Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

nom ja tez na min. a jak kupie nowego kompa to na najwyższych
...............:::..............
chyba zaszaleje i se kupie 3gb ramu i najlepsza karte graficzna 512 mb

(marzenia są do spełnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:54, tosz napisał:

a czy jest demo gothica 3 ?

Nie...
I szczerze mówiąc demo mnie już nie interesuje myślę że jak większość :P Ja do jutra nie ściągnąłbym dema, a pozatym mijałoby się to z celem. Jutro po powrocie ze szkoły otwieram paczkę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania podane przez producenta to jedno.W praktyce różnie bywa komputer który mam teraz powinien spokojnie poradzić sobie na maxymalnie minimalnych a tak nie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:59, Lipapol napisał:

Wymagania podane przez producenta to jedno.W praktyce różnie bywa komputer który mam teraz
powinien spokojnie poradzić sobie na maxymalnie minimalnych a tak nie jest :/

To za przeproszeniem powiedz nam skąt my mamy wiedzieć jakie są rzeczywiste wymaganie skoro większość z nas nie grała w G3?? Poczekasz zobaczysz ;)

P.S.
RyuTakarashi A co to za różnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:59, Lipapol napisał:

Wymagania podane przez producenta to jedno.W praktyce różnie bywa komputer który mam teraz
powinien spokojnie poradzić sobie na maxymalnie minimalnych a tak nie jest :/

a mój w powiunien na luziku łyknąć no najmniej średnie a na średnich rwie nak cholera, na minimalnych to samo, coś czyje że odpale gierke na full i dalej będzie 12-18 klatek :D
w takim wypadku sobie na full popykam waląc co chwile klawiaturą o kompa :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zauważyć, że na stronie Aspyr wymagania są zdźiebko inne niż tutaj. Mowią, że minimum Ramu to 512 MB, ale na Radkach seria 9000 już nie pójdzie i komu teraz wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja rada: Nie martwić się na zapas i cierpliwie poczekać aż do momentu uruchomienia G3 na własnym PC.

Spekulowanie "co by było gdyby" lub "czy pójdzie" jest IMO chwilowo nie na miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 21:14, Camel- napisał:

Do tych co sie pytaja czy im pujdzie:

Wchodzimy tutaj:
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wybieramy z pozycji Gothic 3- PC
klikamy CAN YOU RUN IT
i zaraz nam pokazuje czy pujdzie na naszym sprzecie.

To nic nie da.
Ten program analizuje twój sprzęt na podstawie wymagań podanych przez Piranha Bytes.
Wyniki tego programu należy traktować z przymrużeniem oka...oczywiście jeśli wyświetli nam,że nia ma mowy o uruchumieniu się gry,nalży w to wierzyć.Ale nie w to,że będzie nam strasznie dobrze chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 21:19, Darkstar181 napisał:

> Do tych co sie pytaja czy im pujdzie:
>
> Wchodzimy tutaj:
> http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
>
> Wybieramy z pozycji Gothic 3- PC
> klikamy CAN YOU RUN IT
> i zaraz nam pokazuje czy pujdzie na naszym sprzecie.
To nic nie da.
Ten program analizuje twój sprzęt na podstawie wymagań podanych przez Piranha Bytes.
Wyniki tego programu należy traktować z przymrużeniem oka...oczywiście jeśli wyświetli nam,że
nia ma mowy o uruchumieniu się gry,nalży w to wierzyć.Ale nie w to,że będzie nam strasznie
dobrze chodzić.


Widzisz mi pizse ze procek nie spelnia wymagan na minilamne a w rzeczywistoscie sprzet spelnia wymagania na maxymalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lepij kliknac w cos takiego, niz zadawac co chwile pytania czy mi pojdzie nie ? :)

RyuTakarashi pilnuj prosze swojej pisownia a nie wszystkich do okola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie lepiej.Czytać potrafie ale nie obchodzą mnie wymagania podane przez producenta tylko na doświadczeniach ludzi może niektórzy czytali komentarze Niemców ? Na jakich maszynach oni grali i jak im łaziło o to mi chodzi a nie o jakieś podane na pudełku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 21:29, Lipapol napisał:

Nie nie lepiej.Czytać potrafie ale nie obchodzą mnie wymagania podane przez producenta tylko
na doświadczeniach ludzi może niektórzy czytali komentarze Niemców ? Na jakich maszynach oni
grali i jak im łaziło o to mi chodzi a nie o jakieś podane na pudełku ;]

Niemcy godajom że chodzi na minimalnych z 512 ram karta grafiki 128mb proc 2.5GHz lepiej 3.00 GHz ale sie dosyć tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro trzeba isc do szkoly - niestety :( Powiem mamie zeby odebrala moj telefon i umuwila sie z kurierem po 15 wtedy osobiscie odbiore przesylke - Ale to bedzie radosna chwila !! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować