Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: 10 powodów, dlaczego nie możesz przegapić FIFA Street

10 postów w tym temacie

gram.pl

Kanadyjski oddział Electronic Arts po mistrzowsku zmienił oblicze serii FIFA, robiąc z niej najlepszą grę o futbolu. Teraz, zabrali się za spin-offa o piłce ulicznej i halowej. Już graliśmy w FIFA Street i przedstawiamy 10 powodów, dla których trzeba ją mieć.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: 10 powodów, dlaczego nie możesz przegapić FIFA Street " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cristiano Ronaldo słynie ze sztuczek technicznych? Przepraszam?
Tutaj jest o futsalu, nie footballu. Pierwszy skupia się na sztuczkach technicznych, drugi na grze zespołowej. Polecam jeden dobry filmik z youtube z graczami futsalowymi (zwłaszcza pewnym czarnym holendrem - nazwiska zdradzał nie będę, kto chce niech się zainteresuje zamiast wmawiać, że Ronaldo zna się na trikach) a dopiero potem wypowiadanie się w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, 10 powodów dla których nie mogę przegapić tej gry. a ja mam 1 dla którego na pewno ją przegapię - EA jest albo leniwe, albo chytre i nie wyda FIFY Street na PC, co jest totalną głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy, w których grywałem w Fifę Street 1 i 2 na konsoli PlayStation 2 - to były jedne z najlepszych chwil, jakie przeżyłem grając w gry sportowe.
Na nową Fifę Street również czekam i cieszę się, że będę mógł ponownie powrócić do korzeni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jest kompletnie zielony w tych sprawach? Na boisku pokazuje ich mniej, bo wymaga się teraz od niego gry zespołowej. Wiadomo jest wielu lepszych od nich w tych sprawach, szczególnie futsalowców, ale już nie rób z światowej klasy piłkarzy chłystków bez techniki i sztuczek technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak się jest zielonym w pewnych sprawach to się nie wypowiada. Ale dobrze, brońmy nierzetelności.
Przyznaję, że przesadziłem pisząc, iż Ronaldo nie posiada techniki czy nie umie sztuczek technicznych. Nie można jednak zaprzeczyć, że w porównaniu do futsalowców wypada słabo - jednak! - futsal a football mają zgoła inne założenia. Jak zostało przez Ciebie napisane, futsal skupia się właśnie na trikach i indywidualnych popisach, football na grze zespołowej i taktyce.

Od siebie dodam jeszcze, że uważam te wszystkie gwiazdy światowego formatu za przecenione i przereklamowane - istnieje wielu równie dobrych piłkarzy, po prostu nie są tak sławni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 19:21, Leos8 napisał:

Zazwyczaj jak się jest zielonym w pewnych sprawach to się nie wypowiada. Ale dobrze,
brońmy nierzetelności.

Tu było raczej zapytanie czy Ronaldo jest zieolony w tych sprawach ;]

Dnia 11.02.2012 o 19:21, Leos8 napisał:

Przyznaję, że przesadziłem pisząc, iż Ronaldo nie posiada techniki czy nie umie sztuczek
technicznych. Nie można jednak zaprzeczyć, że w porównaniu do futsalowców wypada słabo
- jednak! - futsal a football mają zgoła inne założenia. Jak zostało przez Ciebie napisane,
futsal skupia się właśnie na trikach i indywidualnych popisach, football na grze zespołowej
i taktyce.


Jednak drużyna nawet w futsalu musi grać trochę zespoło aby coś osiągnąć. Trzeba być dobrym technicznie, ale w sportach drużynowych sam meczu nie wygrasz czasami.
Piłkarz, który wiele wyniósł w futsalu był Ronaldinho. Sowimi sztuczkami technicznymi zdobywał sobie wielu fanów i grał na prawdę efektownie. Tyle, że zarobił dużo więcej będąc gwiazdą piłki na trawie niż na hali. :P

Co do tematu futsalu to dziś finał Euro 2012 o 21.00 na Eurosport dla ciekawych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować