• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
mariuszm100

Karta dźwiękowa i słuchawki.

Pytanie

Witam,
Chciałbym zapytać jaką kartę dźwiękową polecacie kupić , i jakie słuchawki z mikrofonem .
Kartę dźwiękową nie wiem jaką mam aktualnie , była kupowana ok.4 lata temu ( w nazwie pisze : Realtek HD Audio output ). I taki jeszcze problem ,że mam 3 mikrofony i wszystkie są strasznie ciche i dlatego chcę kupić słuchawki z mikrofonem , bo muszę strasznie blisko mikrofonu być ( przy nim ) ,żeby było mnie słychać , nie wiem czy karta dźwiękowa na to pomoże . Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Kwota do 200zł za słuchawki i do 200zł za kartę dźwiękową , lecz jak będzie troszkę droższę ,a lepsze to proszę też o podanie :) Pozdrawiam i czekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam Serdecznie!

Jedną z najlepszych i konkretnych kart dźwiękowych jest karta Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio.
To karta, w której między innymi wykorzystano technologię X-Fi, co pozwala poprawić brzmienie dźwięków.
Karta taka kosztuje w granicach 160-190 zł.
Karta przetwarza również dźwięk 5.1 oraz 7.1.
Ogółem polecam Ci karty dźwiękowe firmy Creative, gdyż ta firma produkuje naprawdę solidne i konkretne modele.
Jeśli chodzi o słuchawki z mikrofonem - to tutaj miałbym wiele do wymieniania, ale jeśli mógłbym polecić, to będą to również słuchawki firmy Creative Fatality z mikrofonem, zaprojektowane specjalnie dla gracza.
Słuchawki takie można nabyć w granicach od 140 zł.

Oczywiście to moja propozycja :)
Pozdrawiam BodzioGracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować