Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

True Crime: Hong Kong to teraz Sleeping Dogs. Zobacz pierwszy - fenomenalny! - zwiastun gry

12 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Square Enix w końcu rzuciło nieco światła na przejętego od Activision True Crime: Hong Kong. Zgodnie z sierpniowymi zapowiedziami zmieniono tytuł i ustalono premierę na ten rok.

Przeczytaj cały tekst "True Crime: Hong Kong to teraz Sleeping Dogs. Zobacz pierwszy - fenomenalny! - zwiastun gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby taki Chinatown Wars z prawdziwego zdarzenia? :) Pierwsze słyszę o tej grze, ale od teraz będę uważnie śledził newsy na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trailer bardzo fajny, ale jakby spróbiwali zrobić trailer z gry, to juz by fajny nie był, bo po screenach wnioskuje, ze będzie to słabe. Ale to tylko pare screenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 19:09, TheZbyszeK napisał:

No trailer bardzo fajny, ale jakby spróbiwali zrobić trailer z gry, to juz by fajny nie
był, bo po screenach wnioskuje, ze będzie to słabe. Ale to tylko pare screenów.

Po screenach jesteś w stanie ocenić czy tytuł będzie słaby?? Uzdolniony analityk czy wróżbita??

Co do samej gry to raczej dobrze się stało iż Kwadratowi przejeli ten tytuł, Acti by go zrypał tak jak poprzednie True Crime''y<nie podobały mi się nawet troszeczkę>.
Co do trailera to cóż, zajebisty wręcz. Gdy by zrobili film z takim rozmachem to ja bym pierwszy stał w kolejce do kina. Co do gry to zobaczymy, nie oceniam dopóki nie ogram conajmniej dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po oglądnięciu trailer''a od razu pomyślałem sobie, że chciałbym zobaczyć ten film. Kwadratowi wiedzą jak zrobić trailer do gry. Już do Deus EX 3 był "kosmiczny", ale ten niszczy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować