Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 720 z blokadą dla używanych gier? Świetny pomysł, twierdzi studio Volition

47 postów w tym temacie

Skoro wreszcie forum i komentarze działają to napiszę odpowiedź na pytanie w newsie: "A co Wy sądzicie o pomyśle Jamesona Duralla? " Ja uważam, że to chory pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że ten koleś musi być strasznie pazerny i bez wyobraźni...mam też nadzieję że jego tak entuzjastyczne podeście do takich debilnych pomysłów obróci się przeciwko niemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za. Niech spróbują.
Bo bardzo chciałbym zobaczyć upadek finansowy jakiejś korporacji lub jej produktu wynikający wyłącznie z chciwości. Bo to, że w krótkim czasie po takim myku nowy Xbox przestałby realnie istnieć jako platforma do gier, to jestem pewien.
Najwyraźniej próby podejmowane przez UBI i ich skutek finansowy nie wystarczyły aby wybić to z głowy wszystkim pazernym na "łatwą" kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Zgadzam się. Zakończy się na tym, że premierowe gry kupią nieliczni, reszta będzie czekać na tanie edycje. Wypożyczalnie raczej się nie będą liczyły.

Zauważ, że mówi się w tym przypadku o X-ie ale znając "genialnych" w branży zaraz wpadną na podobny pomysł z wersjami na następcę PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 21:21, kujot2 napisał:

Fan boje Sony byli by w siódmym niebie.


Do momentu, aż ich ukochana firma nie wprowadziłaby tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 21:21, kujot2 napisał:

Fan boje Sony byli by w siódmym niebie.

Do momentu, w którym Sony, zazdroszcząc MSowi sprzedaży konsoli (bo to, że będzie się sprzedawać, jest pewne, nawet gdyby groziła samodestrukcją po włożeniu używanej wcześniej płyty) wprowadzi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie zabezpieczenie również pojawi się PS4, to ja dziękuję za konsole nowej generacji.Pazerność i chciwość twórców nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 22:57, Kajmal napisał:

Jeśli takie zabezpieczenie również pojawi się PS4, to ja dziękuję za konsole nowej generacji.

Przecież Ty konsol nie lubisz, więc co cię to obchodzi,

I przy okazji - na PC już te blokady istnieją i nazywają się Steam i Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krok: czytnik linii papilarnych, żeby w jeden egzemplarz mogła grać maksymalnie jedna osoba.
Ech, co z tą branżą...

@Henrar
> I przy okazji - na PC już te blokady istnieją i nazywają się Steam i Origin.

W przypadku tych programów nie ma jednak ograniczenia, co do liczby komputerów. Możesz grać na 100 kompach, jeśli wola. W newsie jest natomiast napisane "powiązać kody modeli konsol z kodami gier i kontami na Xbox Live".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest dobry pomysł!!
Tak to jest Genialny pomysł!!
Tak powinniśmy popierać ten pomysł po cichu lecz tylko wobec naszej konkurencji!!!

Tak lecz my tak nie zrobimy ;)

Tak powinni mówić konkurenci Microsoftu czyli Sony i Nintendo, takie postępowanie doprowadzi tylko do tego, że gracze sięgną po konsole konkurencji a takie coś doprowadziło by do upadku conajmniej wizerunku MS-u

Co do Sony, nie wiem czy oni by się porwali na takie coś, jeśli teraz stale jest możliwość współdzielenia gier pomiędzy 5 różnych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 22:58, Henrar napisał:

> Jeśli takie zabezpieczenie również pojawi się PS4, to ja dziękuję za konsole nowej
generacji.
Przecież Ty konsol nie lubisz, więc co cię to obchodzi,

I przy okazji - na PC już te blokady istnieją i nazywają się Steam i Origin.


Nudzi ci się???Może zaraz zakażesz mi się w takich tematach odzywać?Jak być przeczytał mojego jednego posta, już dawno temu wstawionego, to byś wiedział, że tej generacji nie lubię.PS4 raczej kupię, jak oczywiście nie będzie miało tak durnych zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 23:00, Malcollm napisał:

Co do Sony, nie wiem czy oni by się porwali na takie coś, jeśli teraz stale jest możliwość
współdzielenia gier pomiędzy 5 różnych konsol.

Przecież już tego nie ma.
http://andriasang.com/comyvi/
@Kajmal:
A to niby czemu tej generacji nie lubisz, a poprzednie (i następne) są Ci obojętne? Porażająca logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 23:00, Malcollm napisał:

Tak to jest dobry pomysł!!
Tak to jest Genialny pomysł!!
Tak powinniśmy popierać ten pomysł po cichu lecz tylko wobec naszej konkurencji!!!

Tak lecz my tak nie zrobimy ;)

Tak powinni mówić konkurenci Microsoftu czyli Sony i Nintendo, takie postępowanie doprowadzi
tylko do tego, że gracze sięgną po konsole konkurencji a takie coś doprowadziło by do
upadku conajmniej wizerunku MS-u

Co do Sony, nie wiem czy oni by się porwali na takie coś, jeśli teraz stale jest możliwość
współdzielenia gier pomiędzy 5 różnych konsol.


Niestety wszystko jest możliwe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tytułem newsa - odnoszę się do przyszłości a nie do teraźniejszości - skoro mowa o Xbox-e 720 toż to przyszłość a jeśli kolega chce bawić się w poszukiwanie jakiejkolwiek logiki to możesz zostać psychoanalitykiem.

Osobiście stawiam na to, że w tej generacji konsol nikt się tym nie będzie już parał za dużo używek już krąży na rynku tak, że wprowadzenie czegoś takiego zaowocowało by niezłą wojną.

Co do ograniczenia aktywacji tegoż nie wiedziałem, dobrze być poinformowanym, za to dzięki szanowny panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować