Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy dziennik producenta gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona na Xbox 360

37 postów w tym temacie

Michał Nowicki

CD Projekt opublikował własnie w sieci pierwszy z serii dzienników producenta, które mają ujawniać i przybliżać fanom Wiesława kulisy powstawania konsolowej wersji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Przeczytaj cały tekst "Pierwszy dziennik producenta gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona na Xbox 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 16:32, TobiAlex napisał:

Dla PC to daliby w końcu narzędzia dla modderów :/


Zgadzam się:) Co do gry, to bardzo się cieszę, że ulepszą też wersje PC. Chętnie zagram w poprawioną, ulepszoną, dłuższą wersje Wieśka:) Czekam prawie tak samo niecierpliwie jak na ME3 i Diablo 3:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 18:24, TomekVader83 napisał:

Kiedy gram.pl uruchomi pre-order na Wiedźmina 2 Zabójcy Królów Edycja rozszerzona w wersji
na PC ?


A po co Ci pre-order? Kup teraz Wiedźmina i poczekaj do 17 kwietnia na patcha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny filmik. Bardzo podobał mi się fakt, iż Polacy mówili po angielsku. Tak, nie mieli akcentu typowo amerykańskiego (ala murloc) czy brytyjskiego, ale to właśnie było najlepsze, bo to jest Polska produkcja i tak powinna brzmieć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....no bo przecież interfejs we W2 był projektowany specjalnie pod mysz+ klawiaturę a tam będzie nowy, pod pad :))

Co jak co ale kocham ich gadanie na temat tego jak full pctową grę muszą przystosowywać pod konsole.
Panowie CDPRED, nie ma co się oszukiwać, to czuć, że W2 był na starcie projektowany z myślą o konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wersja na ps3 wyjdzie ?? chyba nie bardzo ?? jeśli nie to wywale obie części ( w tym 1 ek) na śmietnik, bo to już przesadne olewanie posiadaczy playstation,w kraju gdze wymieniona przezemnie konsola jest popularniejsza od kloca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 03:03, dark_darek napisał:

jeśli nie to wywale obie części ( w tym 1 ek) na śmietnik


Daj znać który, podejdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> jeśli nie to wywale obie części ( w tym 1 ek) na śmietnik

Dnia 04.02.2012 o 08:14, Koski napisał:

Daj znać który, podejdę :P


Buehehe. Podłączam się. Mam nadzieję, że to kolekcjonerka W1. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię poważnie, jeśli Cd projekt red nie szanuje użytkowników Playstation 3, to ja też pokaże że ich nie szanuje. I wiedźmina kolejnego na pewno nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 12:49, dark_darek napisał:

Mówię poważnie, jeśli Cd projekt red nie szanuje użytkowników Playstation 3, to ja też
pokaże że ich nie szanuje. I wiedźmina kolejnego na pewno nie kupie.

Oni właśnie was szanują. Dlatego nie zdecydowali się wydać badziewnego, niezoptymalizowanego porta ani zlecać konwersji zewnętrznej firmie. Cóż, to wina Sony, że robienie gier na PS3 wymaga więcej pracy, a nie CDPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 12:52, Dared00 napisał:

> Mówię poważnie, jeśli Cd projekt red nie szanuje użytkowników Playstation 3, to
ja też
> pokaże że ich nie szanuje. I wiedźmina kolejnego na pewno nie kupie.
Oni właśnie was szanują. Dlatego nie zdecydowali się wydać badziewnego, niezoptymalizowanego
porta ani zlecać konwersji zewnętrznej firmie. Cóż, to wina Sony, że robienie gier na
PS3 wymaga więcej pracy, a nie CDPR.


wiesz mi chodzi o to że najpierw gadają że będzie na obie konsole, a teraz mają to w ....., liczy się tylko xbox z dwoma exami który jest najbardziej piracką konsolą na świecie w tym w Polsce.

ps -> więcej jak wiecej, jakoś wszyscy wydawcy sobie z nią radzą w tym Polski Techland

ps 2 -> dla chcącego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 13:07, dark_darek napisał:

wiesz mi chodzi o to że najpierw gadają że będzie na obie konsole

Kiedy tak mówili? Od początku W2 był zapowiadany tylko na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 13:14, Dared00 napisał:

> wiesz mi chodzi o to że najpierw gadają że będzie na obie konsole
Kiedy tak mówili? Od początku W2 był zapowiadany tylko na X360.



były były inaczej bym o tym nie pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to proszę o cytaty bo sobie nie przypominam. Przebąkiwali, że "może" na PS3 - jeśli zdołają. Ale nic nie obiecywali.
Poza tym CDPR akurat dba, albo stara się dbać o swoich graczy. Bardziej niż większość dzisiejszych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 13:27, dark_darek napisał:

> > wiesz mi chodzi o to że najpierw gadają że będzie na obie konsole
> Kiedy tak mówili? Od początku W2 był zapowiadany tylko na X360.
były były inaczej bym o tym nie pisał

Więc zapytałem się: kiedy tak mówili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować