Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:58:49 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 17:49:49 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1


Zazdrościcie mi...? :( Nawet aktualizacji nie ma :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe kiedy to zrobią z resztą?? Może już po premierze:P, ale mnie też to troche denerwuje, że pisze, że nie wysłane, ale czekam do dzisiejszego popołudnia, może do prawie wieczora, i mam nadzieje, że napotkam kuriera z moją paczką... ah te marzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: wie ktoś od której godziny jest czynny oddział Masterlink?? Bo dzwoniłem tam przed chwilą, ale nikt nie odbiera, a chciałem się umówić z kurierem na odbiór paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 08:22, Mr Black napisał:

Mam pytanie: wie ktoś od której godziny jest czynny oddział Masterlink?? Bo dzwoniłem tam przed
chwilą, ale nikt nie odbiera, a chciałem się umówić z kurierem na odbiór paczki.


Chyba od 9 lub 10 jakoś tak ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którzy czekają na G3 radzę zaparzyć sobie melisy, usiąść, uspokoić się, czytać te forum i czekać na G3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co możecie zrobić, żeby czas szybciej minął?? Znaleźliście taką grę na stronie masterlinka jak "Agent kartonix"?? Świetna zabawa na jakiś czas (3 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 08:39, silverek33 napisał:

a do mnie dzwonil kurier i przywiezie paczke kolo godziny 10 a ja do szkoly mam na 13 15 :))))


do mnie na razie nikt nie dzownił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:01, silverek33 napisał:

a podales numer jakis komorkowy lub domowy przy zamowieniu ??



nom, może zara zadzwonią, w końcu specjalnie do szkoły nie poszedłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy tylko tyle jest w powiadomieniu o przesyłce ? czy wy macie jeszcze 4 wiadomość odnośnie czy wyjechala z miejskiego magazynu ?

1 Linehaul: przyjęcie 01/11/2006 09:49:52 Przesyłka wchodząca do sortowni JGR
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:58:10 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 16:57:52 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linehaul: przyjęcie 01/11/2006 09:50:01 Przesyłka wchodząca do sortowni JGR
Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:57:22 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
Magazyn: przyjęcie od kur.31/10/2006 16:51:18 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Tak samo.... może zaraz się coś zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować