by dac to figurke i
plakat taki duzy... i tego artbooka i gre... i jestem happy... no i moze ten wisorek....

No i najważniejsze (o niczym innym nie marzę), aby dodali jakieś super pudełko i (chyba najważniejsze) 30 cm Uriziela...mmm...niestety to tylko marzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz już podjeli bezsenowną decyzje, mam nadzieję, że drugi raz też tak będzie. Po co ci plakat, po wyjęciu z pudełka i tak będzie widać, że był składany - plakaty się zwija w rulon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:59, plada napisał:

30 cm Uriziela...mmm...niestety to tylko marzenia :(

Co byś z taką zabawką robił?
Uriziel powinien mieć z 1,5 metra przynajmniej :)
:P :P :P

30 cm to mogą dać Wilczy Kieł, albo Język Topielca... względnie Nóż na wilki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować