Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon`s Dogma - zobacz w akcji dwie klasy postaci

12 postów w tym temacie

Gra zapowiada się naprawdę świetnie, po tych filmikach to już w ogóle dla mnie must have. Jeśli tylko zrobią w fajny sposób multi(bo jeśli się nie mylę to ma być) to mamy hit. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukanie realizmu w grach, szczególnie w erpegach, jest bezsensem, chociaż fakt faktem podskok z naciągniętym łukiem jest głupi. Ale z drugiej strony w ilu grach było już strzelanie z łuku podczas niekończącego się spadania wbrew prawom grawitacji? Nawet w zachwalanym(chociaż nie wiem dlaczego) i wychodzącym w przyszłym tygodniu Kingdoms of Amalur jest coś takiego. Pamiętajcie też, że gra na tych filmikach z pewnością nie jest w ukończonej wersji - widać to chociażby w momencie kiedy te gobliny "przykleiły się" do kamienia, a do tego premiera przecież dopiero w maju. Do tego te filmiki to nie prawdziwy gameplay, tylko prezentacja postaci - potwory specjalnie nie widzą postaci. Dlatego na pełną ocenę gry poczekajcie do maja - wtedy pewnie już będą pełnoprawne gameplaye.

A dlaczego gra mi się podoba? Ma być coop, epickie walki z bossami(na jutubie powinien być filmiki z gryfem), system walki wygląda na bardzo ciekawy, a czary na niezwykle efektowne. Grafika również jest bardzo ładna, tak samo modele postaci i potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goblin na pierwszym filmiku rangera zapewne powinien zginąć, dlatego przybiło go do ściany, a że notka o nieśmiertelności mobków jest to pewnie się zbugowało :)

Połączenie cRPG z grą akcji to gry na które najbardziej czekam, więc dla mnie to must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również się podoba. Fajne połączenie łuku i sztyletów, ciekawa animacja tylko zdaje mi się, że kamera będzie czasami przyprawiać o złości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem czym tu się ekscytować: ani to dynamiczne, ani ładne ani odkrywcze. Ot, trochę niezbonego podrygiwania, trochę byle jakich lokacji i system walki, z którym grający najwyraźniej sobie nie radzi. Jeśli to są prezentacje to nie mam zielonego pojęcia czego dotyczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 16:42, zadymek napisał:

Hmm, nie wiem czym tu się ekscytować: ani to dynamiczne, ani ładne ani odkrywcze. Ot,
trochę niezbonego podrygiwania, trochę byle jakich lokacji i system walki, z którym grający
najwyraźniej sobie nie radzi. Jeśli to są prezentacje to nie mam zielonego pojęcia czego
dotyczą...


Też kompletnie nie rozumiem zachwytów.Gra wygląda średnio.Moim zdaniem znacznie lepiej prezentuje się Wiesiek.Gra pokazuje poziom pierwszego DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować