Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bashiok prostuje: Kanały publiczne rozmów będą w Diablo III

28 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2012 o 15:13, tab16 napisał:

> ze oni nie rozdaja wiecej kluczy do bety :( juz jakis kolejny patch do bety a czlowiek

> pograc nie moze juz z 3 miechy

Właśnie. Strasznie elitarna ta beta. Mogli by rozrzucić więcej kluczy.


100Tysięcy klucz które dali w poprzednim tygodniu to mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 15:34, vegost napisał:

Żal będzie jak gra wyjdzie za rok i będzie już na starcie tak stara, że będzie odstraszać
swoim cukierkowym wyglądem ble :/ Powiedzmy sobie szczerze, że Diablo 3 nie jest najwyższych
lotów jeśli chodzi o grafikę a opóżnianie premiery jeszcze o rok to już totalny debilzm.
Zamiast tego robią sobię system płatnośći w Battlenecie to jest żal. Nie mówiąć już o
tym, że Blizzard nie chcę nawet wydać textur w wysokiej rozdzielczości. Huh


Żalem jest wymaganie w tego typu grze grafiki z kosmosu. Gra ma być grywalna i cieszyć a nie mieć super hiper Grafikę Super + HD czy jaka sobie tam wymyślicie. Ludzie jeśli patrzycie tylko na grafikę to gratuluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby gdzie rozdali jak gdzie o tym pisali ? ja mam na koncie batenetu wszystkie mozliwe ich gry zarejestrowane oraz uczestniczylem w bedzie sc2 i nie dostalem sie do bety diablo 3 :( poracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 15:45, Isildur napisał:

Żalem jest wymaganie w tego typu grze grafiki z kosmosu. Gra ma być grywalna i cieszyć
a nie mieć super hiper Grafikę Super + HD czy jaka sobie tam wymyślicie. Ludzie jeśli
patrzycie tylko na grafikę to gratuluję...


Nikt nie wymaga, żeby grafika w Diablo III była jak z Crysisa. Chodzi o to, że kiedy gra wyjdzie już będzie stara jak samo Diablo III. Czyli będzie miało ile ? Kiedy to zapowiedzieli w 2007 czy 2008 roku ? Poza tym już można się przyczepić do grafiki na etapie prac. Kolorowe falbany ? A ble. Więc nawet nie chodzi o jakość grafiki a o jej brzydki styl. A czy będzie grywalna to się okaże, bo już na starcie mogę powiedzieć, że warta 200 zł nie jest. A z tym czekanie na bożą łaskę to już w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że dla uzyskania najlepszych wrażeń z gry w dowolną część Diablo zaleca się granie w okularach przeciwsłonecznych, po ciemku, o 2 w nocy i koniecznie z wyłączonym monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale gry Blizzarda zawsze mają przeciętną albo nawet kiepską grafikę co nigdy im nie przeszkadzało w osiągnięciu sukcesu bo nadrabiają swoją grywalnością. A jak kogoś ta grafika odstraszy no to sobie nie pogra w d3 i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować