Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz oficjalne streszczenie poprzednich części serii Mass Effect w wersji z polskimi napisami

48 postów w tym temacie

Twarz Mirandy jak najbardziej jest naturalna, bo to twarz Iwonki Strzechowskiej, jej voice aktorki :P. No, trochę wodzy fantazji to sobie twórcy popuścili, oszpecając przy okazji Iwonkę, ładne dziewczę, trudno się mówi, nie każdy team ma dobrych grafików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 21:58, Demagol napisał:

Twarz Mirandy jak najbardziej jest naturalna, bo to twarz Iwonki Strzechowskiej, jej
voice aktorki :P. No, trochę wodzy fantazji to sobie twórcy popuścili, oszpecając przy
okazji Iwonkę, ładne dziewczę, trudno się mówi, nie każdy team ma dobrych grafików.

Główny problem twarzy Mirandy to oświetlenie (tak!) - w wersji na PS3 wygląda naturalniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 21:58, Demagol napisał:

Twarz Mirandy jak najbardziej jest naturalna, bo to twarz Iwonki Strzechowskiej

Twarz Strzechowskiej jest naturalne, co oczywiste, ale jej model twarzy 3d w ME2 naturalny nie jest. Podejrzewam, że robili głowę albo z pamięci, albo z płaskiego pojedynczego zdjęcia. Bo ona jak najbardziej ma rysy europejskie i jak najbardziej poprawnie wystające kości policzkowe. Po prostu skopali model. A mogli spokojnie przeimportować właściwe wymiary wprost ze zdjęcia (jest takie oprogramowanie - kiedy ma się jeszcze zdjęcie z profilu, to wychodzi idealnie) zamiast robić na oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to dziwne, ale czuję dumę wiedząc, że zwyciężyłem żniwiarzy, tak jak wielu graczy na całym świecie. Nie wątpliwie jest to najlepsza gra w jaką grałem (tego typu). (Trochę to szalone :>) Ta gra jest po prostu genialna! Obejrzałem ten filmik i muszę, MUSZĘ zagrać w to jeszcze raz! Zaraz instaluję obie części!

Nie pamiętam, aby jakakolwiek gra potrafiła wywołać we mnie takie emocje podczas gry jak Mass Effect. Polecam ja każdemu.

PS: Koniecznie po angielsku z polskimi napisami, sądzę, że większość z fanów tak właśnie gra...

Dodam jeszcze, że długość rozgrywki i wszystkie smaczki jakie odkrywa się podczas gry jest tak mnoga, że chyba nawet tęgi umysł nie jest w stanie wszystkiego zapamiętać nawet po wielokrotnym zdaniu obu części, co sprawia, że gra za każdym razem jest interesująca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 16:57, Demagol napisał:

Jak miałaby nie mieć rysów europejskich, skoro jest Polką? :P

No właśnie. Jak? Dlaczego więc zrobiono jej kości policzkowe jak u eskimosa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 19:19, Olamagato napisał:

No właśnie. Jak? Dlaczego więc zrobiono jej kości policzkowe jak u eskimosa? :)


Bo sympatycznie drapią po wewnętrznej stronie ud.

bleheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować