Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przetestuj PlayStation Vita w swoim mieście!

30 postów w tym temacie

jak zwykle w zielonej górze nic sie niedzieje :)

co do ludzi którzy mówią że nie ma co grać na ps vita. fakt nie masz takich gier pokroju call of duty, ale powiedzmy sobie szczerze długo na niego nie poczekasz... pewnie pod koniec roku będzie masa tytułów do "gry w pociągu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 18:09, Commander_Shepard napisał:

Więcej Warszaw bo za mało.

Przelicz sobie na ilość ludności to zobaczysz że np. we Wrocławiu jest podobna ilość w stosunku do wielkości miasta. Tylko Kraków jakoś tak biednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 18:57, Witka1995 napisał:

Gravity Rush, ModNation Racers: Road Trip, Super Monkey Ball, Ninja Gaiden Sigma Plus,
Virtua Tennis 4, Hustle Kings, Reality Fighters, Asphalt Injection, Escape Plan, Lumines:
Electronic Symphony, A-Men, Plants vs Zombies, Street Fighter X Tekken, Unit 13, Silent
Hill: Book of Memories, Metal Gear Solid HD Collection, MLB 12: The Show, Doctor Who:
The Eternity Clock do tego Rayman i Uncharted. Naprawdę nie ma w co grać?


ktos chyba kupil konsole, zal pupe sciska, ale trzeba kazdego i co najwazniejsze siebie przekonywac ze jest inaczej :D Kupilem DSa 2 lata po premierze, wtedy mialem w co grac, tutaj bedzie podobnie. 90% tego co wymieniles to albo sportowe/zrecznosciowki (uragajace mojej inteligencji), albo porty/kolejne czesci tego co juz wyszlo wczesniej... osobiscie dalbym szanse tylko Raymanowi ktore z czasow psxa dobrze wspominam. Gdzie jrpgi ? gdzie vnovele ? gdzie strategie z wykorzystaniem ekranu dotykowego ? gdzie gry turowe ? Trzymam kciuki zeby nie spartolili Vity jak PSP (pod katem gier) bo DS juz odchodzi do lamusa, a 3DS ma niepewna przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 21:21, knopfler napisał:

> Więcej Warszaw bo za mało.
Przelicz sobie na ilość ludności to zobaczysz że np. we Wrocławiu jest podobna ilość
w stosunku do wielkości miasta. Tylko Kraków jakoś tak biednie.

Wykonałem pewne obliczenia i wyszło mi że w warszawie jest za mało punktów powinno być o 15000 więcej wtedy byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 00:35, Commander_Shepard napisał:

Wykonałem pewne obliczenia i wyszło mi że w warszawie jest za mało punktów powinno być
o 15000 więcej wtedy byłoby ok.

Hahaha ale dowcip. Powtarzam - przelicz sobie a nie pierdoły opowiadasz, najwyraźniej z zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 19:04, Selv napisał:

Teraz zobacz sobie na listę i się zastanów które gry kupiłbyś za 200zł i które są na
tyle unikalne, że pograłbyś w nie w wolnym czasie.

Warto by wspomnieć, że ze startowego lineupu chyba tylko Uncharted jest w przedziale $50 co też powinno się przekładać na ~180pln, standardowa cena to $40 (czyli u nas powinne być ~140pln), a znajdzie się też kilka za $30 (100-120pln?) np. Mod Nation Racer, Little Deviants czy Katamari. Do tego dochodzi możliwość sprzedania gry w wersji fizycznej, oraz niższe ceny w dystrybucji elektronicznej.

PS. Ty grasz tylko w gry "unikalne"? Bo ja osobiście wolę dobre, a te dwie rzeczy są od siebie niemal kompletnie rozłączne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jup, zazwyczaj gram na PSP w gry których nie mam na PC/innych konsolkach.
Wyjątkiem są klasyki z PS1, na emu nie będę w nie grał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować