Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

DO WSZYSTKICH CO MAJą PROBLEMY Z URUCHOMIENIEM GOTHICA 3!!!

LUDZIE POMYSLEć TROCHE I WEJSC NA WASZE KONTA NA GRAM.PL I WEJSC DO POMOCY O GOTHIC 3.. JESLI JUZ ZAREJESTROWALISCIE GRE:)

TAM JEST DOKŁADNIE NAPISANE CO ZROBIć;)

BEZ PANIKI WSZYSTKI JEST DOBRZE... TEZ MIALEM TAKI PROBLEM I JUZ WSZYSTKO DZIALA!:)

POZDRAWIAM I MILEGO GRANIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:32, szwarek89 napisał:

Czy nikt nie może zapodać spolszczenia kurcze przecież nie będę wydawał kasy na Polską wersję
Gothica 3 jak mam Angielską czy tak trudno zapodać spolszczenie??????????


nie ma spolszczenia ^^i nikt nie zrobi bo w polsce jest wydane po polsku...twoj wybor...sam chciales english wersion... na 99% nie dostaniesz spolszczenia bo nikt nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***wa!!!! Czy jak dostane w dzień premiery Gothica, Gothica to będzie przed premierą CO???
Oh men.... JESTEM TAK WŚCIEKŁY ŻE PUPA MAŁA I ŚUSIAK BOLI!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAGGGGGGHHHHH!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale nie ma tam odpowiedzi na nasz problem dotyczący tego: "Wystąpił problem z aplikacją Gothic3.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."
A pomoc sprawdzałem w pierwszej kolejności jak miałem ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no więc tak : przylazł kurier, giere dał i pytał czy fajna :P Otworzyłem opakowanie (strasznie szczelnie zamknięte) zachwyciłem się całością i zacząłem grać.Jednym słowem masakra. Wzrokiem obejmowałem cały teraz z G1 a to był tylko kawałeczek mapy :))

plusy:
-wielki świat gry
-dużo (mądrych wrescie) NPC
-dziesiątki potworów za każdym rogiem
-jescze więcej przedmiotów niż w G1 G2 i Diablo 2 razem :P
-sporo questów jak po pierwszych dwóch godzinach :]
-klimat
-orki myślą
-zając umie latać (zobaczycie jak pogracie) :)))


-początkowo troche nudne otoczenie
-dziwne rozpoczęcie
-czasem się doładowuje gra
-nie da się zmienić odległości widoku jako jednej poszczególnej opcji
-AUDIO!!!


grywalność: 10
video: 10
audio:10

Ogólnie-10 (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:45, Ufo2 napisał:

no teraz to jestem naprawdę zły...
już prawie 17, a kuriera jeszcze nie ma. Wyjechał o 8:32, a mieszkam w Warszawie!, omfg! Ile
można ;(



Łączę się z tobą w bólu bo mam bardzo podobną sytuację. Ktoś za to odpowie. Osoba która jutro będzie odbierała telefony w dziale obsługi klienta chyba ogłuchnie(bo tak głośno będą krzyczeć ci którzy nie dostali paczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:50, radess napisał:

grywalność: 10
video: 10
audio:10

Ogólnie-10 (!)


Spokojnie pograsz jeszcze z pare dobrych godzin i będziesz już dostrzegał niedociągnięcia i błędy, tak jak w Obku...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:10, vip konius napisał:

> A czy wyskakuje cos o nieporawnej konfiguracji ?? Jezeli tak to zainstaluj program vcredist_x86

> z katalogu tools na plycie mi to pomoglo. Ale mam gorszy problem z plyta.
mam ten sam problem...ale gdy chce zainstalowac ten program to wyskakoje blad :/... error 1723
nie mozna uruchomic bibloteki DLL....

blagam odpowiedz ktos :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zadzwonił wreszcie ***** złamany że będzie jutro(****a dopiero!!) między 15 a 16 godziną...
Panie Boże powstrzymaj mnie żebym panu kurierowi nic nie zrobił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 20 minut mam informację, że kurier wyjechał o... 17:02 ^^ :)

To teraz pewnie sporo poczekam... szkoda, że magazyn jest po drugiej stronie Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmagań z Masterlinkiem cz.2
Po telefonie od kuriera zadzwoniłem do BOKu Masterlinka, powiedziałem ładnie, że kurier zadzwonił, że dziś już nie przyjedzie. POdał ładnie nr. przesyłki i powiedzieli mi, że mam poczekać oddzwonią.
(cieszyłem się 10 minut jak głupi z nadzieję, że kuriera zbluzgają i przyjedzie)
i oddzwonili...
Dowiedziałem się właśnie, że zgodziłem się na to by kurier przyjechał jutro, a dziś przesyłka pojedzie z powrotem do oddziału w Bydgoszczy...
no comment
wg. moich obliczeń kurierzy pracują do 17:30, gdy dzwonił do mnie była ok. 15:30. a z mojej miejscowości do Bydgoszczy autobus (bez przystanków) jedzie niecałe 2h... :/
Z tym postem dołączam się do tych, którzy uważają, że CDP powinien zmienić firmę kurierską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej czy mi się zdaje czy coś jest nie tak: podczas instalacji giery nie ma żadnej opcji jaką wersje chce zainstalować(mini medium max) gra się normalnie instaluje normalnie się gra. Ja tu patrze do folderu a tam jest napisane, że gra zajmuje 3.5 gb tylko, wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:54, vip konius napisał:

blagam odpowiedz ktos :) !!!


Czy masz SP2 ? mam podobny błąd 17(xx cośtam) tyle że na końcu przy instalacji, przeszedłem sie do kumpala bo właśnie format zrobił i nie zaśmieconego windowsa z SP2 , wszystko ładnie poszło może w tym jest problem a może w tym że już dawno furmatu nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestes sam .. mnie tez wyrobił kurrier... ale sie na jutro z nim umowiłem... mi powiedział jak cie nie ma w domu to przyjade do ciebie jutro pod szkołe i odbierzesz... i takim sposobem bede miał gothic 3 nie dzien przed premiera tylko w dni premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram.

Dzwonie se jakieś 10 min temu i jaśnie łaskawa pani ekspedientka mówi mi że "jak się kurier wyrobi to swoją paczkę otrzymam 19-20:00", też mi coś :/ Dodam że mieszkam 10 min drogi od magazynu masterlink. Żenada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować