Zaloguj się, aby obserwować  
Jackaloppe

The crims

148 postów w tym temacie

Ja nie moge konta załozyć. Gdy zakładam to trzeba wpisać kod wpisuje go i za każdym razem pisze że kod nie prawidłowy, choć wpisuje go poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 08:21, SPEED's napisał:

Ja nie moge konta załozyć. Gdy zakładam to trzeba wpisać kod wpisuje go i za każdym razem pisze
że kod nie prawidłowy, choć wpisuje go poprawnie.

spróbuj odsiwieżyć stronke mój kolega też tak miał tyle że na interi odsiwieżył i mu pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 08:24, matiz09 napisał:

> Ja nie moge konta załozyć. Gdy zakładam to trzeba wpisać kod wpisuje go i za każdym razem
pisze
> że kod nie prawidłowy, choć wpisuje go poprawnie.
spróbuj odsiwieżyć stronke mój kolega też tak miał tyle że na interi odsiwieżył i mu pomogło

Dzięki już się zarejestrowałem , ale teraz nie wiem gdzie się zalogować nie mam gdzie z boku pisz tylko usuń konto rejestracja i takie tam i nie wiem gdzie się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 08:37, SPEED's napisał:

> > Ja nie moge konta załozyć. Gdy zakładam to trzeba wpisać kod wpisuje go i za każdym
razem
> pisze
> > że kod nie prawidłowy, choć wpisuje go poprawnie.
> spróbuj odsiwieżyć stronke mój kolega też tak miał tyle że na interi odsiwieżył i mu pomogło

Dzięki już się zarejestrowałem , ale teraz nie wiem gdzie się zalogować nie mam gdzie z boku
pisz tylko usuń konto rejestracja i takie tam i nie wiem gdzie się zalogować.

musisz poczekać do poniedziałku wtedy zacznie się nowa edycja,teraz się nie zalogujesz jak nikt inny(no chyba że adminstratorzyi i modernatorzy albo jedno z nich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 08:47, Kate-Hooligan napisał:

swego czasu też w to grywałam,ale nie rozumiem tego:)

to jest łatwe obraboujesz napadasz kupujesz itd.itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 08:19, matiz09 napisał:

ale to zależy od tego co kto lubi a tak poza mógłbyś się wyrażać bardziej kulturalnie


Kulturalnie mówisz? Może i da się załatwić.;)
Swoją drogą zdążyłem się zorientować że 3/4 naszych wyborów wykonujemy według własnego gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 08:20, matiz09 napisał:

> > > ej kiedy startuje 18 runda? bo pare dni tamu skonczyla sie 17 wiec czekam z
niecierpliwoscia
>
> >
> > > na nowa. prosze o inf.
> > 26.02.2007(poniedziałek)
> >
> >
> ok dzięki a nie wiesz o której godzinie kąkretnie?
sorka ale newiem niepodali na stronce
podaj swój nick na the crims będziemy trzymać się razem co ty na to??

no spoko mnie pasuje moj nick jak cos to GangstaRico podaj twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:45, skaybay napisał:

Ogólnie w mojej szkole jest teraz taka moda na The Crims i Tibię że już wolę Ogame,tam trzeba
chociaż troszeczkę myśleć.Swoją drogą nie znam osobiście nikogo kto gra/grał w GW albo WoWa
a to wszystko przez te MMORPG itd dla "ubogich*"

*Ubogi - " Nie kupuje oryginalnych gier bo mogę mieć za darmo jak mi mama założy neostradę,
z resztą wolę sobie ulepszyć sprzęt bo wydawcy gier to zdziercy i złodzieje. A WoWa nie gram
bo to totalne i beznadziejne ździerstwo.A GW jest za drogi i nie da się spiracić" - moja "definicja"
ubogiego gracza poparta dziesiątkami dowodów i przykładów.


Chyba zbyt emocjonalne podejscie do tematu, grałem zarówno w Ogame jak i TC, poziom myślenia w obydwu grach jest taki sam, jedynie planowanie wygląda troszkę inaczej w tych grach, w TC faktycznie nie trzeba myśleć - tylko wtedy jest się pożywka dla tych którzy myślą, na Ogame też mało rozgarnięci ludzie są farmieni. Kilka razy na egzaminach itp. mówiono mi, że może nie wszystkiego się nauczyłem, ale przynajmniej myślę, więc to chyba nie tylko moja subiektywna opinia...:) W GW raczej nie zagram, jakoś narazie mnie nie ciągnie, może zmienie zdanie jak zainstaluje triala, WoW - nie zagram na 95%, zobaczyłem jak wygląda, ile się płaci, a że gry, jakoś źle mi się do tego kojarzy, nie wspominając o przesłodzonej dla mnie grafice:), wole sobie pograć w darmowego managera np. sokker.org. Określanie kogoś piratem, bo gra w dany rodzaj gier... to tak jakbym powiedział że ludzie którzy grają w grę XYZ są idiotami, a do tego zoofilami, gdzieśtam niepełna kolekcja gier jest w temacie ze zdjęciami kolekcji gier, więc na ten punkt tyle, sam podpisywałem umowę z UPC Polska... może nie dostrzegam w sobie wymienionych wad, bo jestem dzieckiem chello :D. Faktycznie wolałbym wydać na ugrade kompa, przy okazji mógłbym sobie spokojnie pograć np. Silent Huntera 3 i Cywilizacja 4 by szybciej pewnie chodziła, Choć za abonament na WoWa wolałbym sobie kupić kratkę Bosmana" jakieś żarcie i uderzyć na grilla, albo ognisko jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 10:56, kordzio1 napisał:


Chyba zbyt emocjonalne podejscie do tematu,

Racja , zbyt emocjonalne ale tak już miewam w kwestiach Tibii i TC
grałem zarówno w Ogame jak i TC, poziom myślenia

Dnia 23.02.2007 o 10:56, kordzio1 napisał:

w obydwu grach jest taki sam, jedynie planowanie wygląda troszkę inaczej w tych grach, w TC
faktycznie nie trzeba myśleć - tylko wtedy jest się pożywka dla tych którzy myślą, na Ogame
też mało rozgarnięci ludzie są farmieni.

"Są dni ,są chwile są ludzie i debile" - takie skojarzenie mi się teraz nasunęło :) Ale jest tak niestety że gdyby zabrakło tych "mało rozgarniętych ludzi" wieeele osób straciłoby źródło dochodu... ( o Ogame mówie)

Dnia 23.02.2007 o 10:56, kordzio1 napisał:

W GW raczej nie zagram, jakoś narazie mnie nie ciągnie, może zmienie zdanie jak
zainstaluje triala,

Ja także w GW nie gram ale muszę przyznać że to świetna gra, myślę o jej zakupie moze niedługo
WoW - nie zagram na 95%, zobaczyłem jak wygląda, ile się płaci, a że gry,

Dnia 23.02.2007 o 10:56, kordzio1 napisał:

jakoś źle mi się do tego kojarzy, nie wspominając o przesłodzonej dla mnie grafice:)

He He ja czekam aż w WoWie nie będzie abonamentu kiedyś ten dzień nadejdzie...

Dnia 23.02.2007 o 10:56, kordzio1 napisał:

, wole sobie pograć w darmowego managera np. sokker.org. Określanie kogoś piratem, bo gra w dany rodzaj
gier...

[...]
Mam na myśli moje otoczenie i są to tylko moje prywatne przemyślenia nie twierdzę że wszyscy którzy grają w TC
to debile i piraci.Aczkolwiek większość ludzi których znam i którzy grają w tę grę posiadają przynajmniej jedną z ww. cech.
[...]

Dnia 23.02.2007 o 10:56, kordzio1 napisał:

jestem dzieckiem chello :D

Heh , dzieci chello ;)
>. Faktycznie wolałbym wydać na ugrade kompa, przy okazji mógłbym

Dnia 23.02.2007 o 10:56, kordzio1 napisał:

sobie spokojnie pograć np. Silent Huntera 3 i Cywilizacja 4 by szybciej pewnie chodziła, Choć
za abonament na WoWa wolałbym sobie kupić kratkę Bosmana" jakieś żarcie i uderzyć na grilla,
albo ognisko jakieś.


Tak grill w zimie świetny pomysł :) Zaprosisz mnie nie ? ;)

A teraz podsumuje :
To były moje przemyślenia,moja opinia,poparte dowodami i z mojego życia, i zupełnie nie wymagam aby się z tym zgadzać. Zwyczajnie stwierdzam fakt że większość ludzi których znam jest dziećmi Neo, trollami internetowymi , i zakałami for internetowych. Przy okazji też w większości piratami.Więc nałożyło to się na siebie i tak w moim umyśle powstał obraz Dziecka Neo grającego w TC, będącego piratem i dla ozdobienia nie znjącym poprawnej polszczyzny. Koniec kropka :)
***
Jakikolwiek brak sensu ,ładu i składu w powyższym tekście jest wynikiem myślenia o tym że w poniedziałek znowu spotkam tę grupę imbecyli zwaną potocznie kolegami z klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No skoro tak to rozumiem:) za czasów jak ja grałem to grało sporo osób bardziej rozgarniętych, a napewno wszyscy z którymi ja grałem, większość to były osoby po 18, ale też było sporo osób niespecjalnie rozgarniętych, które postrzegały w tej grze naprawdę jakąś gangsterkę, a nie sam system gry, byli oni bardzo łatwyn źródłem statów i niepochlebnych wpisów w księdze gości:) No może grill w zimę to nie jest super pomysł, ale na ogniskach już bywałem gdy śnieg dookoła leżał, ostatnio u mnie w mieście było ponad 10stopni więc temp. juz nawet na grilla była w miarę odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 10:37, Kromster napisał:

> > > > ej kiedy startuje 18 runda? bo pare dni tamu skonczyla sie 17 wiec czekam
z
> niecierpliwoscia
> >
> > >
> > > > na nowa. prosze o inf.
> > > 26.02.2007(poniedziałek)
> > >
> > >
> > ok dzięki a nie wiesz o której godzinie kąkretnie?
> sorka ale newiem niepodali na stronce
> podaj swój nick na the crims będziemy trzymać się razem co ty na to??
>
no spoko mnie pasuje moj nick jak cos to GangstaRico podaj twój

fajnie mój nick to zi0000m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 14:03, matiz09 napisał:

> > > > > ej kiedy startuje 18 runda? bo pare dni tamu skonczyla sie 17 wiec
czekam
> z
> > niecierpliwoscia
> > >
> > > >
> > > > > na nowa. prosze o inf.
> > > > 26.02.2007(poniedziałek)
> > > >
> > > >
> > > ok dzięki a nie wiesz o której godzinie kąkretnie?
> > sorka ale newiem niepodali na stronce
> > podaj swój nick na the crims będziemy trzymać się razem co ty na to??
> >
> no spoko mnie pasuje moj nick jak cos to GangstaRico podaj twój
fajnie mój nick to zi0000m

napisze do ciebie jak zaczne grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 15:11, Kromster napisał:

> > > > > > ej kiedy startuje 18 runda? bo pare dni tamu skonczyla sie 17
wiec
> czekam
> > z
> > > niecierpliwoscia
> > > >
> > > > >
> > > > > > na nowa. prosze o inf.
> > > > > 26.02.2007(poniedziałek)
> > > > >
> > > > >
> > > > ok dzięki a nie wiesz o której godzinie kąkretnie?
> > > sorka ale newiem niepodali na stronce
> > > podaj swój nick na the crims będziemy trzymać się razem co ty na to??
> > >
> > no spoko mnie pasuje moj nick jak cos to GangstaRico podaj twój
> fajnie mój nick to zi0000m
napisze do ciebie jak zaczne grac

już się zaczeła nowa edycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:17, matiz09 napisał:

> najwięcej miałem 1500 respa
wow ja mialem najwięcej 6-7 tysiaca respa

ale grałem 2 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:33, Raven12 napisał:

A ja najwięcej miałem 355 bo grałem rzadko i w dużych odstępach i szybko się tury kończyły
:)

tyle co ty miiałeś to ja ci moge ujechac w jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować