Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Sorry, że pytam o coś co już napewno jest w tym temacie ;p Ale czy w Gothicu III będą w końcu tarcze ? I słyszałem też jakieś pogłoski o możliwości posiadania konia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 14:22, Velociraptor napisał:

Sorry, że pytam o coś co już napewno jest w tym temacie ;p Ale czy w Gothicu III będą w końcu tarcze ? I słyszałem też jakieś
pogłoski o możliwości posiadania konia ? :)


tarcze - będą
konie - nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 12:54, UMC.Hugo napisał:

więcej zdjęć(są też zwałowate zdjęcia SUPER) na stronie www.gothic.phx.pl

tjaa, tylko, ze wszyskie juz kiedys widzielismy... od dluzszego czasu nie ma zadnych nowinek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 19:30, Milteen napisał:

Samo 6800 wogule nie jest oplacalne... juz lepiej dolozyc i miec 6800GT lub 7800GT !


To znajdź mondralo kartę lepszą niż 6800 za 1000zł, jak znajdziesz to wtedy możesz mówić że jest ta karta mało opłacalna. P.S nie wiem czemu cały czas krzyczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 07:36, Milteen napisał:

Tak masz racje...jest to drogi wariant! I dla wielu tylko marzenie!
Ja ostatnioz ich pomoca zmodernizowalem kompa za 5000,- (karta graficzna, procek, plyta glowna)!


Człowieku, przestań dołować innych :P Takich bogaczy wśród graczy w Polsce jest naprawdę niewielu, a jak już do nich należysz, to gratuluję, ale proszę, bez przesady. Ja mam GF6600GT, naprawdę długo zbierałem na to kasę, o 6800 nawet nie miałem co marzyć, i mam nadzieję, że jakoś ten Gothic3 będzie działał. A mówienie tutaj o opłacalności zakupu karty wartej tyle co nowy, przeciętny komputer to kompletna bzdura. Opłacalne to jest kupienie po dwóch latach jakiegoś procesora za 1/3 jego obecnej ceny, a nie ta bajka, o której tu opowiadasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 00:11, trollf napisał:

> Samo 6800 wogule nie jest oplacalne... juz lepiej dolozyc i miec 6800GT lub 7800GT !
:>
taa, a kto za to wszystko
zaplaci? Ty czy Twoi rodzice? ;p albo masz zbyt duzo pieniedzy, albo jeszcze nie zarabiasz wlasnych i masz inne pojecie
na temat tego co jest ''oplacalne''... wiele osob za cene takiego 7800GT chetnie by kupilo calego kompa - wiesz, ale dla
''przecietnego'' gracza wydanie ponad 1500 zlotych na sama karte graficzna oplacalne jest jedynie ''na papierze''... wszystko
zalezy od tego kto ile ma pieniedzy, a Ty akurat podales jeden z drozszych wariantow i dla wiekszosci osob obecnie ''nie-do-pomyslenia''...
;]


No, 1700 zł za 7800GT to dużo pieniędzy i nielicznych na to stać, ale i tak za 1,5 roku trzeba kupić nowszą. Kogo na to stać tego stać, cuż wybór jest kwestią pieniędzy w porfelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 15:09, GanD napisał:

> Ja ostatnioz ich pomoca zmodernizowalem
kompa za 5000,- (karta graficzna, procek, plyta glowna)!

Człowieku, przestań dołować innych :P Takich bogaczy wśród graczy
w Polsce jest naprawdę niewielu, a jak już do nich należysz, to gratuluję, ale proszę, bez przesady. Ja mam GF6600GT, naprawdę
długo zbierałem na to kasę, o 6800 nawet nie miałem co marzyć, i mam nadzieję, że jakoś ten Gothic3 będzie działał.


Zgadzam się. Ale nawet ciułacz taki jak ja bo do bogatych nie należe może posiadać 6800, ten przypład z kupnem procesora po dwóch latach za 1/3 ceny jest bardzo trafny. Ale i tak będzie myślał co sobie będzie chciał, ale czasem warto zmienić perspektywe i spojrzeć na sprawe z innej strony. Ale odchodzimy od tematu GIII. Skończmy to i wrućmy na właściwy tor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jesli sie chce uzbierac i ma sie do tego jakies perspektywy to sie uzbiera i nawet taki przecietny ciulacz moze miec 6800!
Jesli bym mial kupowac procka co 2 lata by czekac az tanieje to by mnie jasna kurwi** trafila! Lepiej dolozyc i miec na chcwile....
Wiem ze dokladanie do kompa mija sie z celem ale taki jest rynek komputerowy ... chcesz miec wiele to musisz za to zaplacic i nie ma wyjscia! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jesli uwazasz ze np to 5000,- to wiele to sie mylisz!(Ah...sory no za ta cene mozna kupic caly komp a nie 4 zeczy ale jak juz kupowac to pozadne a nie jekies buble) Sprzet komputerowy jest tak drogi ze zawsze bedzie sie ino dokladac do kompa (chyba ze przezucisz sie na PSX2-3)! Nie wiem czy warto czekac 1.5 roku by procek kosztowal 1/3 ceny i dopiero sobie go kupic... wtedy wyjda jeszcze nowsze a ten twoj pujdzie juz na odstawne (a ty go wlasnie kupiles i juz jest na starcie bezuzyteczny na nowsze aplikacje/gry)! :]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Gothic III jest wydawany przez CDP, nie?

Jeśli tak, to może będzie z okazji premiery jakiś konkursik o gothicu... z możliwością wygrania kompa, na którym pójdzie GIII ? :)

To tylko sugestia :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2005 o 21:35, Monastor napisał:

Jeśli tak, to może będzie z okazji premiery jakiś konkursik o gothicu...
z możliwością wygrania kompa, na którym pójdzie GIII ? :)

To tylko sugestia :rolleyes:


Konkurs pewno będzie, ale chyba bez kompa lecz z grą do wygrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 21:27, Milteen napisał:

Heh jesli uwazasz ze np to 5000,- to wiele to sie mylisz!


Czy ja coś ostatnio przegapiłem, czy średnia krajowa ostatnio znacznie poszła w górę? Nie, 5000zł... człowieku, są ludzie, którzy rocznie nawet 2x więcej nie zarabiają, więc nie mów, że to jest mało. Wszystko zależy od punktu widzenia, ale prawda jest taka, że Polacy do najbogatszych narodów nie należą.

Dnia 22.10.2005 o 21:27, Milteen napisał:

jak juz kupowac to pozadne a nie jekies buble


Jak już kupować to z głową i względem możliwości finansowych, porządnie to można się najeść :P

Dnia 22.10.2005 o 21:27, Milteen napisał:

Sprzet komputerowy jest tak drogi ze zawsze bedzie sie ino dokladac do kompa


Drogi jest tylko najnowszy, a mnie i wielu innym wcale takowy nie jest potrzebny, podobnie gry. Jest ich tyle, że zanim zdążę przejść wszystkie, które wyszły jakiś czas temu i mnie zainteresowały, minie dostatecznie dużo czasu, że sprzęt komputerowy odpowiednio "zestarzeje się", a co za tym idzie stanieje. Dzięki czemu kupię nowy o wiele taniej niż w dniu premiery (a wcale nie będzie bezużyteczny) i będę mógł grać w pozycje, które teoretycznie będą już starsze (jednocześnie również tańsze!), ale nie dale mojego kompa i tak to się kręci. Lekkie przesunięcie w fazie, a korzyści finansowe znaczne.

Dnia 22.10.2005 o 21:27, Milteen napisał:

Nie wiem czy warto czekac 1.5 roku by procek kosztowal 1/3 ceny i dopiero sobie go kupic...


Tak jak już mówiłem wcześniej, wszystko zależy od grubości portfela. Choć z drugiej strony nie rozumiem ludzi, którzy (pomijając to że ich stać), wymieniają sprzęt na nowy za każdym razem, gdy wyjdzie coś nowego, że też im się chce... Osobiście uważam, że z jednego kompa można spokojnie korzystać przez 3 lata bez żadnych ulepszeń, potem kilka tanich przeróbek i kolejne kilka latek do przodu... A zaoszczędzone pieniądzę... Kurcze, jest tyle rzeczy, które warto mieć oprócz komputera. Dziwne to czasy nastały, że ludzie traktują to szare pudło z większym pietyzmem niż własną kobietę... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No drogi kolego poniekat masz racje tylko jesli zmienisz kompa co 3 lata to on bedzie wymagal praktycznie calej renowacji i wymiany! Nie wiem jak to jest bo dopiero 2 raz wymienilem kompa w przeciagu 14 m-ce!
komputer jest dobrem wyzszego rzedu ktory nie jest kazdemu do zycioa potrzebny! Moze Cie to zdziwi ale ja mp kozystam z kompa dziennie 3h 20:00-23:00! Wczesniej jest szkola,praca,dziewczyna:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 21:39, Monastor napisał:

z grą też :P

Komp za pierwsze miejsce, 20 GIII dla drugich miejsc i zestawy NXKx5 dla trzecich miejsc :P

Dobry pomysł, ale nie pomyślałeś o tym że ktoś kto w ogóle się Gothiciem nie interesuje może wygrać kompa albo grę, a prawdziwy fan zostanie z niczym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli dla Ciebie wymiana podzespołów na znacznie lepsze to nic trudnego, to masz ogromne szczęście. Ostatnio kupowałem Gf 6600gt i to jest już dla mnie ogromny wydatek. Nawet rodzice się dziwili, że takie drogie to może być, ale jak im przedstawiłem ceny innych ważnych elementów komputera, np. takie jak Ty masz, to o mało się nie przewrócili. Jakbym miał wydać te 5000zł na nowego kompa to tylko w innym życiu. Chyba tylko uzależnieni od kompa mają najnowsze sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 09:33, Milteen napisał:

/.../! Moze Cie to zdziwi ale ja mp kozystam z kompa dziennie 3h 20:00-23:00! Wczesniej
jest szkola,praca,dziewczyna:]

Mnie to zdziwiło. Moim zdaniem, powinieneś przesunąć korzystanie z kompa na wcześniejsze godziny a dziewczynę z wcześniejszych, na 20:00-23:00!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 09:33, Milteen napisał:

Nie wiem jak to jest bo dopiero 2 raz wymienilem kompa w przeciagu 14 m-ce!


Ke? 2x w ciągu roku, po kiego grzyba tak często? Ty naprawdę musisz spać na forsie :P Po trzech latach wcale nie trzeba wymieniać wszystkiego, jeśli za pierwszym razem kupisz odpowiednio dobrą płytę główną (na tym sprzęcie nie warto oszczędzać), to potem wymieniasz tylko np. procesor i grafę, a w międzyczasie dorzucisz trochę ramu i dalej wszystko gra w high detalach :-)

Z innej beczki: dawno o Gothic3 nie rozmawialiśmy, są jakieś nowe informacje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 10:55, KrzysztofMarek napisał:

/.../ a dziewczynę z wcześniejszych, na 20:00-23:00!


Wedle zasady: im ciemniej, tym przyjemniej? Zdecydowanie popieram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 10:55, KrzysztofMarek napisał:

/.../ a dziewczynę z wcześniejszych, na 20:00-23:00!


Wedle zasady: im ciemniej, tym przyjemniej? Zdecydowanie popieram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować