Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOL.gram.pl - czarodziejskie podsumowanie Waszego wysiłku #2 - sorry szefie edyszyn

16 postów w tym temacie

gram.pl

Pora na kolejny odcinek naszego cotygodniowego podsumowania - tego, które stawia Was, Gramowiczów, w samym centrum uwagi. Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta, płcie mieszane i płcie nijakie. Przed Wami czarodziejskie podsumowanie Waszego wysiłku z LOL.gram.pl #2!

Przeczytaj cały tekst "LOL.gram.pl - czarodziejskie podsumowanie Waszego wysiłku #2 - sorry szefie edyszyn" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Luzaka był znacznie lepszy.

P.S. Panowie admini, to jak to jest z tymi boniami?? Ja na sówj już tydzień czekam i dalej nie doszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś przetłumaczyłem zdanie po ang. za pomocą tego tłumacza na FB, to taka bzdura wyszła, że nie mogłem powstrzymać facepalma :P

Czyli wy jednak naprawdę macie zamiar kontynuować LOL.gram.pl? To boli... to tak bardzo boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, na dnie listy znajdują się jeszcze ze trzy moje demogrywatory. IT WILL BE GLORIOUS.

Zresztą, ja gramowi już tyle nakradłem, że niech inni się cieszą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, z ważniejszych rzeczy: poprawki zgłoszone przez społeczność na forum do sekcji LOL są już wprowadzane, sekcja będzie przebudowana dość mocno, z efektów powinniście być zadowoleni, zakończenie prac i oficjalne ogłoszenie startu LOL.gram.pl pewnie za kilkanaście dni. "We''ve got our top men working on it - right now"!

Ktoś pamięta, skąd to cytat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 18:02, Wiktor_Cegla napisał:

Ktoś pamięta, skąd to cytat?


Poszukiwacze zaginionej arki. Co wygrałem? ^^

Btw poprzedni komentarz mnie rozbroił, widać dyrektor gramu nieźle pasuje do swoich pracowników. ;P

@Luzac - szacun. Tylko nie wiem, czy pokazywanie mi hirołsów w czasie sesji to najlepszy pomysł... ._.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 18:30, Adjatha napisał:

Heh, jeszcze nigdy nie zwolniłem kogoś w komentarzach do newsa!

xD

Dnia 03.02.2012 o 18:30, Adjatha napisał:

@Luzac - szacun. Tylko nie wiem, czy pokazywanie mi hirołsów w czasie sesji to najlepszy
pomysł... ._.


Łączę się z Tobą w bólu... (; _ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do "zwycięskiego" demota - w czym problem? Oba pady są do Xboxa 360. Radze przyjrzeć się spustom, położeniu gałek i kablowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 18:30, Adjatha napisał:

Btw poprzedni komentarz mnie rozbroił, widać dyrektor gramu nieźle pasuje do swoich pracowników.
;P


Zdjęcie z Lucasem i Myszastym z tajskiego karaoke baru w Kolonii kiedyś wyjdzie na powierzchnię. W tej chwili moja opinia jest taka, że 10 lat po mojej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować