Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2006 o 17:20, remlu01 napisał:

Ok ok nie bulwersujcie sie tak wiem ze jest cos takiego jak GOOOOGLE i szukalem ale bardzo
ciezko cos znalezc a jak juz to zwykle zawartosc jest pusta. Nie chce Wam przeszkadzac tylko
sie zapytalem bo wystawilem temat 1 godzine temu i nic.

widocznie nikt nie ma nic do powiedzenia na twój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwór świetny.Seria G to ma ulubiona gierka.Ma honorowe miejsce w mym pokoju:).Tylko, ze ze dwa tygodnie temu mój piesek pogryzł mi płytke z G1 od tej pory próbuje go zgubic na spcerze ale zawsze wraca:).Jesli moze mi ktos poradzic skad moge zdobyc G1bede dzwieczny.Jedyne czego mi brak w G to trybu wieloosobowego to by było cos:)Mam nadzieje, ze sie doczejam dnia kiedy do tego dojdzie. Pozdrowienia dla fanów serii G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 22:00, Topsi napisał:

Utwór świetny.Seria G to ma ulubiona gierka.Ma honorowe miejsce w mym pokoju:).Tylko, ze ze
dwa tygodnie temu mój piesek pogryzł mi płytke z G1 od tej pory próbuje go zgubic na spcerze
ale zawsze wraca:).Jesli moze mi ktos poradzic skad moge zdobyc G1bede dzwieczny.Jedyne czego
mi brak w G to trybu wieloosobowego to by było cos:)Mam nadzieje, ze sie doczejam dnia kiedy
do tego dojdzie. Pozdrowienia dla fanów serii G.

G1 możesz kupić teraz chyba jedynie na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 22:00, Topsi napisał:

Utwór świetny.Seria G to ma ulubiona gierka.Ma honorowe miejsce w mym pokoju:).Tylko, ze ze
dwa tygodnie temu mój piesek pogryzł mi płytke z G1 od tej pory próbuje go zgubic na spcerze
ale zawsze wraca:).Jesli moze mi ktos poradzic skad moge zdobyc G1bede dzwieczny.Jedyne czego
mi brak w G to trybu wieloosobowego to by było cos:)Mam nadzieje, ze sie doczejam dnia kiedy
do tego dojdzie. Pozdrowienia dla fanów serii G.

Sprobuj na Allegro. Po za tym niedługo ma wyjść nowa edycja jedynki,ale bedzie tylko w wersji niemieckiej i angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 15:41, verbum napisał:

może i w przypadku Obliviona zostaniemy mile zaskoczeni :)

Jeżeli Cenega ma zamiar wydać Obliviona w pełni spolszczonego, to raczej niemile. Wiem, że Cenega się stara, ma na swoim koncie kilka naprawdę udanych polonizacji (Opowieści Barda!), jednak wciąż nie mogę się do niej przekonać. Jasne, CDP też zalicza wpadki (łócznicy z najnowszego AOE ;)), ale zdecydowanie mniejsze i rzadsze. I właśnie dlatego wolałbym by spolszczeniem kolejnych Zwojów Mędrców zajął się CD Projekt. A wracając do G3, mam nadzieję, że autorzy zastosują wygląd inwentarza z pierwszej części. Tak przejrzystego podziału w RPGach jeszcze chyba nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 13:35, Jakub Wędrowycz napisał:

Jeżeli Cenega ma zamiar wydać Obliviona w pełni spolszczonego, to raczej niemile. Wiem, że
Cenega się stara, ma na swoim koncie kilka naprawdę udanych polonizacji (Opowieści Barda!),
jednak wciąż nie mogę się do niej przekonać. Jasne, CDP też zalicza wpadki (łócznicy z najnowszego
AOE ;)), ale zdecydowanie mniejsze i rzadsze. I właśnie dlatego wolałbym by spolszczeniem kolejnych
Zwojów Mędrców zajął się CD Projekt. A wracając do G3, mam nadzieję, że autorzy zastosują wygląd
inwentarza z pierwszej części. Tak przejrzystego podziału w RPGach jeszcze chyba nie widziałem.


Też bym chciał. :) Zgadzam się w pełni, choć nie daję monopolu jednej firmie na robienie dobrych lokalizacji, jeśli Cenega zechciałaby trochę zainwestować i zrobić pełną lokalizację (korzystając z pomocy filologów, a przy podgrywaniu tekstów np. studentów starszych lat * A. Teatralnych), to wcale nie musiałaby wypaść gorzej od tych robionych przez CDP (choć oni robią naprawdę świetne lokalizacje, a wiem o czym mówię, bo jestem filologiem/kulturoznawcą z zawodu :P).

* dlatego studentów starszych lat, bo mają już jako tako wykształcony warsztat artykulacyjny i dlatego, że taniej, niż w przypadku, gdyby do tego zatrudnić zawodowych i do tego znanych aktorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu słyszałem, że świat ma być duży!!! Nie mogę się już doczekać!!! A te screeny, które widziałem!!! AAAA ja chce już to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu słyszałem, że świat ma być duży!!! Nie mogę się już doczekać!!! A te screeny, które widziałem!!! AAAA ja chce już to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 18:23, Raylin napisał:

Ciekawe czemu tak późno ;)


Może dopiero teraz znaleźli trochę czasu, żeby je przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 18:26, Arclight napisał:

> Ciekawe czemu tak późno ;)

Może dopiero teraz znaleźli trochę czasu, żeby je przygotować?

Trochę czasu? Ciekawe po co? Na demo jedynki? Tę trochę czasu mogli zainwestować na prace nad trójką a nie demem pierwszej częsci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U LALALALALALA ALE TO PIEKNE!! patrzcie i podziwiajcie grafe jaka nas czeka: http://www.gothic3.com/index.php?do=097099116105111110061103097108108101114121038103097108108101114121061068101115105103 110038105109097103101061045049 piekne prawda? Ja pikeniejszej grafy nie widzialem a taka wlasnie bedzie w nadchodzacym juz Gothicc 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować