Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Jesli na krakow jest jeden kurier, to chwile jeszcze poczekacie, bo dopiero do mnie do firmy dostarczyl caly furgon towaru, wiec teraz ruszy z gohicami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 13:39, Furusu napisał:

> no do mnie zadzownił, spytał się czy to ja i powiedział o której będzie :P

O której mniej więcej godzinie powiniem się zacząc martwić ?:P

Company of Heroes debile mi przywieźli dzień później bo wtrafić nie mogli :P
Eh centrum Gdyni i sie gubią, nooby... ;p


a skąd mam wiedzieć skoro wogóle nie dzwonił to pewnie edzie gdzieś 4-5 bo najpierw zadzwoni (przynajmniej do mnie zawsze dzwonią ) :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzis zamowilem gre mam nadzieje ze na Athlonie 2,6 1 GB DDR i Radeon X800 256 bedzie chodzil plynnie :) ew moge dokupic jeszcze 512 MB ramu jesli zajdzie taka potrzeba - ktos juz gral na takim sprzecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jutro go zjade...... chyba nie wie ze klient nasz pan... mam nadziej ze jutro mnie chociarz nie wyrobi.... na szczęscie mam gothic 3 ang od ciotki.. ale ja tam wole polaka i juz poczekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:54, Piotrek K. napisał:

GRAC w Gothica, a nie o wszystkim innym tylko nie o questach, zadaniach, misjach czy potworach.
Postarajcie sie ograniczyc SPAM do znosnego minimum...


mi sie wydaje ze najlepszym rozwiazaniem bedzie utworzenie nowego tematu o G3 gdzie beda tylko porady,questy, i wlasnie JAK GRAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 13:47, Executor napisał:

mi sie wydaje ze najlepszym rozwiazaniem bedzie utworzenie nowego tematu o G3 gdzie beda tylko
porady,questy, i wlasnie JAK GRAC :)

mam wrażenie że jak tylko ludzie zaczną w nią grać to taka strona powstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 13:47, Executor napisał:

mi sie wydaje ze najlepszym rozwiazaniem bedzie utworzenie nowego tematu o G3 gdzie beda tylko
porady,questy, i wlasnie JAK GRAC :)

Nie da rady, bo wtedy Gothic 3 nie prześcignie Heroesów V ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 13:49, Remember_The_Name napisał:

> mi sie wydaje ze najlepszym rozwiazaniem bedzie utworzenie nowego tematu o G3 gdzie beda
tylko
> porady,questy, i wlasnie JAK GRAC :)
Nie da rady, bo wtedy Gothic 3 nie prześcignie Heroesów V ;)


a co to ? wyscig "postow" ? myslisz ze za miesiac jakis nowy user przyjdzie dowiedziec sie o G3 i zobaczy 20,000 postow o grze to mu cos w czyms pomoze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No juz dostałem paczke :). Wszystko ładnie, ale gierka sie nie wlacza... Jakis problem z Gothic3.exe.

Moze wiecie oco chodzi? Jest nowy dx,sterowniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 13:51, GoldOx napisał:

No juz dostałem paczke :). Wszystko ładnie, ale gierka sie nie wlacza... Jakis problem z Gothic3.exe.

Moze wiecie oco chodzi? Jest nowy dx,sterowniki...


ja tak samo miałem z hitmanem blood money, poczekałem tydzień i normalnie się odpalało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 13:51, zajacisko napisał:

Czekam do 16:00 i dzwonię.


Do 16 ? Cierpliwy jesteś, ja już mam ochotę bluzgać na tych kurierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 13:10, Władca Bełtów napisał:

Ten pasek oznacza ze "ugryzl cie jaszczur i musisz wypic potiona(jak mialem angielska wersje to nazywal sie potoin of weaknes)


no dobra, ale gdzie tą miksturę można zdobyć? jestem teraz w kryjówce rebeliantów i jakoś nie mogę znaleźć u nikogo mikstury któraby pasowała do tego opisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 13:51, Executor napisał:

a co to ? wyscig "postow" ? myslisz ze za miesiac jakis nowy user przyjdzie dowiedziec sie
o G3 i zobaczy 20,000 postow o grze to mu cos w czyms pomoze ? :)

Ekhem, to był żart :) Ale poważnie, to też myślę, że nowy wątek jest zupełnie niepotrzebny, bo ludzie w krótkim czasie zaczęliby pisać w obu tematach, a to już się nazywa spam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 13:39, marlin15 napisał:

do mnie dzonił kurier.. i powiedział ze dzisiaj juz nie da rady.. i musiałęm sie z nim umówic
na jutro...
nie był u mnie w domu tylko sie spytał czy jestem na miesicie.... powiedział ze juz nie bedzie


Miałem podobną sytuację z HoMMV .Zadzwoniłem do Masterlinka , nie do kuriera i przekazałem im co powiedział kurier.Dodałem , że sam bardzo często wysyłam paczki za ich pośrednictwem ( co jest prawdą ),ale w krótce może się to zmienić.Przyjechał jeszcze przed 17-tą i był tak bardzo obrażony , że nie wziął pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować