Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Ja piernicze z tym Masterlinkiem, telefony dalej głuche, kurier nie dzwoni,ku*** z tym masterlinkiem miało byc przed premierą ja pierdziele to już pocztą było lepiej zamówic i miec to wszystkow d***.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie mają okreslonej godziny do której jeżdzą. Własnie dzwoniłem do oddziału w swoim mieście ( Szczecin ) i się dowiedziałem, że kueierzy najpierw dowożą paczki do firm, bo te sa krócej otwarte, a dopiuero potem do osób prywatnych. Także jeszcze można poczekać...tzn. tak do 17.30 i dzwonie do P.Andrzeja, który ma mojego Gothica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawialem poczta, i przynajmniej niemam sie na kogo denerowac :) a Puki co jade za 2h odebrac kompa nowiutkiego i potemtylko na G3 czekac mzoe bedzie do poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, pocztą może by przyszło szybciej -_-
Cały dzień z domu przez tych debili wyjść nie mogłem... a jak mi dzisiaj G3 nie dostarczą to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeh ja nie wiem czemu wy tak wyklinacie tego Masterlinka... Wróciłem do domu z pracy, zadzwoniłem do nich i pan kurier zjawił się po 10 minutach ... wszystko elegancko i w jak najlepszym porządku. Właśnie instaluję gierke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:11, PeterK napisał:

Eeeeh ja nie wiem czemu wy tak wyklinacie tego Masterlinka... Wróciłem do domu z pracy, zadzwoniłem
do nich i pan kurier zjawił się po 10 minutach ... wszystko elegancko i w jak najlepszym porządku.
Właśnie instaluję gierke ;-)


Ok ładnie pięknei ale pomyśl mieszkasz 20 min drogi od ich jeb***magazynu paczke kurier dostał od godziny * rano i do tej pory jej niemasz. to jest kur** przesada.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM
To moe ja jeszcze raz opisze swoj problem
Za pierwszym razem zainstalowalem gothica 3 bez problemu w jakies 5 min wszystk ofajnei gra wlanczam gre i gram i w pewnym momencie zawiecha i tylko myszka moge ruszac i wyskoczyla mi jakies info z gothica o misji ludzie wogkul mnei chodza a ja sie ruszac niemoge to wylazlem z gry przy pomocy ctrl+alt+delete, potem jzu wejsc do gry niemoglem a jak instalowalem to instalka trwala 15 min i wyskakiwal blad crc (wgrywalem nowego directa i wogule). Mial ktos podobny problem??Albo mzoe mi ktos cos poradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Witam! Napisałem swojego posta w temacie o Gothicu, ale nie poskutkowało, nikt mi na niego nie odpowiedział. Wiem, że ten temat jest w tym momencie najbardziej oblegany, jest tu dużo fanów, więc chyba mogę zgłosić mój problem tu, dotyczy on po prostu pierwszej części :)

Zainstalowałem sobie Gothic z CDA, ale w płycie nie ma instrukcji. Czy ktoś mógłby mi podać jakiś adres, gdzie mógłbym przeczytać podstawowe ruchy w Gothic, np. jak bierze się broń itp.? Jak dla mnie sterowanie jest strasznie zagmatwane, więc proszę o pomoc!

A propos przesyłek, nie lubię być uzależniony od poczty, jutro rajd na Empik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodac jeszcze mozna ze panowie z MasterLinku maja pelno innych przesylek czasem cale samochody zaladowane towarem do jedenj firmy (jak dzis do mnie) Wiec napewno niebedzie dla nich priorytetem gra komputerowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:14, Cord napisał:

Ok ładnie pięknei ale pomyśl mieszkasz 20 min drogi od ich jeb***magazynu paczke kurier dostał
od godziny * rano i do tej pory jej niemasz. to jest kur** przesada.



Ta, czekam od rana i ... nic, paczki jak nie było tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:14, matma3 napisał:


PROBLEM
To moe ja jeszcze raz opisze swoj problem
Za pierwszym razem zainstalowalem gothica 3 bez problemu w jakies 5 min wszystk ofajnei gra
wlanczam gre i gram i w pewnym momencie zawiecha i tylko myszka moge ruszac i wyskoczyla mi
jakies info z gothica o misji ludzie wogkul mnei chodza a ja sie ruszac niemoge to wylazlem
z gry przy pomocy ctrl+alt+delete, potem jzu wejsc do gry niemoglem a jak instalowalem to instalka
trwala 15 min i wyskakiwal blad crc (wgrywalem nowego directa i wogule). Mial ktos podobny
problem??Albo mzoe mi ktos cos poradzic??


zarejestruj gothica i wejdz w pomoc gothic 3 i tam masz wszystko napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodac jeszcze mozna ze panowie z MasterLinku maja pelno innych przesylek czasem cale samochody zaladowane towarem do jedenj firmy (jak dzis do mnie) Wiec napewno niebedzie dla nich priorytetem gra komputerowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Mam gothica od 4 godzin i jeszcze go nie wlonczylem bo musialem cos zrobic z just cause bo kupilem nowa eh! Wkoncu moge wlonczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:16, Stasiu92 napisał:

>

> PROBLEM
> To moe ja jeszcze raz opisze swoj problem
> Za pierwszym razem zainstalowalem gothica 3 bez problemu w jakies 5 min wszystk ofajnei
gra
> wlanczam gre i gram i w pewnym momencie zawiecha i tylko myszka moge ruszac i wyskoczyla
mi
> jakies info z gothica o misji ludzie wogkul mnei chodza a ja sie ruszac niemoge to wylazlem

> z gry przy pomocy ctrl+alt+delete, potem jzu wejsc do gry niemoglem a jak instalowalem
to instalka
> trwala 15 min i wyskakiwal blad crc (wgrywalem nowego directa i wogule). Mial ktos podobny

> problem??Albo mzoe mi ktos cos poradzic??

zarejestruj gothica i wejdz w pomoc gothic 3 i tam masz wszystko napisane...

Wlasnie robilem wszystko co tam jest napsiane i dalej nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:42, diablolod napisał:

> Czy nikt nie może zapodać spolszczenia kurcze przecież nie będę wydawał kasy na Polską
wersję
> Gothica 3 jak mam Angielską czy tak trudno zapodać spolszczenie??????????

nie ma spolszczenia ^^i nikt nie zrobi bo w polsce jest wydane po polsku...twoj wybor...sam
chciales english wersion... na 99% nie dostaniesz spolszczenia bo nikt nie zrobi



No spoko ale chyba możecie wyciągnąć pliki po polsku z samej gry Gothic 3 jeżeli ją macie prawda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:17, Camel- napisał:

Dodac jeszcze mozna ze panowie z MasterLinku maja pelno innych przesylek czasem cale samochody
zaladowane towarem do jedenj firmy (jak dzis do mnie) Wiec na pewno niebedzie dla nich priorytetem
gra komputerowa...


a ty myślisz że na jedno miasto jest jeden kurier...
na jedno miasto jest coś koło 100 kurierów i każdy ma różne rzeczy do rozwiezienia i ma na to cały dzień więc gra komputerowa też jest ważna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować