Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zakończenie Mass Effect 3 niektórych zadowoli, innych rozzłości

37 postów w tym temacie

Nie mylisz się za dużo. Oj, nie mylisz się.
Zagrać zagram gdyż uniwersum kocham, ale gry są dobre/średnie. Mam nadzieję, że ME3 sięgnie po najlepsze z ME1 i ME2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie mylisz się za dużo. Oj, nie mylisz się.
>Zagrać zagram gdyż uniwersum kocham, ale gry są dobre/średnie. Mam nadzieję, że ME3 sięgnie po najlepsze z >ME1 i ME2.


Chciałbym w to wierzyć, naprawdę chciałbym. Z tego co widziałem będzie parę elementów dodatkowych, nie używanych w poprzednich częściach, ale to będzie jeszcze bardziej ME2 niż ME2 było w stosunku do ME1. Dla mnie Najlepsza nadal jest jedynka, w której nie ma TAKIEGO parcia na akcję, nawet podczas podróży łazikiem można było się fajnie poczuć eksplorująć powierzchnię planety ( a potem wdrapywać się na górach bo zbyt porobili czasem spiczaste i strome :P ) ale o Hammerheadzie lepiej nie mówmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak czytam komentarze to mam wraqzenie, że część z was została zmuszona do grania w ME pod groźbą śmierci. Tylko dlaczego w takim razie obserwujecie tematy związane z trójką? Przecież i tak nie będziecie grać w tę nadzwyczaj kiepską grę prawda? Ja zamierzam oceniac po graniu, prorokom i niewyparzonym gębom dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 23:32, soundaddict napisał:

Ja zamierzam
oceniac po graniu, prorokom i niewyparzonym gębom dziękujemy :)


Nie trzeba grać aby ocenić, czy fabuła w kontekście wydarzeń z poprzednich części ma sens czy nie. A jeżeli spoilery z forum strony zalinkowanej pod newsem się potwierdzą to powiem tak: to co odstawi BioWare fanom to nie będzie policzek. To będzie splunięcie w twarz, kop w krocze, gwałt zbiorowy i podziękowanie za darmowy seks na do widzenia. Nigdy nie byłem wielkim fanem serii i zawsze uważałem, że ludzie widzą w fabule więcej, niż tam faktycznie jest a mimo to czytając kolejne spoilery nie wiedziałem, czy się śmiać czy płakać. Oczywiście jest jakaś szansa (chociaż porównywalna do wygrania w totka), że to wszystko ściema i ktoś puścił w sieć nieaktualny skrypt scenariusza, a faktycznie już dawno pozmieniano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 23:41, Bambusek napisał:

> Ja zamierzam
> oceniac po graniu, prorokom i niewyparzonym gębom dziękujemy :)

Nie trzeba grać aby ocenić, czy fabuła w kontekście wydarzeń z poprzednich części ma
sens czy nie. A jeżeli spoilery z forum strony zalinkowanej pod newsem się potwierdzą
to powiem tak: to co odstawi BioWare fanom to nie będzie policzek. To będzie splunięcie
w twarz, kop w krocze, gwałt zbiorowy i podziękowanie za darmowy seks na do widzenia.
Nigdy nie byłem wielkim fanem serii i zawsze uważałem, że ludzie widzą w fabule więcej,
niż tam faktycznie jest a mimo to czytając kolejne spoilery nie wiedziałem, czy się śmiać
czy płakać. Oczywiście jest jakaś szansa (chociaż porównywalna do wygrania w totka),
że to wszystko ściema i ktoś puścił w sieć nieaktualny skrypt scenariusza, a faktycznie
już dawno pozmieniano.


O jakim linku mowa ? Ja nie widze żadnego linka do spojlerów w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby chodziło o to, że można doprowadzić do porażki misji i Żniwiarze mimo wszystko dopną swego? Mi taka opcja bardzo by przypasowała, ale wiem że jest na świecie masa ludzi, którzy nie akceptują braku happy endu w filmie, grze czy książce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak się seria zakończy i czy mnie zadowoli. Z zapisów skorzystam na pewno i to ja wybierałem decyzje i chce zobaczyć jak na tym wyjdę. Moim zdaniem zakończeń powinno być kilka zależnie od decyzji podjętych w grze.

Chciałbym na pewno aby 3 była dłuższa od 1 i 2 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 02:49, Avenarius napisał:

O jakim linku mowa ? Ja nie widze żadnego linka do spojlerów w newsie.

Bezpośredniego linka nie ma.
Na samym końcu artykułu jest link do http://www.shadowbroker.pl/ ( w formie obrazka ponizej galerii) a tam maja forum gdzie jest temat z spoilerami w ME3.

Ciężko o "nowość" w fabule ME3 /ciekawe od kogo mieliby sie "uczyc"/
Ciekawe czy bedą zwroty akcji, gdzie "zadanie" wykonano dobrze, a potem zostanie wykorzystane na korzyść "wroga".
Jak dla mnie szykuje się w ME3 szkielet scenariusza jaki był w DA1( a chyba mówili o DA, że to ME w odmianie fantasy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 02:49, Avenarius napisał:

O jakim linku mowa ? Ja nie widze żadnego linka do spojlerów w newsie.


Mówię o shadowbroker.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie panowie, że SPOILEROWNIA opiera się na skrypcie, który w gruncie rzeczy nie wiadomo czy jest aktualny czy nie. Wiele mogli zmienić (zależy jakie mają podziały i grupy pracy). Traktowanie wypuszczonego scenariusza jako aksjomatu jest głupotą i nie należy oceniać gry poprzez to co jest tam napisane. Widzimy gałąź i próbujemy opisać drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 11:38, The-Darkest napisał:

A ja caly czas nie wiem czy Tali bedzie w ME3? :(


Będzie.

Spoiler

Stałym członkiem drużyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 11:55, Leos8 napisał:

> A ja caly czas nie wiem czy Tali bedzie w ME3? :(

Będzie.

Spoiler

Stałym członkiem drużyny



Spoiler

To nie bedzie mozna jej usunac i wybrac innej dwojki towarzyszy? Moze masz na mysli Liare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Będzie członkiem drużyny STAŁYM. Razem z Vegą, Ashley, Liarą, Garrusem. Będą też tymczasowi członkowie drużyny jak Liara w Liar of the Shadow Broker w ME2.



To kogo zabierzesz na misje będzie w pełni zależało od Ciebie chyba, że misja narzuci Ci kogoś tak jak to miało miejsce w LoTSB.Nie, nie miałem na myśli Liary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować