Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy Medal of Honor 2 zostanie oficjalnie zapowiedziany za miesiąc?

6 postów w tym temacie

moim zdaniem ostatni Medal of Honor nie trzymał już klimatu do tego co kiedyś powstał, dlatego po trailerach gry nie kupiłem, bo mnie nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data premiery ostatniego MoH''a to październik roku 2010. Data premiery BF3 to październik roku 2011. Jeśli to faktycznie będzie MoH i premiera będzie w październiku...

Nie chcę bawić się tutaj w żadne wojny, szczególnie że "napięcie" pomiędzy grą Acti a EA dawno już opadło a wykłócanie się o wyższość CoDa nad BF''em(lub na odwrót) jest teraz tak interesujące jak zeszłoroczny śnieg.
Ale nie sposób nie zastanawiać się w takim przypadku czy wydawanie jednej gry co rok(co jest głównym argumentem wielu hehterów CoDa) to faktycznie większy grzech niż wydawanie kilku gier na przemian, też co rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się będzie odróżniał od Battlefielda, albo MW3... bo w to, że będzie osadzony w czasach współczesnych, i że będzie działał na Frostbite chyba nie wątpi nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MoH 2010 bardzo mi się spodobał. Single był dla mnie w porządku, spędziłem w multi niemało czasu, ale...

Nowej części nie kupię jako premierówki. Pamiętam support EA -a raczej jego brak. Gra doczekała się jednego patcha i jednego DLC. Na konsole patch nie wyszedł chyba wcale.Problemy z połączeniem z serwerami, mapy z glitchami (zwłaszcza lotnisko) - nie, dziękuję. Potraktowano MoH-a jak ubogiego krewnego Battlefielda. Obawiam się powtórki - i zamknę przed kolejnym Medalem portfel. Ot, tak na rok.

@maggit - chcesz wiedzieć, jak będzie się odróżniał od BF3? Zagraj w Bad Company 2 i MoH 2010 - zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować