Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Wczoraj na rpgdot.com pojawiła się informacja, że w tej akcji zadawania ptyań do twórców Gothic 3 zebrano ponad 1500 pytań...- jak nawet odpowiedzą na część z nich (próbując nie zdradzić zbyt wiele), to i tak chyba nam wiele wątpliwości co do tego jak będzie wyglądał Gothic 3 nie zostanie :)
Z tego co już odpowiedzieli, to jest nieźle - Gothic pozostaje Gothikiem choć wiele się zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 13:40, ŁukiPluta napisał:

jakby z G3 zrobic cos takiego jak w Fable :P tam jest chociaz wędka, romansowanie, zona (mąż)
;]

lepiej zeby czegos takego nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic to Gothic a nie Fable!!!!!!!!!!!!!! Gothic to najlepsza gra w jka gralem Fable tez dobre ale gothic lepsze i swiat i swoboda a nie z lokacji do lokacji. nmie wiesz co mowisz ŁukiPluta!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak wogle ziomki sa jakeis nowe informacje co do daty premiery? bo fable odmowielm i przeszedlem angeilska wersje:P wiec teraz chce mego gothiczka, mam wszystkie czesci org i chce 3 jakby by byla jakas edycja kolekcjonerksa OOO cd-projekt zrobcie edycje kolekcjonerska w przystepnej cenie co wwy na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 13:40, ŁukiPluta napisał:

jakby z G3 zrobic cos takiego jak w Fable :P tam jest chociaz wędka, romansowanie, zona (mąż)
;]

glupi pomysl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 13:52, artur 666 napisał:

a tak wogle ziomki sa jakeis nowe informacje co do daty premiery? bo fable odmowielm i przeszedlem
angeilska wersje:P wiec teraz chce mego gothiczka, mam wszystkie czesci org i chce 3 jakby
by byla jakas edycja kolekcjonerksa OOO cd-projekt zrobcie edycje kolekcjonerska w przystepnej
cenie co wwy na to?????


Edycja kolekcjonerska moze wyjsc z rok po premierze III, odrazu czegos takiego nie zrobia wiec nie masz na co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy w G3 wyposażenie tzn. zbroja będzie się składała z oddzielnych części (np. buty, pasy, rękawiczki itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie bedzie sie składac z osobnych czesci. Ja chce kolejnego Gothica a nie Morowinda.
Poza tym pasy były juz w NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 15:55, Bajuj napisał:

Mam nadzieje, że nie bedzie sie składac z osobnych czesci. Ja chce kolejnego Gothica a nie
Morowinda.
Poza tym pasy były juz w NK.

Zgadzam się z Tobą w 100% tylko słyszałem że zbroje w G3 nie będą pełne tak jak to miało miejsce w G2 i G1, dlatego interesuje mnie to, gdyz też nie chcę żeby Gothic 3 był podobny do Morrowinda czy obviliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a slyszalem kiedys taka wiesc iz w gothicu bedzie cos takeigo ze wyposeazenie lub jedzenie itd bedziemy wybierac za pomoca myszy, moim zdaniem bedzie to wygladac jak world of warcraft a co o tym mykliscie?? a co do EK to po co mi rok po premierze jak juz bende miec gre:D ja mam kazda osobna czesc, niewiem po co teraz robili ta zlota edycje gothic 2 jak tam nie ma zadnego super dodtatku, a kiedy jest doklada data premiery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 16:15, artur 666 napisał:

zadnego super dodtatku, a kiedy jest doklada data premiery??


Słyszałem że 20 kwietnia tego roku ale wątpie w to gdyż to jest nie potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 15:32, wdowiakm napisał:

Czy ktoś wie czy w G3 wyposażenie tzn. zbroja będzie się składała z oddzielnych części (np.
buty, pasy, rękawiczki itp.)?


Tak zbroje w Gothic 3 będą się składały z części (widać to już na screenach), ale jeszcze nie wiadomo z ilu - naprawdopobniej zbroje nie będą tak rozdrobnione, że bedą oddzielne rękawice, buty itd. (i całe szczęście), ale będzie jakieś 2, 3 części np. część na tors, naramienniki i nagolenniki, oraz oddzielny hełm. Ale będą też zbroje całościowe. Nie ma jeszcze dokładnej odpowiedzi na to pytanie od zespołu Piranha Bytes - ja m. in. właśnie o to zapytałem zespół PB. Jeszcze się nie ukazało - ani pytanie, ani odpowiedź, ale prawdopodobnie za jakiś czas się ukaże.
Wolałbym, żeby nie było rozdrobnionych zbroi, ale jak będą maksymalnie w 3 częściach to nic się nie stanie - za to jak rozdrobnią je bardziej to będzie kicha...(bo Gothic to nie Sacred, gdzie sobie w menu możesz przekładać w ikonkach uzbrojenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy Xardas (były mentor bezimiennego) w G3 jet naszym wrogiem czy sprzymieżeńcem, czy to zależy jaka drogę wybierzemy tzn. staniemy po stronie orków czy po stronie króla.
Słyszałem również pogłoski, że ma zginąć lub zdradzić bezimiennego przyjaciel czy to prawda czy tylko wymysł graczy wyczekujących premiery G3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 16:49, wdowiakm napisał:

Jestem ciekawy czy Xardas (były mentor bezimiennego) w G3 jet naszym wrogiem czy sprzymieżeńcem,
czy to zależy jaka drogę wybierzemy tzn. staniemy po stronie orków czy po stronie króla.
Słyszałem również pogłoski, że ma zginąć lub zdradzić bezimiennego przyjaciel czy to prawda
czy tylko wymysł graczy wyczekujących premiery G3?

To są zwykłe plotki a xardas powiedział: nie służę beliarowi bardziej niz ty innosowi." więc wątpie by sdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 16:54, Darkstar181 napisał:

To są zwykłe plotki a xardas powiedział: nie służę beliarowi bardziej niz ty innosowi." więc
wątpie by sdradził.


Tez tak myślałem tylko chciałem rozwiać wątpliwości.
Mam nadzieję że G3 bedzie dużo dłuższy od poprzedników i więcej dowiemy się o bezimiennym i jego pochodzeniu a nawet może poznamy jego imię (w co bardzo watpie) myśle że twórcy Gothic''a zdradza nam imie bezimiennego dopiero w dodatku lub Gothic''u IV który może będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dodanie drugiego miecza jest złym pomysłem. Zmienia to system walki na bardziej automatyczny, do tego tarcza będzie ograniaczała ruchy jednoręcznego miecza. Teraz jeszcze te pogłoski z cześciowymi zbrojami, to dobry pomysł ale mam nadzieje że będzie tak iż będę mógł ubrać np. 2/3 części zboi a nie jak dopiero całą złoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 17:19, f5k napisał:

Już dodanie drugiego miecza jest złym pomysłem. Zmienia to system walki na bardziej automatyczny,

Co się wszyscy tego uczepili... Przecież ten system od początku był automatyczny. Są zaprogramowane sekwencje kilku cięć... można się tylko zdecydować, w którym momencie takową przerwać i wykonać cięcie w prawo lub w lewo.

System w G3 będzie z pewnością lepiej rozbudowany i będzie można bardziej wpływać na ruchy postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 17:22, Monastor napisał:

System w G3 będzie z pewnością lepiej rozbudowany i będzie można bardziej wpływać na ruchy
postaci.


Zgadzam walka będzie dużo lepsza i realistyczna niż w dwójce i jedynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 17:22, Monastor napisał:

> Już dodanie drugiego miecza jest złym pomysłem. Zmienia to system walki na bardziej automatyczny,

Co się wszyscy tego uczepili... Przecież ten system od początku był automatyczny. Są zaprogramowane
sekwencje kilku cięć... można się tylko zdecydować, w którym momencie takową przerwać i wykonać
cięcie w prawo lub w lewo.

System w G3 będzie z pewnością lepiej rozbudowany i będzie można bardziej wpływać na ruchy
postaci.

System walki w GI, II i NK nie jest automatyczny. W każdym momencie moge zdecydować przestać machać mieczem, jedna kombinacja klawiszy jedno uderzenie, a teraz co? mam dwa miecze wiec jedna kombinacja klawiszy jeden cios i drugi drugim mieczem automatyczny, no chyba że dadzą inny klawisz odpowiedzialny za drugi miecz w co wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować