Zaloguj się, aby obserwować  
Jackaloppe

The crims

148 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 11:54, glebcio napisał:

powiem jedno ja tylko z gier przez przegładarki gram w plemiona

ja w plemiona gladiatus i warxz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w to grałem i to całkiem sporo. Pod koniec edycji byłem nawet 47 w polsce. Ale po pół roku grania mi się znudziło. Wam też się znudzi xD Bo co to za przyjemność wchodzić do pubu, odnawiać energię i klikać na "Rób skok" albo "Przemiel Frajera" I jeszcze ja trafi się do więzienia to trzeba czekać czasami aż 4 DNI w realu!!! :/

2 lata temu (wtedy jak grałem) używałem fajnego buga na energię, który był związany z przeglądarką "Opera" ale pózniej admini naprawili ten błąd w grze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że trzeba kupować kredyty, anie np. zapłacić,za wyjście ze szpitala tzn opieke prywatną. Plemiona są chyba jedyną taką grą bez płacenia za kredyty i inne tympodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 00:12, lukasz11111 napisał:

Plemiona są chyba jedyną taką grą bez płacenia za kredyty i inne tympodobne.


tylko że w plemiona można mieć konto premium żeby mieć dodatkowe bonusy i tylko jeśli posiadasz punkty premium możesz grać na szybkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tam nie kupuje się, żeby szybciej budować budynki czy aby mieć więcej punktów na początku. A tam:
Płać 10 kredytów wyjdziesz, ze szpitala w 1h
Płać 10 kredytów dostaniesz dodatkowy profit
płać 25 podobnie jak na górze

A tam konto premium ułatwia gre tylko zwiększeniem ilości pól na mapie i kilkoma zakładkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 20:30, galaus napisał:

Nom ja gram w The crims od dawna :D :D to jest bardzo fajna gra mi sie najbardziej podoba ze
wszystkich gier darmowych :D :D

ty grasz od dawna a ja grałem dawno temu fajna ta gra ale szybko się nudzi po jednej rundzie już mi się niechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 22:34, galaus napisał:

nooo i szkoda wydawać kasy na te kredyty...


chodzi oto żeby np zamiast 20 kredytów dać 5 za wyjście z więzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś były patenty na kredyty, wydając 10-15zł można było przy odpowiednich wiatrach i ponad 1000-15000 kredo nastukać, a w najgorszych wypadkach pare setek. Właściwie jak sie juz ma system to gra się szybko nudzi, żeby coś osiągnąć to trzeba mieć też najlepiej stałą ekipę i kilku nieżłych znajomych. Jeśli kogoś nie bawi wnerwianie ludzi poprzez ciągłe wysyłanie do szpitala, to nie wiem skąd czerpie motywacje, aby w to grać przez kilka edycji...
ogólnie gra w tą grę masa prostactwa, która ma chyba problemy ze sobą i cała otoczka gry za dużo im namieszała w głowach... ale mimo iż ani grać, ani zachować się nie potrafią, to się wożą jak taczka gnoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować