Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy pierwszą ocenę The Darkness II. Fabuła porównana do tej z Half-Life`a 2

29 postów w tym temacie

Czy naprawdę komuś podoba się fabuła HL2?
Świat który nas otacza jest fajny, tło fabularne i cześć zdarzeń. Klimat też ale sama fabuła? Naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 21:57, Selv napisał:

Czy naprawdę komuś podoba się fabuła HL2?
Świat który nas otacza jest fajny, tło fabularne i cześć zdarzeń. Klimat też ale sama
fabuła? Naprawdę?

Mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 21:57, Selv napisał:

Czy naprawdę komuś podoba się fabuła HL2?
Świat który nas otacza jest fajny, tło fabularne i cześć zdarzeń. Klimat też ale sama
fabuła? Naprawdę?

Mi też się podoba.

Wpisujcie miasta:
Kościan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 22:31, Zgreed66 napisał:

Walki z bosami wykonane w starym stylu... czyli?

Zapewne nie przechodzą się same ani też nie wystarczy maltretowanie awesome-buttona. Nawet więcej, może da się zginąć (wiem, herezja...):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak miałem kupić The Darkness 2 a teraz chcę ją kupić jeszcze bardziej.
Fabuła w HL2 była bardzo ciekawa i chwilami zaskakująca więc jeśli tego mogę oczekiwać po TD2 to super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo bardzo mi się podobało właśnie ze względu na ten krótki urywek fabuły. Liczę, że pełna wersja mnie nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 21:57, Selv napisał:

Czy naprawdę komuś podoba się fabuła HL2?
Świat który nas otacza jest fajny, tło fabularne i cześć zdarzeń. Klimat też ale sama
fabuła? Naprawdę?


Napewno nie mi. Wrecz przeciwnie, dziwie sie ludziom ktorym sie podoba. Dlatego dziwi mnie w ogole tytul tego topicu, wskazuje on na to ze fabula z hl2 byla jakas ponadczasowa i oryginalna. Nie twierdze ze w innych fpsach z tamtego okresu, typu Far Cry czy Doom byla lepsza fabula, ale tutaj chociaz nikt nie probowal ukryc ze fabula jest raczej tlem dla dobrego mlynu i wyborowej grafiki. Z kolei nad tym hl2 sie tak wszyscy zachwycaja, a ja nie widze w tej grze nic takiego czym mozna by sie tak dlugo zachwycac. Owszem, ladna grafika, jakas tam fabula byla, niezla zabawa z gravity gunem i tym robocikiem (juz nie pamietam jego nazwy), ale zeby porownywac inne gry do hl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z HL jest taka dziwna sprawa, że Gordon Freeman potrafi wygrać plebiscyt na ulubionego bohatera - chociaż go tam praktycznie nie ma :D
Tak samo jest z fabułą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 22:40, buggeer napisał:

Zapewne nie przechodzą się same ani też nie wystarczy maltretowanie awesome-buttona.
Nawet więcej, może da się zginąć (wiem, herezja...):P


Nie ma to jak celne wyjaśnienie :D Inna rzecz, że o ile stwierdzenie, że fabuła dorównuje tej z HL2 niespecjalnie mnie przekonało (nie uważam jej za jakiś wielki wyczyn, ot, była niezła, ale nic więcej), to właśnie zdanie, że walki z bossami są w starym stylu zwiększyło moje zainteresowanie grą parokrotnie. Czyzby wreszcie jakas produkcja "nie dla idiotów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-Life 2? Kosmici, inwazja itp? Sztampa do kwardatu.
Czy ogólny poziom? jeszcze gorzej.
A może "poruszająca jak H-L 2"? No, H-L 2 porusza niczym prognoza podody:/
Tak czy inaczej cienizna.

PS Demo akurat pozwala docenić wszystko oprócz fabuły.

Zgreed66=>
Pewnie chodzi wielkiego napakowanego (z wielkim paskiem zdrowia) i obijanie go aż padnie, bez finezjii i polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 01:55, Selv napisał:

Właśnie z HL jest taka dziwna sprawa, że Gordon Freeman potrafi wygrać plebiscyt na ulubionego
bohatera - chociaż go tam praktycznie nie ma :D

???

Dnia 04.02.2012 o 01:55, Selv napisał:

Tak samo jest z fabułą ;)

Jesli fabuła to żywiołowe konwersacje, cut scenki i narrator w tle to masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gordon nie mówi, nie ma charakteru, nie widać go we wstawkach (nie ma wstawek). Nawet nie ma rąk kiedy kieruje pojazdami czy nosi przedmioty! Nie ma przemyśleń etc a i tak pojawia się w listach ulubionych bohaterów, dlaczego?
Gracze go lubią go ma łom? Tylko to?

Sebo1020 a ile z tej historii jest w grze? Fajne uniwersum a w grze miernota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 07:44, Sebo1020 napisał:

TigerXP--->Mało interesująca bo zapewne nie grałeś w poprzednie części, dla wszystkich
którzy twierdza ze w HL2 fabuła była taka sobie lub w ogóle jej nie było polecam zaglądnąć
tu:

http://hlstory.hl2-pl.info/


To wszystko to fan-made story. Powiedz mi, ile fabuły wyciągnąłeś po przejściu HL? Bo ja np wiele rzeczy nie wiedziałem. Gdy przechodziłem tą grę za pierwszym razem wiedziałem tyle: spierdzieliśmy eksperyment, nie wiadomo skąd kosmici się wzieli, a potem walka i nic więcej. HL2 też nie ma porywającej fabuły. Ot najazd kosmitów, mało tego w świecie rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować