• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrbov

Instalacja Bitwa o Sródziemie 2

Pytanie

Hej. Mam taki problem. Otóż, gdy chcę sobie zainstalować Władcę Pierścieni Bitwa o Śródziemie 2, to mi pisze:
"Proszę włożyć CD/DVD 1 do napędu", lecz właśnie sprawa jest taka, że płyta siedzi w napędzie inaczej nie mógłbym zainstalować.
Wysłałem e-maila do supportu EA dwa tygodnie temu i nie ma żadnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.02.2012 o 10:32, Piotrbov napisał:

"Proszę włożyć CD/DVD 1 do napędu",


Nie wiem, jak u Ciebie z angielskim, ale tu masz parę propozycji:

http://www.techsupportforum.com/forums/f59/solved-bfme-ii-problem-504101.html

Gdybyś podał trochę informacji o systemie itp., byłoby łatwiej coś powiedzieć. W tej chwili, bez dodatkowych "danych", mogę zaproponować jedno - sprawdź grę na innym systemie. Jeśli pójdzie, wina leży po stronie Twojego kompa, a problemem może być tu wszystko, od niesprawnego napędu po antywirusa. Jeśli na drugim kompie ten problem będzie występował, wtedy można przypuszczać, że problem jest po stronie płyt. Sprawdź, czy nie są porysowane, zabrudzone itp.

Pisałeś do supportu (chł-)amerykańskiego, czy do EA Polska? Bo ja jakiś czas temu (parę latek, od razu po premierze BfME II) miałem problem z uruchomieniem gry i napisałem do obu. Amerykański support mnie olał i nawet nie odpisali, polski - rozwiązał problem, choć wymiana maili (po kilka sztuk dziennie) trwała przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki wielkie. Szukałem wszędzie na temat tego problemu i ten link pomógł. Wyłączyłem Antywirusa ( ArcaVir ) i zaczęło działać.

A co do supportu to napisałem do EA Polska. Co śmieszniejsze próbowałem do nich dzwonić w środę koło godziny 20 i dostałem przez telefon taką wiadomość, że linie są wyłączone i proszą by zadzwonić później w godzinach 9 - 21 ( sic!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2012 o 11:01, Piotrbov napisał:

Wyłączyłem Antywirusa ( ArcaVir ) i zaczęło działać.


I to najważniejsze. Miłej zabawy, bo gierka naprawdę zacna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2012 o 11:29, Ring5 napisał:

I to najważniejsze. Miłej zabawy, bo gierka naprawdę zacna. Pozdrawiam.


Wiem. Bo już wcześniej grałem. Grę mam od około trzech lat. Ostatnio po prostu zachciało mi sie porządnego RTS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować