Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens: Colonial Marines nastawione na realizm i multiplayer. Zobacz przerażający gameplay trailer

35 postów w tym temacie

no mam lekki hype na ta gre. mam nadzieje, ze bedzie o klase wyzej od ostatniego avp. (ktory byl sredni, ale nie zly)

ciekaw jestem, co oni rozumieja przez tryb multiplayer - coop only? plus ewentualnie cos jak versus w l4d? competitive multiplayer z obcymi bylby najs, cos troche jak natural selection

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba przerobili tylko ten długi trailer, który był dawno temu prezentowany bo scen nowych chyba w ogóle nie ma. Tak czy siak, zwiastuny im wychodzą, zobaczymy czy gierka też, bo w sumie to liczę na nią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem ten post dlatego pytam się całkiem serio.

Dnia 04.02.2012 o 15:03, WolfPL napisał:

Podsumuje....:
Obcy taki sam jak w AvP 2010...królowa to samo....

Taki sam czyli jaki? Chodzi o wygląd? Alien to Alien jak chcesz go zmienić? Ataków też za wiele nie dodasz.

Dnia 04.02.2012 o 15:03, WolfPL napisał:

Marines dodali lekkie zmiany...

Granie marines to zawsze był czysty FPS, tutaj o ile mi wiadomo mają to trochę urealnić.

Dnia 04.02.2012 o 15:03, WolfPL napisał:

System walki jak z AvP 2010...może byc lekka lipa...

System walki? To jest FPS, tu ciężko o coś takiego jak system walki. Poza tym gameplayu to tu nie za wiele pokazali więc ja bym się z takim werdyktem wstrzymał

Dnia 04.02.2012 o 15:03, WolfPL napisał:

Te same struktury jak z AvP 2010....

Ke? Serio, Ke?

Dnia 04.02.2012 o 15:03, WolfPL napisał:

Jeżeli to nie będzie arkadówka dla mas to może być ciekawe...co nie zmienia faktu że
czuje sie raczej jak bym kupował dodatek...:/


Grę robi zupełnie inna firma a wydaje mi się, że ty czepiasz się podobieństw narzucanych przez uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd... alien może wyglądać różnie zależy od roju....ehhhhh

System walki w ręcz bo ma być takowy po stronie marines , jeden atak kolbą człowieku...jest taki sam wiec może być lekka lipa...a i jeden blok który wygląda tak samo jak w 2010

Te same diabeł tkwi w szczegółach jeżeli idzie o struktury , założę się ze korzystali z bazy danych Rebelionu...
Sam zobaczysz jak zagrasz tylko sie uważnie przyglądaj.

Nie czepiam sie podobieństw bo uniwersum to nie zamknięta pucha człowieku w tym uniwersum są różne firmy itd...np:
Korytarze wyglądają tak samo jak bym sie gapił na budownictwo ZSRR , czy to takie trudne zrobić coś swojego...?

I chce przypomnieć że ta gra powstaje już ponad 5 lat !!!!!!!!!!
Więc mam sie czego czepiać bo przez te 5 lat na nią czekam i nie chce dostać znowu miernoty i teraz sie okazuje że clona zarazem...k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 18:38, WolfPL napisał:

Wygląd... alien może wyglądać różnie zależy od roju....ehhhhh

Nie ehhhuj mi tu :P, wiem, wygląd Aliena zależy od nosiciela ale najczęściej nosicielami są ludzie dlatego najczęściej Alien wygląda tak jak ten w AvP 2010 i w Alien CM. Poza tym ma być chyba kilka nowych podgatunków (jak np. crusher). Jedyne co mnie martwi to fakt, że najprawdopodobniej wykorzystają to, że Alieny przystosowują się do otoczenia i te podgatunki nijak nie będą wyjaśnione... po prostu będą.

Dnia 05.02.2012 o 18:38, WolfPL napisał:

System walki w ręcz bo ma bąyć takowy po stronie marines , jeden atak kolbą człowieku...jest
taki sam wiec może być lekka lipa...a i jeden blok który wygląda tak samo jak w 2010

I mówisz to na podstawie tego trailera? Czy może gameplayu gdzie jedyny pokaz walki wręcz jest krótką oskryptowaną scenką gdzie dajemy alienowi w mordę. Poza tym powtarzam jeszcze raz, to jest FPS, w takich grach (szczególnie gdy przeciwnikiem są mega szybkie, mega zabójcze i krwawiące kwasem bestie) jedyna walka wręcz jakiej można się spodziewać to właśnie walnięcie kolbą i jakiś blok. To nie Condemned gdzie przeciwnikami są psychopaci, tutaj walka za pomocą np. noża byłaby czystym samobójstwem.

Dnia 05.02.2012 o 18:38, WolfPL napisał:


Te same diabeł tkwi w szczegółach jeżeli idzie o struktury , założę się ze korzystali
z bazy danych Rebelionu...
Sam zobaczysz jak zagrasz tylko sie uważnie przyglądaj.

Super tylko wyjaśnij mi o co ci w ogóle chodzi z tymi strukturami? Chodzi o to, że lokacje są podobne? To jest statek kosmiczny/planeta i szczerze wygląda mi niemal tak samo jak w wielu innych grach Sci-fi. Niestety ludzie Gear Box nigdy nie byli mistrzami różnorodności w lokacjach. Sprawdź sobie Borderlands.

Dnia 05.02.2012 o 18:38, WolfPL napisał:

Nie czepiam sie podobieństw bo uniwersum to nie zamknięta pucha człowieku w tym uniwersum
są różne firmy itd...np:
Korytarze wyglądają tak samo jak bym sie gapił na budownictwo ZSRR , czy to takie trudne
zrobić coś swojego...?

Żeby potem "fani" serii się czepiali, że nie wygląda tak jak w innych grach z tego świata :P? Ja tam ich rozumiem.

Dnia 05.02.2012 o 18:38, WolfPL napisał:


I chce przypomnieć że ta gra powstaje już ponad 5 lat !!!!!!!!!!
Więc mam sie czego czepiać bo przez te 5 lat na nią czekam i nie chce dostać znowu miernoty
i teraz sie okazuje że clona zarazem...k***a

Proponuję dwie rzeczy. Po pierwsze, nie ciskaj się tak bo szkoda zdrowia. Po drugie, nie nastawiaj się na wielki hicior z ocenami 10/10. Alien CM jak na razie dla mnie ma szansę być naprawdę porządnym FPSem ale nic ponad to. Nie oczekuj rewolucji ani nowych jakości bo na 100% się rozczarujesz. Proponuję czekać na porządnie zrobionego FPSa w świecie Aliena i nie patrzeć na grę w pryzmacie "wielkiego fana serii" bo jako taki będziesz liczył wypustki na Alienach i JAK TYLKO dopatrzysz się jakiegoś błędu (a dopatrzysz się) to wywalisz grę do kosza. I po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 14:04, TigerXP napisał:

> Czekam na tą grę z niecierpliwością!
>
> PS Czego wy chcecie od AvP 2010? Mi spodobało się bardzo

Gdyby wyszla w czasach czesci drugiej to spoko. Ale na czasy w ktore wyszla byla strasznie
zacofana, pelna niedorzecznych pomyslow, sztampowej fabuly itp itd.


Właśnie opisałeś jakieś 3/4 obecnie wypuszczanych na rynek gier i z 90% shooterów. Zgodzę się natomiast z PORTABLE. AvsP nie była rewelacyjna, ale grałem sporo (nadal od czasu do czasu odpalę multi) i miałem więcej frajdy niż z MW2 i MW3 razem wziętych. Które swoją drogą są, według mnie, jeszcze bardziej sztampowe i niedorzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minął mi czas edycji posta. Gdyby jakiś moderator mógł scalić moje posty. ale do rzeczy.

<sarkazm>Czy przypadkiem akcja gry nie dzieje się po wydarzeniach z drugiej części filmu? Na LV-426? W tym samym kompleksie zabudowań (innego nie było), który został zniszczony w atomowej eksplozji? Hmm... całkiem nieźle się zachował. Nawet obcy przeżyli. O i nawet królowa wróciła po tym jak ją Ripley wyrzuciła w przestrzeń kosmiczną.</sarkazm>
Czy na prawdę nikt nie dba o to, żeby gry spod marki Aliens trzymały jako taki poziom? Wszystkie dotychczasowe trailery promujące A:CM bardziej mnie zniechęcają niż zachęcają do interesowania się tym tytułem. Obym był w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2012 o 07:57, VuLgAtUs napisał:

<sarkazm>Czy przypadkiem akcja gry nie dzieje się po wydarzeniach z drugiej części
filmu? Na LV-426?

Akcja gry ma się w większości rozgrywać na Sulaco, nie na planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2012 o 07:45, VuLgAtUs napisał:

Właśnie opisałeś jakieś 3/4 obecnie wypuszczanych na rynek gier i z 90% shooterów.


Mozliwe, ale co do tego tutylu mialem pewne oczekiwania, a dostalem gre ktora sprawdzila by sie 7 lat temu z tymi swoimi dzungali przypominajacymi zwykly tunel tylko z zielonymi texturami i wloczna ktora w magiczny sposob wracala do predzia i mozna bylo nia kasowac kazdego na hita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować