Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

:P ja jednak najbardziej przywiązuje sie do GI bo nie lubie ogromu lokacji do zwiedzania ta bariera dawała poczucie takiej izolacji :D a wGIII będzie 10X wiecej jak w GII do zwiedziania ehh już mi sie słabo robi jak to będe przechodził :D ale nie zniechęcam sie do gry i czekam niecierpliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej żeby było kilka miast np. w górach - krasnoludy(tak, tak :p to wkońcu kontynent nie małe Khorinis), puszcza - elfy, i inne 2 miasta ludzi. żeby jeszcze było pordóżowanie na koniach albo jakichś koniopodobnych stworzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 21:30, Backside napisał:

Może bez przesady
- G2 nie było pod tym względem wcale takie złe.


Oj bylo bylo ;-P, ale to chyba glownie przez engine gry, ale nie tylko... bugi ze smokami itp... pare kwiatkow bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 22:10, UMC.Hugo napisał:

ciach

Co do koni to obawiam się jednego. Walki konno. To by wymagało ogromnego nakładu pracy, aby walka na koniu z przeciwnikiem, który idzie pieszo albo też jedzie konno nie była udręką. Koń w czasie walki nie zachowuje się spokojnie. Jak dobrze można zrobić szarżę ? Jak wyglądać może zrzucenie konia ? Czy wrogowie atakowaliby konia ? Jak wyglądałaby walka dwóch osób na koniu ? Ciężka sprawa. Wątpię, by konie były a już na pewno nie w czasie walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 22:10, UMC.Hugo napisał:

najlepiej żeby było kilka miast np. w górach - krasnoludy(tak, tak :p to wkońcu kontynent nie małe Khorinis), puszcza
- elfy
, i inne 2 miasta ludzi. żeby jeszcze było pordóżowanie na koniach albo jakichś koniopodobnych
stworzeniach


ciekawe ile razy jeszcze ten temat się pojawi...
Podrużowania konno, ani walki konnej NIE BĘDZIE w Gothic 3 (całe szczęście) - i to jest oficjalnie podany do wiadomości przez twórców gry fakt.
(sry za te duże litery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 21:52, UMC.Hugo napisał:

nie wiem czy ktoś zauważył że w Gothicu II w dzielnicy portowej są armaty :|
więc nie miejcie pretensji że
w Gothicu III też będą tylko że je ewentualnie używac będzie można


trudno ich nie zauważyć, ale pełnią funkcję "pomników", a nie czegoś co można użyć...
(są również na statku)
nie ma nigdzie żadnych informacji, aby w Gothic 3 miały się pojawić jakieś bronie palne, choćby tylko te armaty,
a z faktu, że styl 3 części będzie bardzo zbliżony do 1 części można wnioskować, że nie będzie tego typu "atrakcji"...
Strzelające działa mogłbyby się pojawić jedynie w obleganej stolicy Vengard, ale nie sądzę by tak się stało - jakakolwiek broń palna zmienia kompletnie znaczenie mieczy itd.- czyli całego systemu na którym opiera się gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 21:52, UMC.Hugo napisał:

nie wiem czy ktoś zauważył że w Gothicu II w dzielnicy portowej są armaty :|
więc nie miejcie pretensji że
w Gothicu III też będą tylko że je ewentualnie używac będzie można


Czy bedzie mozna to watpie... cos mnie nie kreci strzelanie z armaty ... chyba ze kajas bitwa morska na statku!:]
Ale to bedzie gra na kontynencie wiec o morzu mozna zapomniec :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 22:10, UMC.Hugo napisał:

najlepiej żeby było kilka miast np. w górach - krasnoludy(tak, tak :p to wkońcu kontynent nie małe Khorinis), puszcza
- elfy
, i inne 2 miasta ludzi. żeby jeszcze było pordóżowanie na koniach albo jakichś koniopodobnych
stworzeniach


Co ty chcesz z gothica zrobic morrowind (elfy,krasnoludy bleee....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 15:28, Milteen napisał:

Co ty chcesz z gothica zrobic morrowind (elfy,krasnoludy bleee....)

Zgadzam się z tobą, wstawianie jakiś innych ras, to poprostu uszczęśliwianie graczy na siłę, pozatym G3 powinien różnić się czymś od Morka i Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 15:43, xmajorx napisał:

> Co ty chcesz z gothica zrobic morrowind (elfy,krasnoludy bleee....)
Zgadzam się z tobą, wstawianie jakiś innych ras,
to poprostu uszczęśliwianie graczy na siłę, pozatym G3 powinien różnić się czymś od Morka i Obliviona.


No wlasnie gothic juz by nie byl soba!
Jak bede chcial ujzec elfy to zagram w Morrowinda/Obliviona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 16:30, shrekinator napisał:

Witam ciekawe kiedy pojawi sie coś nowego bo od dłuższego czasu żadnych nowych informacji nie było no i w koncu czas na
jakieś demko no nie ;)


Jak narazie nic nie ma :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 16:30, shrekinator napisał:

Witam ciekawe kiedy pojawi sie coś nowego bo od dłuższego czasu żadnych nowych informacji nie było no i w koncu czas na
jakieś demko no nie ;)


podzielam wasze odczucia ;o) - prawie codziennie zaglądam na JoWooD, worldofgothic, rgpdot i nic...:(
pewnie dopiero na święta coś dadzą...:[

Ps. mogłoby być więcej imprez poświęconych grom komputerowym - wtedy musieliby coś nowego na każdą opracować! :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może z tymi elfami, krasnoludami i innymi problemami rasowymi przesadziłem :|
ale w grze musi być chyba trochę więcej akcji: szturmy i obrony warowni, zamków i miast. bitwy na wielkich polanach z udziałem do 300 postaci!!! podróżowanie samemu przez leśne ścierzki też musi być
no przyznajcie trochę racji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 15:55, Milteen napisał:

innych ras,
> to poprostu uszczęśliwianie graczy na siłę, pozatym G3 powinien różnić się czymś od Morka i Obliviona.

> No wlasnie gothic juz by nie byl soba!
Jak bede chcial ujzec elfy to zagram w Morrowinda/Obliviona

Zgadzam się też. Wstawienie jakiś innych ras byłoby błędem i zniszczyoby klimat Gothica. Mnie w Gothicu się podobało to że nie było jakiś krasnoludów, elfów; jak włączyłem Morrowinda to po jakiejś godzinie go wyłączyłem i odinstalowałem a jednym z powodów tej decyzji były te inne rasy, więc jak w demku Gothica III pojawią się jakieś elfy to kupno pełnej wersji stanie pod znakiem zapytania. A co do samego demka to na jakiejś niemieckiej stronie była mowa o poczatku 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 19:39, UMC.Hugo napisał:

bitwy na wielkich polanach z udziałem do 300 postaci!!!

300 postaci powiadasz... a jaki komp udzwignie taka mase szczegolow?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście 300 postaci naraz to chyba za duzo dla dzisiajszych komputerów (chyba ze na starym engine). Ale mnie tez sie marzy jakas większa bitwa a nie tylko walka solo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować