Zaloguj się, aby obserwować  
Jackaloppe

The crims

148 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2008 o 17:02, Meykan napisał:

No tak już zrobiłem parę napadów a co zrobić żeby odrosła Energia?

Możesz spożyć np: narkotyki czy coś ale lepszy sposób to pójście do ,,agencji towarzyskiej" i zrobić to co tam się robi ^^ Ale też z czasem samo się regeneruje ale ten sposób to beznadziejny :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam w to lubię pograć :) Inni maj inni gust, a dla mnie to jest taka gierka żeby sobie wieczorkiem posiedzieć i pograć dla zabawy. Chociaż prawdziwa gra się zaczyna jak już zaczynasz chodzić na skoki gangowe gdzieś od przekrętów na giełdzie ;) bo takie skoki jednoosobowe to robisz 1 tydzień i potem tylko przez gang grasz :P

Gra ma 1 -, te je**** nowe edycje, bez tego gra by była super ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do regeneracji to lepsze są dragi, wystarczy co 5 spożyć kupywać 5 metadonu, i 40 piwa daje ci całą energie,a tak to jeszcze jakiegoś syfa załapisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był w kiedy 2 lub 4 lata temu grałem 2 razy konto ale moim zdanie bez sensu, jak początek gra i pokazuje dzień 200 dni około ale nie pamiętam dokładnie tylko musiał grać bez przerwy a potem głupi jeżeli koniec dzień to od nowa gra dla mnie bez sensu. Więc nie pogram sobie The Crims ale ogólnie fajnie gra i obraz. Tego nie smucę się pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś gra w The crims dobrym pomysłem jest stworzenie gangu z Gram.pl
co o tym sądzicie ponieważ zawsze trudno znaleźć gang żeby osoba zapraszająca nas nie zlała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w tej edycji? ;) Ja tak, 20 dzien, 1300 respa, nomex, mm, bigam na przekrety ;) 4 ofiary ^^ (jest więcej, które nie odwiedziły szpitala ^^)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować