Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens: Colonial Marines nastawione na realizm i multiplayer. Zobacz przerażający gameplay trailer

35 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Randy Pitchford przybliżył nieco cele, jakie stawia sobie Gearbox Software względem Aliens: Colonial Marines. Odniósł się także do niedawnej decyzji o przełożeniu premiery na jesień.

Przeczytaj cały tekst "Aliens: Colonial Marines nastawione na realizm i multiplayer. Zobacz przerażający gameplay trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG Wczorajsza wpadka bis?
SEGA udostępniła na youtube, ale materiał sprzed niemal pół roku (ja widziałem na gamespot). Czy to się nadaje na news''a?

BTW Czy w chwili premiery trailera (bo to to nie premiera) nie napisaliście nic o nim? Jeśłi tak to macie dub...nie trip...a a sam nie wiem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni AvP też miał trailer straszny i mroczny,a gra okazała się lipą...Chociaż wtedy nie skupili się tylko na marine,to jednak jego kampanie była dość nudna i nieciekawa.Oby tutaj wyszło im lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 12:55, zadymek napisał:

OMG Wczorajsza wpadka bis?
SEGA udostępniła na youtube, ale materiał sprzed niemal pół roku (ja widziałem na gamespot).
Czy to się nadaje na news''a?


Jeżeli widziałeś ten materiał pół roku temu, to potraktuj go tylko w kategoriach dodatku do świeżych wypowiedzi Randy''ego Pitchforda, które zresztą stanowią trzon newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 13:05, pepsi napisał:

Jeżeli widziałeś ten materiał pół roku temu, to potraktuj go tylko w kategoriach dodatku
do świeżych wypowiedzi Randy''ego Pitchforda, które zresztą stanowią trzon newsa.

W takim razie wy też powinniście;)
O, znalazłem nawet wasz materiał z sierpnia
http://www.gram.pl/news_8A7kGOm2_Aliens_Colonial_Marines_ma_nowy_wywolujacy_dreszcze_zwiastun.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newsa z sierpnia nie widziałem, więc oglądałem dopiero teraz i przy okazji stwierdzam : Shut up and take my money !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby było lepsze od AVP 2010, bo jak nie, to już mi łapy do końca opadną... Gearbox żadnym wielkim guru dla mnie jest, także nie zamierzam się zbytnio podniecać przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 13:42, PORTABLE napisał:

Czekam na tą grę z niecierpliwością!

PS Czego wy chcecie od AvP 2010? Mi spodobało się bardzo


Gdyby wyszla w czasach czesci drugiej to spoko. Ale na czasy w ktore wyszla byla strasznie zacofana, pelna niedorzecznych pomyslow, sztampowej fabuly itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 13:05, pepsi napisał:

> OMG Wczorajsza wpadka bis?
> SEGA udostępniła na youtube, ale materiał sprzed niemal pół roku (ja widziałem na
gamespot).
> Czy to się nadaje na news''a?

Jeżeli widziałeś ten materiał pół roku temu, to potraktuj go tylko w kategoriach dodatku
do świeżych wypowiedzi Randy''ego Pitchforda, które zresztą stanowią trzon newsa.


Owszem - trzon newsa trzonem - tylko dlaczego tytuł newsa jest nieco mylący i zapowiada nowy trailer, który po dopaleniu pozostawia odczucie wprowadzenia w błąd. Jakby w tytle zamiast "Zobacz przerażający gameplay trailer" było np: "Dla przypomnienia - przerażający gameplay trailer" brzmiało by to nieco lepiej.

A co do samej gry to bardzo na nią liczę, bo takiego podejścia do universum samego Aliena oraz Kolonialnych Marines jeszcze nie było. Liczę na wybróbowanie lub zobaczenie w akcji tych wszystkich zabawek - Dropshipa, APC. Szczególnie Dropship wykonujący nalot i uwlanijący swój arsenał byłby miłym widokiem. Może jakaś misja z desperacjką obroną i wsparciem lotniczym w ostatniej chwili? Oklepane troszke, ale zdecydowanie cieszące oko by to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie zobaczyłem bo jeszcze nie widziałem . Dzięki . Wszystko to wygląda intrygująco i pewnie się zastanowię nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumuje....:
Obcy taki sam jak w AvP 2010...królowa to samo....
Marines dodali lekkie zmiany...
System walki jak z AvP 2010...może byc lekka lipa...
Te same struktury jak z AvP 2010....

Jeżeli to nie będzie arkadówka dla mas to może być ciekawe...co nie zmienia faktu że czuje sie raczej jak bym kupował dodatek...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego wy chcecie od AVP 2010? :) Czasy AvP minęły i już nie wrócą takich gier już się nie robi, dlaczego nie przywykniecie do tego? (sarkazm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością. Bardzo podobają mi się gry z tej serii. Dużo fajnych wspomnień :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietias_0110....niby gdzie to ja pierdziele taka jest prawda nie zdziwię sie jeszcze jak dadzą ten sam silnik...
Jestem fanem AvP i nie pitol mi tutaj że pierdziele jak mam racje dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde...przypomina się AvP2. Normalnie poczułem się jak 11 lat temu zagrywając w drugą część. Czekam na premierę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować