Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 11:15, Respev- napisał:


Sterowniki karty graficznej są najnowsze - 91.36. DirectX tez najnowszy (zainstalowałem z plyty


Wgraj najnowsze 91.47 i ustaw w grze PS na 2.0 a nie 3.0 a najlepiej po wgraniu sterow przeinstaluj gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno spobuj poprzestawiac detale (mialem podobna przygode i jakas inna gra ze prawie nic nie bylo do przestawienia detali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:21, Łukasz007 napisał:


>
> Sterowniki karty graficznej są najnowsze - 91.36. DirectX tez najnowszy (zainstalowałem
z plyty

Wgraj najnowsze 91.47 i ustaw w grze PS na 2.0 a nie 3.0 a najlepiej po wgraniu sterow przeinstaluj
gre

To jest PS 2.0! Nawet na 1.4 jest tak samo (nawet wyłączyłem cienia, zasięg widzenia do minimum itd - nie pomoglo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!!! Gothic 3 EK właśnie do mnie przyszedł ^^ ... Za chwilkę zainstaluję ;) ale pierw obejrzę dokładnie każdy element zestawu... Kurier troszku ponarzekał, że mnóstwo paczek do mojego miasta musi porozwozić, na szczęście ja już nie muszę czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:29, SadraX napisał:

Nareszcie!!! Gothic 3 EK właśnie do mnie przyszedł ^^ ... Za chwilkę zainstaluję ;) ale pierw
obejrzę dokładnie każdy element zestawu... Kurier troszku ponarzekał, że mnóstwo paczek do
mojego miasta musi porozwozić, na szczęście ja już nie muszę czekać :)



Ale podaj numerek jaki masz :D:D na edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:34, Hek napisał:

Chcialem zapytac czy Gothic III pojdzie mi na AMD Athlon(tm) XP 1800+1.50 GHx,512 MB RAM

U góry masz wymagania -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci kurierzy chyba nie znają okolicy w której pracują od 9:39 czekam na kuriera a od ich siedziby mieszkam z jakieś 15 kilometrów i nic tylko jeden ich samochód przejechał jakąś godzinę temu obok mojego domu i nawet się nie zatrzymał raczej już nie zamówię nic wolę sklepy tradycyjne ;( No cóż trzeba będzie się samemu do nich wybrać ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem z rak kuriera paczuszkę ze świeżym Gothikiem 3 :) Teraz aby do szesnastej (skonczyć pracę) i można testować... Czuję, że nocka zarwana będzie jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:44, Colidor napisał:

Właśnie odebrałem z rak kuriera paczuszkę ze świeżym Gothikiem 3 :) Teraz aby do szesnastej
(skonczyć pracę) i można testować... Czuję, że nocka zarwana będzie jak nic :)

Jaka wersja językowa?? (Polska, Niemiecka czy Angielska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 11:43, wdowiakm napisał:

Ci kurierzy chyba nie znają okolicy w której pracują od 9:39 czekam na kuriera a od ich siedziby
mieszkam z jakieś 15 kilometrów i nic tylko jeden ich samochód przejechał jakąś godzinę temu
obok mojego domu i nawet się nie zatrzymał raczej już nie zamówię nic wolę sklepy tradycyjne
;( No cóż trzeba będzie się samemu do nich wybrać ;((


Mnie się pytał jak dojechać do Radomierza.... Jakiś nowy chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja opisze swoje pierwsze wrażenia po graniu w polskiego Gothic 3:
gra mi chodzi płynnie na sprzęcie Athlon64 3000+ 2x512DDR GF6600GT 1100/550 128MB GDDR3, mam ustawione detale domyślne czyli średnie, na początkowej walce nie zarywało mi :) ogólnie to mam kolo 25 FPS momentami nawet 40 :] sporadyczne są tylko zatrzymania gry kiedy to dysk mocno ''mieli'' dane, ale to rzadko się zdarza...
polonizacja sprawia wrażenie jak narazie bardzo dobrej.
mam takie pytanie: da się ustawić gdzies aby były wyświetlane teksty mówione przez NPCe podczas rozmowy? bo narazie nie ma tak i nie moge znależć gdzie to mżna ustawić.

no i jeszcze kilka screenow dorzuce jak to u mnie wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować