Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2006 o 23:00, UMC.Hugo napisał:

> ... a tu 2 dni przed premierą koniec , JoWood czy kto tam to teraz robi rezygnuje z gry
:D

niemożliwe :/ to by było podcinanie gałęzi na której się siedzi xP wydali kupe forsy na grę
i nagle wycofują ją ze sprzedaży. a tak po za tym to 2 dni to za poźno bo już w tłoczniach
płyt czy gdzieś tam było by juz wszystko gotowe do wysłania do sklepów i przecierz by nie wyżucili
stosu gier :] do śmieci

i jeszcze ludzie by narzekali na firme. same straty, zadnego pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 20:03, WorldWar3PL napisał:

... a tu 2 dni przed premierą koniec , JoWood czy kto tam to teraz robi rezygnuje z gry :D

Zrezygnować nie zrezygnuje. A słyszeliście już że JoWood nawiązał wspołpracę z Cenegą? Fajnie,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 09:44, Darkstar181 napisał:

A słyszeliście już że JoWood nawiązał wspołpracę z Cenegą? Fajnie,nie?

No to szukuje się "bitwa" między CDP i Cenegą o gry. Dobrze, że gothic3 zaklepany w CDP, bo polonizacja porzednich była świetna. Chciałbym usłyszeć te same głosy w 3 zwłaszcza bezimiennego. Angielski mi nie przeszkadza ale skoro G1 i G2 grałem w polskie to wolałbym nie psuć tego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2006 o 10:13, ksenus napisał:

No to szukuje się "bitwa" między CDP i Cenegą o gry. Dobrze, że gothic3 zaklepany w CDP, bo
polonizacja porzednich była świetna. Chciałbym usłyszeć te same głosy w 3 zwłaszcza bezimiennego.
Angielski mi nie przeszkadza ale skoro G1 i G2 grałem w polskie to wolałbym nie psuć tego klimatu.

Ja nie byłbym pewien czy zaklepany.To że jest w planie wydawniczym nie oznacza że Cenega nie może go teraz wydać.Trzeba poczekać na reakcje Cprojektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 12:10, Raylin napisał:

> Ja nie byłbym pewien czy zaklepany.To że jest w planie wydawniczym nie oznacza że Cenega
nie
> może go teraz wydać.Trzeba poczekać na reakcje Cprojektu.

Reakcja już jest...uff. Można odetchnąć z ulgą: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4837&pid=36


Dobrze, że CP będzie wydawał Gothica 3. Inni wydawcy najwyżej stworzyliby wersję kinową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż to że gothica 3 wyda CDP chyba moge poddać wątpliwość ,pojawił się już temat odnośnie tego co napisałem więc nie będę się powtarzał ,ale powiem że szykuje się DUŻY KŁOPOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się kolejne odpowiedzi twórców Gothica 3 na pytania fanów. Wiemy już na pewno, że Gothic 3 będzie wspierał CPU dwurdzeniowe, oraz, że umiejętności bohatera nie będą wzrastały w miarę używania którejś z nich, ale tak jak w poprzednich częściach nauka będzie możliwa tylko u nauczycieli.
Pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyda wyda ale kiedy:/ CD zawsze przeklada date premiery, ale mysle ze ten tytul to sie streszcza, a napewno gra bedzie wymagac mnostwo spolszczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 21:58, WorldWar3PL napisał:

p.s. : morze jest długie i szerokie -.-


i głebokie a w nim pływa ryba o imieniu Chyba x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie w pełni spolszczona, z pewnego źródła wiem, że usłyszymy m.in. Muńka Staszczyka ;)*

* Jeśli ta informacja już się tutaj pojawiła proszę o przebaczenie
** Muniek udziela właśnie wywiadu w pewnej komercynej stacji radiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 13:36, YahooPL napisał:

Przewiduje że przed wakacjami powinniśmy zobaczyć tę grę.W pełni spolszczoną...


Przed wakacjami? <LOL> O_o
Przecież to jest niemożliwe. Pokazywane są screeny, a tak praktycznie to nic nie ma :/
Jak gra wyjdzie na Boże Narodzenie to będzie bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garść nowych informacji:

Statek z załogą bezimiennego nie rozbije się.Nie wiadomo jaki bedzie mieć przy sobie sprzęt,jednak na pewno nie bedą to jakieś badyle jak w poprzednich częściach.

Będą stare gildie takie jak paladyni czy najemnicy.

Każdy ze starych przyjacioł będzie mieć ogromną rolę w w gothic3

Będzie pełno jaskiń,tajemnych miejsc gdzie znajdziemy sprzęt ktorego nie będzie można kupić u żadnego z handlarzy.

Można dołączyc do orkow i wspołpracować z nimi,to pewne.Nie oczekujcie jednak że starzy przyjaciele,tacy jak Milten czy Diego bedą z tego powodu zadowoleni.

Będzie możliwość dowodzenia większymi grupami NPC np. przy badaniu zniczonych przez orkow miast.

Podczas rzucania czarow będzie można się paruszać,jednak znacznie wolniej.

Bedzie możliwość modyfikowania broni.

Bezimienny pozostanie bezimiennym,ale będzie mogł mieć takie przydomki jak zbawca czy pogromca smokow.

Bedzie możliwość zadawania obrażeń wielu wrogom jednocześnie,przy jednym ataku.

Będą tarcze do osłony,ktore jednak mogą się popsuć(ale nie ulegną totalnej destrukcji)

Dołaczając do danej gildii możemy się nauczyć specjalnych umiejętności ktorych nie zdobedziemy nigdzie indziej.

Gildia będzie mogła wyrzucić graczą jeśli coś jej się nie spodoba w jego zachowaniu.

Niektore zwierzęta będą teraz mogły posługiwać się magią w czasie walki.

Bedą występować specjalne zbroje lub broń tak jak np.Szpon Beliara w Gothic2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować