Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko u nas - Risen 2 trafi do sklepów w pełnej polskiej wersji językowej na wszystkie trzy platformy, podglądamy twórców lokalizacji przy pracy

93 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Konkretnie to podglądał Myszasty, a po wszystkim miał okazję porozmawiać z reżyserem polskiej wersji gry Risen 2 i dwoma najważniejszymi aktorami.

Przeczytaj cały tekst "Tylko u nas - Risen 2 trafi do sklepów w pełnej polskiej wersji językowej na wszystkie trzy platformy, podglądamy twórców lokalizacji przy pracy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, dla mnie to bardzo dobra wiadomość. Oczywiście zaraz się pojawią wielce oburzeni ludzie z tekstami, że ANGYLSKI ZAWSZE FAJNIEJSZY. Ja zawsze na to mówie, jeśli tak wam się podoba ten język to zainstalujcię angielską wersje. Poza tym, podobają mi się głosy z filmiku i jestem optymistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W grze usłyszymy głosy przeszło 60 aktorów w tym kilka bardzo dobrze znanych fanom serii Gothic i gry Risen".
W Risen to chyba nie było żadnego aktora polskiego, bo miał jedynie spolszczenie kinowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 10:39, Squork napisał:

Mam nadzieje, ze bedzie wersja angielska do wyboru. Jesli nie, to gre pewnie sprowadze
zza granicy.


Przecież w Risenie i innych grach z serii gothic angielski dubbing był słaby. A zapomniałem że dla niektórych polski to pod język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Risen 2 podpina się pod steama więc za granicą nie bedziesz musiał kupować, ja się bardzo cieszę że robią dubbing możliwe że nawet kupie premierówke z tego właśnie powodu. Cenega ostatnio bardzo często dubbingi robi a to się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Premiera coraz bliżej, warto sobie przypomnieć pierwszą część. Kiedy pre-order i ewentualna Edycja Kolekcjonerska :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 10:47, bananowiec2 napisał:

Risen 2 podpina się pod steama więc za granicą nie bedziesz musiał kupować, ja się bardzo
cieszę że robią dubbing możliwe że nawet kupie premierówke z tego właśnie powodu. Cenega
ostatnio bardzo często dubbingi robi a to się chwali.


A i na dodatek polska wersja będzie na konsolach więc cenega się poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Największą wadą pierwszej części był właśnie brak dubbingu. Tak coś przeczuwałem, że Cenega po sukcesie Skyrima pójdzie za ciosem. Z resztą w zeszłym roku reklamowali się jako firma, która wypuściła najwięcej pełnych polskich wersji językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mógłby ktoś potem pokazać wyniki sprzedaży Kingdom of Alamour i Risena 2. Bardzo jestem ciekawak jak EA sprzada u nas RPG bez jakiegokolwiek tłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 10:56, TobiAlex napisał:

Czyli co - grę wydaje u nas CD Projekt (yes!) nie cenędza?


Niestety wyda cenędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moje prośby o to by pogradliwie nie nazywach innych użytkowników i firm trafiają w głuszę. Skoro prośby nie odnoszą spodziewanego reultatu czas na "nagrody".

ZubenPL ponieważ to pierwsze wykroczenie dostaje ostrzeżenie
TobiAlex ma natomiast kartotekę bardzo bogatą, więc degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie świetna informacja . Wersja xbox w dniu premiery będzie zakupiona . Mam nadzieję że będzie wersja Angielska do wyboru dla tych co taką wolą . Każdy wtedy zadowolony i przepychanki w komentarzach niepotrzebne . Cenega +1 u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 11:15, fenix00 napisał:

Dla mnie świetna informacja . Wersja xbox w dniu premiery będzie zakupiona . Mam nadzieję
że będzie wersja Angielska do wyboru dla tych co taką wolą . Każdy wtedy zadowolony i
przepychanki w komentarzach niepotrzebne . Cenega +1 u mnie.


Na konsolach na pewno angielskiej nie będzie gdyż nie zmieści się na płycie a drugiej nikt nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 11:23, ZubenPL napisał:

Na konsolach na pewno angielskiej nie będzie gdyż nie zmieści się na płycie a drugiej
nikt nie da.


To akurat nie jest jeszcze przesądzone. Ani aktualnie potwierdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 11:23, ZubenPL napisał:

Na konsolach na pewno angielskiej nie będzie gdyż nie zmieści się na płycie a drugiej
nikt nie da.

Na PS3 się spokojnie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 11:29, Kenshin_Cenega napisał:

To akurat nie jest jeszcze przesądzone. Ani aktualnie potwierdzone :)


Na pewno na 8GB płycie dvd na którą twórcy ledwie mieszczą grę zmieści się kilka wersji językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować