Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 21:42, RyuTakarashi napisał:

Ano do szkoły. Pierwsza Liceum to nie przelewki :P Dobrze, że mój dziadek odbierze mi paczkę
:P

No ja tez pierwsza liceum :) i szkoda, że trzeba iść do szkoły jutro. Dobrze, że kończe 11:35 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to bym w domu zostal ale mama akurat ma wolne w dzien i do pracy wieczorem...:/ najgorsze jest to ze to brat otworzy nie ja...dlatego ze wraca 10 min wczesniej niz ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz :P Ja kończę o 15.20 Autobus jak się nie spóźni to będzie o 15.36 na przystanku., czyli, ja w domku będę o 16.00 Tyle, że ten autobus się zawzę spóźnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 21:43, knopfler napisał:

> Ano do szkoły. Pierwsza Liceum to nie przelewki :P Dobrze, że mój dziadek odbierze mi
paczkę
> :P
No ja tez pierwsza liceum :) i szkoda, że trzeba iść do szkoły jutro. Dobrze, że kończe 11:35
;).

Wierze wam, ale 3 gimnazjum i kartkówka z chemii to też nie jest błachostak, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 21:43, knopfler napisał:

> Ano do szkoły. Pierwsza Liceum to nie przelewki :P Dobrze, że mój dziadek odbierze mi
paczkę
> :P
No ja tez pierwsza liceum :) i szkoda, że trzeba iść do szkoły jutro. Dobrze, że kończe 11:35
;).

Hehe ja też pierwsza liceum jutro sprawdzian z angola więc nie mogę siedzieć w domu i czekać na Gothic 3 :D bede na chacie o16:30 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie muszę dojeżdżać, biegiem do domu na 15 powinienem zdążyć, ale jeszcze trzeba zrobić lekcje :( Ach ta pierwsza liceum... Sory za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutrzejszy dzień "rozpoczynam" od siódmej w szkole. Wystarczy, że przebrnę przez osiem godzin lekcyjnych (w tym dwie następujące po sobie matmy) i wracam szybko autobusem do domu. Paczuszkę odbiera moja babcia :D

Tak - również uczęszczam do LO :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh moja historia będzie smutna ;) jutro paczke odbiera mama w domu ale nie bede mógł pograc bo mam za dużo zajęc a pt, sob i niedz wyjazd:9 czyli pogram dopiero w pon:/ no cóż tyle czekałem, że te pare dni wytrzymam jakoś...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę przypomnieć że to nie jest temat - "do jakiej szkoły chodzisz" (ja 2 gim:P)

a tak dla ciekawskich.

Ja na sprzęcie:
Intel Core 2 Duo 1,87Ghz (dla nie powiadomionych, ma on moc około 4,2ghz przeliczając na pentium 4)
GeForce 7300GS
1,5gb ram 667mhz (chyba goodrama xD)
itd.

grałem spokojnie na medium bez instalowania żadnych tweaków.
Patch ver. 1.07 (patch nr.1)
Gra mi chodziła spokojnie, bez żadnych problemów (na medium details.), freezy co 10 minut przez mniejwięcej pierwszą godzinę, ale potem już git. Trochę zwalniało jak obracałem postać, ale nie przeszkadzało to w graniu. Ogółem przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 6600GT, RAM 1GB i procek Bartona 3200+. Mogę kupować czy raczej się nie napalać ? Oblivion chodzi mi na ustawieniach MEDIUM mam nadzieję, że G III też mi odpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem...

Jak walcze na arenie w miescie, gdzie teleport stone ma most na obrazku to mi gra sie sypie. To ta arena, gdzie trzeba bylo wczesniej walczyc na pustyni.

Juz mnie to wkurza... bo ciagle mi sie gra sypie, a chce miec to zgłowy... wyskakuje costam info o jakims skrypcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:23, Pryka napisał:

> StarForce''a już dawno odrzucili... Jakieś pół roku - rok temu...

uff spoko, z innymi zabezpieczeniami nie ma problemów, ulżyło mi THX


Niestety jest problem Gothic 3 jest zabezpieczony tym:
1. Tages
2. X-prof (zwane tez jowood-prot)
Poprawnie działający obraz (czytaj: by szlo z niego grac) jest niemożliwy do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 22:51, przemo-r3 napisał:

> > StarForce''a już dawno odrzucili... Jakieś pół roku - rok temu...
>
> uff spoko, z innymi zabezpieczeniami nie ma problemów, ulżyło mi THX

Niestety jest problem Gothic 3 jest zabezpieczony tym:
1. Tages
2. X-prof (zwane tez jowood-prot)
Poprawnie działający obraz (czytaj: by szlo z niego grac) jest niemożliwy do zrobienia.



hmm, ale *****, ściągałem żeby zobaczyć jak mi działa Gothic

[M = -1 do statusu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 20:34, Vilmar napisał:

> co Ci da kopia zapasowa jak gra jest zabezpieczona ?? I tak nie odpalisz z kopii wtedy


Zależy jak i czym zrobisz tę kopię.



co byś nie robił, przy starforce jedynie działa odpinanie fizyczne napędów, albo mini(maxi)image albo crack, który jest praktycznie nie możliwy do zrobienia

"Płyty zabezpieczone StarForce są kompatybilne z różnymi czytnikami CD i DVD. Jest to spowodowane unikalną metodą, której StarForce używa do wykrycia (oryginał to czy kopia) bez ingerencji w strukturę fizyczną płytki.
Zabezpieczenie korzysta z 24 bitowego alfa-numerycznego klucza, który jest wprowadzany tylko raz, przy pierwszym uruchomieniu programu, jest też kompatybilne z systemami M$ od Win9x/ME do Win2003.
Metoda crack-fixed już nie przejdzie ponieważ dane są bardzo dobrze zaszyfrowane i nie za często pojawia się odpowiednio zmodyfikowany plik *.exe. Wypalanie płyty na CD lub DVD możemy sobie wybić z głowy.
Jedyna w tej chwili metoda to emulacja i uruchamianie z napędów wirtualnych, oczywiście też nie zawsze u wszystkich to zadziała."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 23:07, Pryka napisał:

co byś nie robił, przy starforce jedynie działa odpinanie fizyczne napędów, albo mini(maxi)image
albo crack, który jest praktycznie nie możliwy do zrobienia

Starforce ma też to do siebie, że ponoć potrafi zepsuć niektóre napędy i robi kilka nieporządanych rzeczy. To już nie zabezpieczenie... to prawie wirus.

Poza tym Gothic 3 chyba nie jest zabezpieczony tym czymś :/
Osobiście podpisywałem petycję z protestem przeciwko SF w G3 i nie chcę, żeby mój komputer miał cokolwiek do czynienia z tym dziadostwem... za dużo złego o tym słyszałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, już dzisiaj - za jakieś kilkanaście godzin - do naszych domów przybędzie kurier z paczką z Gothikiem 3!!! Pozostaje mi tylko zadzwonić rano do krakowskiego oddziału Masterlink i umówić się na odbiór przesyłki w godzinach popołudniowych (bo niestety wcześniej nikogo nie ma w domu). A potem już tylko grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż czas spać:) spędziłem super czasik z kobietą, teraz spać.. Rano do pracy i jak już wrócęto Gothic 3 będzie na mnie czekać w domku (mam nadzieję):) I forum pewnie nie odwiedzę bo już będę grać.. Co najwyżej na czas instalacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście ma SF i przez !!!!2 h!!!! próbowałem uruchomić !!!Orginalną!!! grę Sacred.Dopiero po dwuch godzinach sie udało.Chyba nam forum przygaśnie,bynajmniej do piątku(albo poniedziałku).Dla ciekawskich 3 gimn,jutro spr z niemca ale czekam na G3,może do weeekendu bede miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować